Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku - útočný válečný satelit. A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D.C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy "temného území", je Casey Ryback (Seagal) opět tím jediným mužem, kdo může gangstery zastavit. (oficiálny text distribútora)

Simgal

Tomuto filmu opravdu víc dát nemůžu. 3 hvězdy = 3 klady. Zaprvé - občas skvělé hlášky: "Co jsme to sakra sestřelili?". Zadruhé - Katherine Heigl (vypadá tu prostě božsky). Zatřetí - docela slušné bojové scény, na jaké jsme u Stevena zvyklí. Začátek prudce se snižujíc kvality filmů Stevena Seagala. ()

wampire23

Nezničiteľný kuchár Steven Seagal proti teroristickému komandu. Skúste si tipnúť, kto zvíťazí:D. Keď som mal tak 12, tak som mu to celkom žral. Preto také vysoké hodnotenie. 35% ()

Kratoc

Film jasně ukazuje směr, kterým se Seagal v pozdějších filmech vydává - pitomoučký, tisíckrát viděný scénář a nepřátelé, kteří slouží pouze jako panáci na porážku jimiž prochází nedotknutelný Seagal jako nůž máslem. Do toho samozřejmě krásná, nevinná (tentokrát neteř) a super-inteligentní a super-padoušský protivník. Všechno samozřejmě přehráváno ad-absurdum na pozadí papundeklových vláčků, které létají povětřím a triků na bluescreenu, které vypadají jako od Zemana. Jedna hvězdička je za těch pár hlášek ... ()

Wancohoff

Casey Kurva Ryback ... videl som to ako pubertak asi 50x a stale ma to bavilo. no teraz je to uz smiesny film na druhej strane kvoli hlaškam, a prave preto sa mi vcelku paci aj dnes. stych lepsich segaloviek. ()

Bozvav

Není to taková bomba jako jednička, ale pořád dost dobré. Akční, místy vtipné, scénář neuráž. Jen mi není jasné, proč vždy ten nejlepší ze zabijáků, většinou kápo bandy, jde odhodlaně sám vyřídit hlavního hrdinu až nakonec. Když si myslí, že je tak dobrý, proč se o to nepokusí sám hned zkraje. Jasně, neměli by tam pak co dát, ale bylo by to logičtější. Ale protože na takový to film nekoukám kvůli logice, jsem spokojená. Nesmrtelnému a nezranitelnému Seagalovi by mohl konkurovat jedině tak Olda Šetrný, nebo Nick Sloter. Za mne spokojených 75% ()

zdeny99

Pro mne obrovské překvapení. Čekal jsem nudné béčko parazitující na slavném PŘEPADENÍ V PACIFIKU a ono se z toho vyklubala nejbrutálnější cesta vlakem se spoustou akčních scén. A vůbec nevadí, že téměř všechny scény jsou tak přehrané, že i Chuck Norris by mohl Seagalovi jeho kousky a nesmrtelnost závidět. Například když Seagal skáče z vlaku a zachytí se na skále nad propastí a poté z ní skočí na chlapa, který ho šel zlikvidovat na laně. Co se mi také líbilo, jak běhal po střeše vlaku, čehož využila kamera pro krásné záběry nejen vlaku, tak i samotné přírody. Z toho vyšly krásné záběry pro shotouše. [8140. hodnocení, 267. komentář, 56%] ()

boyd.

První díl byl lepší, ale pořád je to nadstandart, který Stevenovi znovu pomohl upevnit si stálé místo mezi hereckou elitou, prostě další dobrý film jeho v herecké kariéře. ()

GOREGASM

Důstojné pokračování Přepadení v Pacifiku, ve kterém Steven pokračuje ve svém rukošermu a hláškování v zajetém stylu prvního dílu a jeho Casey "Fucking" Ryback patří k nejlepším postavám jeho kariéry. Velkorysý rozpočet navíc umožnil u seagalovek věc nevídanou, a to opravdu explozivní akci, ve které Steven mnohdy popírá zákony gravitace, což stále ještě působí v rámci žánru a jeho postavy akceptovatelně. Hlavní záporák Everett McGill mi ještě před lety díky tragickému dabingu těžce pocuchal úsměv, v původním znění jeho postava vyznívá přesně naopak a finální bitka se Seagalem je sehr gut. Škoda, že v následujících letech Steven volil až na pár výjimek jeden tragický scénář za druhým. 70% ()

helloween93

Kuchař Casey Ryback je zpět. Steven zasahuje ve vlaku, odkud žoldáci ovládají válečný satelit. Vprvní polovině je akce docela málo, ale ve druhé se film rozjede. Závěrečný souboj na nože se mi líbil. První díl, byl nadprůměrný akční film, druhý díl je o chlup horší. Pořád ale zábava 3* ()

