Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Mrkvič

Pořád skvělá podívaná. Parádní v originálním znění i s dabingem. Hlavně uječená scéna s lesbičkama. V 18ti jsem se třeba možná smál víc, ale vidět film po.... tak 10. a pořád se několikrát zasmát, to se nestává vždy. ()

DJ Rocco iNc

Rozpočet $30,000,000 // Tržby USA $145,103,595 // Tržby celosvetovo $287,553,595 // Otváraci víkend $45,117,985 Štyria mušketieri opäť zasahujú. Tentokrát je to na výške a horúcejšie, ako predtým. ()

Ryuuhei

Pamatuju si to zábavnější. Takhle si z toho opravdu vytáhnu hlavně scénu se šampaňským, nebo lepidlem, eventuelně ořezanou pasáž z tábora a jinak nic moc víc. Teda, kromě Stiflera, kterej je stále kvalitním blbcem. Docela zábavné, lehce fekální, ale slabé. ()

Lachtaan

Já jsem nikdy Alyson Hannigan nemusel a tenhle díl si z větší části urvala pro sebe. Proto dvojku dodneška při příležitostných "opáčkách" přeskakuju. ()

lennyd

Pokračování teenagerovské komedie... Mladíci už jsou dávno na vejšce, nicméně stále řeší stejné problémy. Zrovna mají prázdniny, takže se vydají na výlet kamsi na pláž, kde očekávají, že jim holky budou samy skákat do náruče. Ale ono to není tak jednoduché ... Stiffler rulezz (2x) ()

xerno

Pořád je tu spousta srandy, ale už je to prostě dvojka, ale i tak - naučit neznalce sexu, to je úkol pro velmi zkušené... psychologové se s tím setkávají, že se pacienti zamilují do svých terapeutů, i když tady to byla v trošku nezvyklé podobě láska oboustranná, a to je to hlavní... ()

T-pack

O něco horší, než byla jednička, hlavně proto, že de vlastně o to samé. Ale Stifler mě několikrát doslova rozřehtal, takže hůř tomu asi nedám. ()

ywo666

Prišlo mi to ešte lepšie ako jednička. Už som trochu odrastený, ale rovnako ako u prvého dielu by som dnes asi volil iné hodnotenie ale vtedy to bol hit. ()

majxik

Bohužel dvakrát to samé neznamená že se to zlepšuje, i když příběh je lehce obměněnej a jsou tu jiné vtipky, nejde o nic originálního a více méně se to opičí po 1. čímž ztrácí na kvalitě.... ()

Chris Masters

Dnes již legendární díl prciček. nezapomenutelná scénka se stiflerem a robertkem, potom také když se Jim přilepí ke kazetě a vůbec celý snímek je jak jsem psal legendární. 99:% ()

sahe

Myslím, že 2. díl se vyvedl lépe než-li 1 a 3... Zalévání kytek a Finchovo "uspokojení" :-))) Nebo "kdepa je můj kovboj" ?, šáhnutí na zadky... a nebo konečná scénka filmu s autem... hmm good :-D ()

hroubek

Kdyby, na začátku filmu nebylo napsaná dvojka, tak by skoro nebylo poznat, že sledujete druhý díl.Postavy se snaží vyvíjet, ale bohužel k tomu nemají dostatek rozumných dialogů.Jinak jako v prvním díle je tady spousta hlášek,gagů a krásný mladých holek.Stifler opět válí,Jimův táta je pohodář nadevšechno a kluci jsou sympatický i podruhý.Pěkné pokračování, které neurazí. ()

JohnSmith

Slabší než první díl. Svatbu jsem viděl dřív než dvojku a i ta byla lepší. Nějak mě ta dvojka tolik nezaujala a nebyla to taková sranda. ()

Sany33

Príbeh: Chlapci sú už viac ako rok na vysokej a sále sa podaktorým nepodarilo zasunúť. Prázdniny a dom na pláži sú pre tento pohanský akt zblíženia to pravé. Do cesty sa im ale stavia čoraz viac prekážok. Herecké obsadenie: V podstate sa stretávame s totožnou zostavou ako v prvom diely. Stifler to podpísal a tak je ozaj o zábavu postarané. Prevedenie: Finálna zápletka je veľmi podobná prvému dielu, možno s tým rozdielom, že chalani sú už starší a tak sa scenáristi mohli pustiť do oveľa odvážnejších scén. Pocity: Zábava dobrá ale je to v podstate ako cez kopirák. Jednotka sa radí medzi kultové záležitosti filmov pre mladistvých a toto je jej obstojné pokračovanie ale čakal som trocha viac. Pridaná hodnota: Pokračovanie kultovej teenege komédie, ktorá kedysi udávala trendy. 77% ()

smolicek04

Najviac sa mi na tom páči tá scéna pred koncom kde si spolu sadni pri pláži a diskutovali.vyžarovalo z toho taký zvláštni pocit kamarátstva. Všetci za jedného, jeden za všetkých ako sa hovorí. Kamaráti na vždy. ()