Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku - útočný válečný satelit. A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D.C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy "temného území", je Casey Ryback (Seagal) opět tím jediným mužem, kdo může gangstery zastavit. (oficiálny text distribútora)

DansteR

No opět se projevuje skutečnost, že dvakrát natočit stejný film nejde. Snaha byla a výměna lodi za vlak je taky dobrá, ovšem temné území postrá i to co jednička měla: Chybí "sympatický" záporák, na Seagala se už skoro dívat nedá a akce sama o sobě taky za moc nestojí. ()

Delfador

Dobře Vážení, po shlédnutí obou přepadení, začínám brát Stevena jako herce. Nevím, jak jsem ho bral předtím, ale vzhledem k pár "video filmům", co jsem viděl, asi moc jako herce ne. Slušný začátek, film je i místy vtipný (což mě také překvapilo, pozor na to, vtipný a ne směšný, snad jen Stevenovo skákání na jedoucí vlak). Je to jediný film u kterého se pokusil o pokračování a nedopadlo vůbec špatně. I když mě překvapil poněkud "useknutý" konec. Američani mají ve zvyku tam ještě rychle vecpat třeba svatbu, radostný shledání nebo tak něco. Tak nevím, jestli je to takto lepší, nebo ne. Když jsem viděl v televizi Seagala, věděl jsem, že je to záruka propadáku. Teď ale vím, že jsou i výjimky. ()

PeteBuck

Na pôvodné Prepadnutie to síce nemá, ale stále je to slušný film. Námet v pohode, áno znova teroristi, čo niečo unesú a zasa hrozí, že v prdeli bude možno aj celý svet. Ale je tu niekto, kto sa zo zodpovednosti za takéto poslanie neposerie a urobí, čo je treba. Ak sa na to človek pozerá ako na filmy typu Commando, tak tu tomu niet príliš čo vyčítať. Akcia, suché hlášky, Steven ešte v celkom slušnej forme. Tento film je podľa mňa fakt dobrý. ()

Easykill

Casey "kurva" Ryback je zpátky v plný parádě. I když ta paráda vlastně už vůbec není parádní. Většina scén je už spíš úsměvná(nejspíš byly i dřív, ale jako dítě jsem to jaksi neviděl). Hlavně ty procházky po vlaku jsou komické a to nemluvím o tom dabérovi nebo jak moc pohodlný a pomalý Steven je. Rádoby die hard ve vlaku, obsazení je fajn, scénář se snaží být i vtipný, ale moc to nevychází. Ale přes to všechno, to dokáže udržet pozornost a pobavit. ()

e-arthworm

Pro mne osobně nejlepší Seagalův film, který překoná i jinak výtečné "Přepadení v Pacifiku". Nadupaný snímek plný skvělé akce, bitek (zejména závěrečný souboj s velitelem žoldáků, zakončený ze strany hlavního hrdiny suchým konstatováním "V kuchyni jsem nejlepší", je doslova pověstnou třešničkou na dortu), přestřelek (nejlepší je pasáž, kdy Steven postupně likviduje osádku lokomotivy), umocněný množstvím skvělých hlášek, z nichž vyčnívá legendární "Casey kurva Ryback ! - Kdo je k sakru Casey kurva Ryback ?". Hlavní záporák je správně šílený a sází jednu hlášku za druhou, šéf žoldáckého komanda nemá chybu, jeho "podřízeným" se taktéž nedá nic vytknout a bezprostřední černošský steward je příjemným odlehčením jinak drsného filmu. "Ve skutečnosti je to továrna na chemické zbraně. My to víme, Číňani vědí, že to víme, ale my předstíráme, že to nevíme, a Číňani předstírají, že věří, že to nevíme. Ale my to víme." ()

MIHLIK

Tak tímto filmem pro mě skončila Seagalovská éra tak jak slibně začala tak rychle skončila. Poslední celkem solidní film. ()

rodneycz

Travis Dane v akci. Kosí to hlava nehlava, budí respect. Tento snímek ale kvality jedniček nedosahuje, ikdyž já se zase skvěle bavil. Na rok 1995 nadprůměrná akční podívaná, která ničím neurazí. Nejlepší Seagalovy léta. ()

Tomulka

Sice se to k filmu Přepadení v pacifiku blíží velmi opatrně, ale jde to. Hold vlak už nemá takové možnosti jako velká loď , ale velmi důstojné pokračování. Škoda jen , že nebyl lepší protivník. Jak můžou dát jeho žáky jako jeho protivníky?To by musel být nějáký žák , kterého měl Steven rád, naučil jej skoro všechno co zná a umí a ten se pak dá na dráhu zločinu ( nechá se zlákat špatnou stranou síly :)) ). ()

complex

pokračovanie casey-ho raybecka... tak je to už naozaj pritahnuté za vlasy, ale segal je tu ešte v celku mladý a na tú dobu vyzerá tento film slušne... aj keď som to už videl veľa krát ale považujem to za klasiku od segala... ()

Bohdy67

Zdaleka nedosahuje kvalit "prvního dílu"... Tuctovej akčňák s nic moc hereckym obsazením a snad jen hláška "Casey kurva Ryback" mě pobavila... 41% ()

Mr.Hackels

Pořád dobrý akční nářez a Seagal stále ve formě. Na jedničku to nemá jednak proto, že tam bylo víc hlášek a hlavně tady chybí oponent formátu Tommy Lee Jonese. I Gary Busey je prostě správně odpornej a tady ti zabijáci se mu nemůžou rovnat. Ikdyž Travis v pohodě. Pohledná neteř a ukecanej černoušek, co dostává "výcvik" za pochodu to trochu zvedají, protože ti mi naopak přišli lepší než Eleniak v Pacifiku. Solidních 65% ()