Prci, prci, prcičky

• Slovensko Pikantné pokušenie (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris "Oz" Ostereicher (Chris Klein), Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) sú štyri exempláre nepoznamenaných študentov v rovnakom ročníku. Už sa pomaly začínajú bifľovať na maturity, ale stále nosia označenie "panic". Teóriu už majú síce naštudovanú perfektne, no príležitosť stále nikde - všetky snahy o ľúbostné dobrodružstvá sa končia neúspechom. A tak sa táto štvorka rozhodne, že budú "skórovať" skôr, než štúdium zavŕšia absolutóriom. Pochopiteľne, že nikto nechce byť posledný, takže sa začínajú preteky o stratu chlapčenskej nevinnosti. Jimovi sa páči exotická sexbomba Nadia (Shannon Elizabeth), Oz si hľadá citlivú dušu, ktorou bude zrejme roztomilá Heather (Mena Suvariová) zo speváckeho krúžku. Kevin už má svoje dievča Vicky (Tara Reidová), tá však stále čaká na správne miesto a správny čas. Najmenšie starosti si robí intelektuálny Finch, ktorému sa však veľmi nemilo pomstí spolužiak a znemožní ho pred celou triedou. Podarí sa chlapcom v dohodnutom termíne splniť dohodu? (TV JOJ)

The Viper

Skvěle promyšlená a natočená teen komedie, která nezná mezí. Viděno alespoň 6x a vždy se skvěle bavím. Spousta rad a tipů pro mladé panice ve snázích. ()

Kejdlo

Je až takřka neuvěřitelné, že jsem viděl celé první Prcičky až teď, a možná i proto jako odrostlejší puberťák jsem si je dokonale užil. Uvolněnější romantickou komedii pro puberťáky aby člověk pohledal. Zasloužený kult. 9/10 ()

Sdoom

Tak v tomto případě se bohužel žádná nostalgie po teenagerovských letech nedostavila. Pro jakoukoli jinou věkovou skupinu se jedná o dost velkou zhovadilost, jejíž jediné štěstí je, že tam těch nechutností není ještě tolik, jako u jiných teenagerovských komedií z pozdějších let. Sem tam nějaký povedený vtípek se tomu taky upřít nedá. (HD, orig.) ()

herr_carter

Na jednu stranu vůbec nechápu, jak zrovna tenhle film natolik zabodoval mezi stovkami dalších, teenagerovských záležitostí, nemyslím si, že se zase tolik liší od ostatních..proč tedy zlidověl a všichni dneska hláškují (a já nevím, která bije), fakt netuším......................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

iXtr3m3

Skvelé.... Film, ktorý poznamenal celú jednu generáciu, skvelé vtipy, skvelá myšlienka aj keď tisíckrát obohraná, skvelé obsadenie, jednoducho super film. ()

see_sawandrew

Nemůžu si pomoct, ale američani dělají ze ztráty panictví strašnou vědu. Nebýt soundtracku, co některým scénám dodává šmrnc, nebyla by tato komedie zajímavá už vůbec ničím. 40% ()

Wally

Tak tento film je již svým způsobem klasika...vždyť všechny ty pubeťácký americký komedie o tom, kdo, kdy a jak ztratil panictví a podobně začalo touto komedií. Vlastně se jedná o průkopnický počin :-) Možná i z tohoto důvodu jsem se při shlédnutí tohoto filmu neskutečně bavil. Jedná se o velice vtipnou záležitost plnou nezapomenutelných hlášek a situací. Prostě super a krásná vzpomínka na mé puberťácké roky! ()

Torimmer

Velký nadstandard v žánru teen komedií. Určitě by se v tomto žánru American Pie dal označit za klasiku. Nedá se tady mluvit o nějakém mistrovském dílu, ale společně s druhýma a třetíma Prcičkama se jedná o prima oddychovku, která nemálo staví na vulgárním humoru a to vůbec není špatně a patří to k tomu. ()

hefoo

American Pie - fenomén, ktorý môžme považovať za začiatok éry typických "teen komédií" tohto typu aneb kozby, bobry, šuky, najslávnejšia MCBP a legendárny kolektív - Jim, Stifler, Cavin, Nadia, Michelle, Finch, Oz, Pán Levenstein. Nechápem prečo takto nízke hodnotenie, tento film neni pre 50 ročných starých paprdov tak ho prosim nehodnote, ja tiez nehodnim podla mna stupidne filmy z rokov 1950-70 ... ()

-Dawe-

Jedna z nejlepších teenagerských komedií, která ve vás zanechá i něco víc než jen smích. Seann William Scott (Stifler) je vynikající a bez něj by to rozhodně nebylo ono. Také bych pochválil hudbu, protože ta byla zde vybrána skvěle. ()

DonQ

V pubertě jsem z toho byl samozřejmě úplně vyplácaný. Dobře pobaví i dnes. Jedna z mála vtipných amerických teen komedií. ()

Sygi

Pubertální srdcovka. Kdo viděl prcičky, byl machr. Ale s odstupem času si říkám, že sice ano, je to taková blbinka, ale oproti bezduchým pokračováním bez originálního obsazení tady jde o víc než jen o ten sex, kdekoli a s kýmkoli, jsou zde super postavy (Stifler změnil život spoustě mladých lidí) a neumírající hlášky. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Herečka a režisérka Sujata Day (Definition Please) byla najata, aby napsala scénář k rebootu kultovní americké komedie Prci, prci, prcičky. Film si objednalo studio Universal, které sérii produkuje… (viac)

A režírovat bude...

A režírovat bude...

26.04.2009

Catherine Hardwicke, Chris Weitz a... David Slade?! Cože?! Po „nějaké ženské“ a režisérovi Prciček a Zlatého kompasu nekompromisní tvůrce V pasti a 30 dní dlouhé noci, který nemá problém nějakému… (viac)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (viac)