MickeyStuma

Steven Seagal se vrátil do své role Caseye Rybacka, jemuž osud dopřál vyjet si vlakem se svoji neteří Sarah. Jenomže to by nebylo, aby se tu neobjevili také teroristé ovládající tajný válečný satelit. A tak tu kromě Rybacka máme také i celý ambsábl z Pentagonu. Další akční snímek ze série ´Sám proti všem´ i když zde opět v uvozovkách. Rybackovi s vůlí sobě vlastní pomáhá ukecaný, ale vcelku schopný vlakový poslíček. Film je povedený i když na svou dobu vzniku už tématicky omšelý. Veškeré dějové předvídatelnosti se tvůrcům nepodařilo zbavit a tak při sledování Rybackovo počínání lze takřka uzavírat sázky co následně udělá a co ne. Jinak Steven Seagal stále ještě ve své nejlepší formě. ()

Besyn

O dost slabší než jednička,ale stále bezproblému koukatelná Seagalovka.Bodík dolů za posledních 5 minut.Za ty by scénarista zasloužil pověsit za koule do průvanu. ()

mi-ib

"Casey Kurva Ryback!" Ve filmu je spousta nelogičností a náhod, které bych odpustil možná v Supermanovi. Navíc Seagal je hroznej frajer, ale to je u něj normální. A tvůrci scénáře si neodpustili ani ten odpornej potlesk na konci. Taky jsem musel s odstupem času snímek přehodnotit z 4* na 3*. A proč tři hvězdy? No protože pár věcí je tam přecejen celkem dobrých. Dost se mi líbila samotná srážka vlaků na konci filmu, která se mi zdála celkem promyšlená. Jenže především je to film mého dětství, který jsem viděl minimálně 20krát a proto ho nemůžu odsoudit do černých čísel. ()

pravo

Asi najvýstižnejšia definicia tohto filmu je, že ide o klasickú seagalovku. Steven Seagal podobne ako Chuck Norris si tiež nenechá brnkať po nose a svojich nepriateľov likviduje priam s neuveriteľnou pohodou a ľahkosťou. Dej filmu v mnohom pripomína sériu filmov Smrtonosná pasca, ale povedzme si na rovinu- hlavnou slabinou tohto filmu je postava a aj osoba Steven Seagal a to napriek tomu, že práve na jeho osobe je film a aj jeho propagácia založená. Inak je najväčšou zaujímavosťou fakt, že sa takmer celý film odohráva vo vlaku. ()

Kingjiri

"V kuchyni mě nikdo neporazí." Kuchař Casey Ryback, bývalej špičkovej mariňák, se vrací ještě jednou a opět se jako na potvoru zaplet padouchům do jejich ďábelskejch plánů. Bohužel už ale není pokračování tolik zábavný jako první díl. Moc se mi nechce věřit, že se rozpočet téměř zdvojnásobil, protože to nebylo téměř nikde vidět. Peníze teda přibyly, ale co je to platný, když na druhý straně ubylo napětí a spolu s tím pořádná zábava a vtipný hlášky? Příběh se prostě tvůrcům podruhý vychytat nepovedlo a je maximálně předvídatelnej. Efekty pak nepatřej zrovna mezi skvosty kinematografie (viz. třeba závěrečná srážka vlaků) a rozhodně si myslím, že se dalo s takovym rozpočtem naložit aspoň v týhle oblasti mnohem líp. Jednička teda zůstala nepřekonána, ale stále tenhle biják neni uplně špatenj a patří mezi těch málo koukatelnejch, kde se Seagal objevil. ()

AxelWers

Ďalšia chuťovka, v ktorej kuchár Seagal masakruje prepadové komando, ktoré ovládlo vlak. Mne tento film celkom sadol, síce nedosahuje kvalít prvého prepadnutia, ale je to stále starý dobrý Seagal. ()

emdvojka

Nuž Steven si užíval svoje roky slávy a chcel s toho vyťažiť maximum i keď vedel, že pokračovanie jeho úspešného hitu Prepadnutie v Pacifiku nepadne na úrodnú pôdu. Sám, ako rozumne zmýšľajúci človek musel uznať, že toto varenie z vody mu úspech neprinesie a že je to len nudný a bezvýznamný odvar niečoho čo už sa nebude opakovať. ()