Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku - útočný válečný satelit. A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D.C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy "temného území", je Casey Ryback (Seagal) opět tím jediným mužem, kdo může gangstery zastavit. (oficiálny text distribútora)

Ejvi

Ano, místo lodi dáme vlak a je na světě nový film. Rozhodně se na něj dá dívat, což u většiny jeho filmů neplatí.. ()

Profík

Po Přepadení v Pacifiku spadl Seagal zpět do béčka, což by mi tak nevadilo, ale spíš mi troch vadí málo fyzických bojových scén. Víc se střílí. Ale zase je tam humor, který vždy pobaví a navíc zatraceně sexy Katherine Heigl. 75%. ()

jumptheshark

Do jedničky, která je zřejmě nejlepším Seagalovým počinem, to má daleko. Ale i tak je to měřeno kvalitou ostatních jeho snímků celkem koukatelné. Jako obvykle je to samý výbuch, Seagal máchá kolem sebe rukama, střílí z pistolí a samopalů, prohání se po střeše jedoucího vlaku... ()

Monco

Vic jak za 3 nemuzu.... ale na tohle se da koukat snad porad. Je to nenarocny akcni film se Seagalem. Kdo je Casey kurva Ryback ? ()

Maza2222

Jednička byla double luxus, dvojka je jenom luxusní film. Akční scén tam bylo hodně a všechny se mi líbili. Herecké výkony se povedly, příběh přesunutí z lodi na vlak mě hodně zaujal. Záporák mě ale nevzal, ten v prvním díle byl mnohem lepší.Chyběla mi tam ale Erika Eleniak z prvního filmu. Scéna srážky vlaku byla super. Hlavně, jak zabil záporáka,to bylo epický. ()

PsenickaR

O dost slabší než první díl, takže to na víc než 2* opravdu není. Samotný nápad se přesunout do vlaku není tak špatný, ale zase je tím pádem hodně omezený prostor pro nějakou pořádnou akci. Přeci jen bitevní loď je mnohem větší pole a mnoha patrech, což vlak skutečně není, takže si tvůrci pomohli s přesunutím akce na chvíli i mimo vlak, k lepšímu filmu to stejně nepomohlo. Neřeším, že je mi divné, že pouze během 3 let ztratil Steven svoje charisma, špatné je, že nic podobného ani nevyzařuje z hlavních záporných postav. Jednička měla skvělého Jonese jako totálního záporného magora a ten byl zdatným soupeřem, dvojka nic podobného nenabízí. K tomu spousta, ale spousta nelogičností v samotném ději ( scénáři ) a výsledkem je pocitově odfláknutý druhý díl. A mám dojem, že slabší chvilku si zde vybral i samotný Basil Poledouris, protože hudba mi k filmu moc nesedla, jako by patřila k jinému filmu, než na který jsem koukal. ()

SNCIS

Hlášky: (Ryback zabije při boji ve vlakové kuchyni Penna.) Casey Ryback: "V kuchyni mě nikdo neporazí." / (Na Rybacka.) Bobby Sachs: "Bože, vy jste šílenec! Ale pár jich ještě můžem sejmout." / Travis Dane: "Proč sem zveš Rybacka?! Víš, jak na něj?!" Pennův pobočník: "Ty jsi to pěkně posral, starouši. To radši vezmem roha." Marcus Penn: "Co, prosím? (Penn mu vrazí nůž do krku.) "Ještě někdo si myslí, že jsem to posral?" Travis Dane: "Ne." / Bobby Sachs: "Co to máte za neteř, pane? Je jak Bruce Lee. Málem mě zabila! To vy jste ji naučil to Ju Jitsu?" Casey Ryback: "Jen pár věcí." Bobby Sachs: "Má kliku že je holka protože já taky umím zápasit." / David Trilling: "Kvůli tomu to všechno?" Travis Dane: "No víš, unesl jsem vlak a předstíral smrt jen proto, abych zjistil koho šukáš." / Travis Dane: "Kdo je Cassey kurva Ryback?" / Penn: (Mluví na Rybackovu neteř.) "Nikdy jsem se nikoho nebál, ale ten tvůj strejda mě přímo děsí!" / (Zabije vojáka.) Casey Ryback: "Zemřel pro kozy." - Akční klasika. - 100%. ()

Fed25

Za mne velice slušný film, hlášky jsou hodně dobré, mne se to prostě líbí, je to natočeno ve stejný rok mého narození. ()

andy60

Lepší než jednička. O tom svědčí už jen fakt, že u jedničky jsem usnul, a tady jen lehce poklimbával. Ale vážně, na nudu zde není čas, stále se něco děje, stále je na co koukat a hlášky jsou vtipné a je jich dost. Nejlepší Seagalovka. ()

gggggg

Seagalove pokračovanie v životnej roli. Film, ako aj jeho predchodca, plný hlášok na ktoré nezabudnem do smrti. Veľa akcie, ktorá ešte stála za to a bola pozerateľná. Avšak, na Caseym nebolo vidieť, že by ho strelná rana v oblasti ramena akokoľvek limitovala, čo si tvorcovia mali určite ustrážiť. Bohužiaľ, po tomto filme Seagalova kariéra išla výrazne dolu z kopca. ()