Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku - útočný válečný satelit. A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D.C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy "temného území", je Casey Ryback (Seagal) opět tím jediným mužem, kdo může gangstery zastavit. (oficiálny text distribútora)

Guly Guly

Jedna z mých nej. Seagalovek - první, kterou jsem viděl v kině:-). V některých ohledech lepší než Přepadení v Pacifiku. Steven zachraňuje vlak, mlátí a střílí záporáky a udobřuje si krásnou neteř - klasika žánru. ()

Smartynko

Je to slabšie ako prvý diel ale 4* tomu dám. Je v tom síce toľko nezmyslov až mi sem tam prietekol buffer diváckeho nadhľadu ale stále je to slušný akčňák a človek sa pri tom nenudí. Nezmyslov je plno v každom takomto filme a keby tam neboli už by to ani nebol akčný film. ()

Pythonator

Nádherné béčko s mladou Katherine Heigl a perfektní hudbou od Basila. Jistěže to na jedničku nemá ani omylem, ale to neznamená, že to není stejně zábavná podívaná plná skvělých hlášek. A především je tam Seagal a přiznejme si, kdo ho má (měl) rád, tak tento film musí milovat, protože on jich zase tak moc nenatočil (ty po roce 2001 už pochopitelně nepočítám). ()

Euros

Upřímně, jedná se o jediný film, ve kterém se mi líbí Seagal. Jeho styl boje -->máchání rukama a kamenný ksicht, mě vždycky rozesměje, ale u tohoto filmu jsem se skutečně bavil. Zápletka dobrá, záporák taky a hlavně scéna s pepřákem, neboli osvěžovačem dechu se povedla. ()

Ondr4H

Slyšíte to křupání?To Steven s nehybnou tváří opět láme vazy teroristům, tentokrát od třetí třídy až po mašinu!Seagal daleko lépe zvládá podobné situace než kolega Willis. ()

soukyd33

Velmi dobrý akční film. Akce, ukázka bojových technik a příběh dělají z tohoto filmu dobrý biják. Záchrana světa, a ukázka toho že některé zbraně by se neměli vyrábět ani na ně myslet. Doporučuji. Hvězdiček 4**** ()

Mukade

Pozerel som si to znova po asi tak 20 rokoch, predtým som na tom dosť "ujížděl"... Takýto timetravel je sooo epic, niečo ako menšia reinkarnácia. .................... "gigabajt ram to spraví" xDD...  mladší ľudkovia nemajú šancu do hĺbky precítiť ten "vtip" (: (pretože to, vtipnosť toho, sa navyšovala v priebehu mnohých rokov až desaťročí, s navyšovaním ramky... :) .................. A hodnotenie - 5**?  Je to "rozprávka", nerealistická a infantilná, ale nie až tak že neznesiteľná a je dobre natočená ((: ......................... Katherine Heigl, bola tam dievčatko a teraz, je už "a bit older", hmhm ()

Plomber

Obě přepadení pro mě představují vrchol Segalovi filmografie. Právě přepadení 2 je poslední Segalův snímek který stojí za shlédnutí a solidně sem se u něj bavil. ()

play@peace

Nechápu nízká hodnocení. Film je svižný, záporáci taky celkem ujdou, perfektní hlášky (zku*venej nosič apod.) a výtečný Seagal, který zase všechny nakope do prdele. Narozdíl od jedničky se mi dvojka líbila mnohem víc. ()

NAILBOMB

Lodička, vláček, .....no,škoda že z letadýlka (Boeing 747 v ohrožení ) vypadl.... jistě by zase všechny zachránil. Nastavovaná kaše, která se díky občasným scénam dala pozřít. Tyhlety nastavované kašičky se né vždy podaří. ()

soulless

Druhý díl, i když o trošku slabší, stále si drží poměrně vysokou vlaďku. Seagal lišácky přesedlal z letadlové lodě na interkontitentální vlak, kde má vše potřebné ke zničení banky bédgájů. Sice je to nadnesené a strašně debilně pojaté (taky jako obvykle), opět ale lidi zlomení na všechny způsoby dodají filmu punc, který se prostě nedá ničím nahradit. Holt "nejlepší je v kuchyni". ()

Yagooo

Nevim, proč to všichni hodnotěj tak blbě..vždyt je to super béčko, který je už od začátku jasný, jak dopadne...takže??? Jedině za pět Stevenovi! ()