Špičkový expert Travis Dane byl docela loajálním Američanem, dokud mu nechtěli zlikvidovat projekt na jeho nejmilejší hračku - útočný válečný satelit. A miliarda za to, že se nebude strefovat do podzemního nukleárního reaktoru Pentagonu a totálně nezničí Washington D.C., není přece zas až tak moc? Na oběžné dráze krouží Travisem ovládaný válečný satelit a kdesi hluboko pod ním uhání po kolejích napříč Coloradem unesený vlak, elegantní souprava Grand Continentalu, ve které si Travis a jeho dobře motivovaný tým vybudovali řídící počítačové centrum svého megaútoku. A právě teď, kdy se expres vřítil do hluché enklávy "temného území", je Casey Ryback (Seagal) opět tím jediným mužem, kdo může gangstery zastavit. (oficiálny text distribútora)

Derek

o dosť slabšie pokračovanie pôvodného prepadnutia v pacifiku, má slabší scenár, réžiu a hlavne triky, ktoré sú miestami až trapné. avšak v porovnaní s tým čo saegal natočil neskôr sa na to dá pozerať. ()

kinderman

Až se zase bude sestavovat seznam pokračování, která jsou lepší než původní film, nesmí na něm chybět Přepadení 2. Seagalovi to ve vláčku sluší o hvězdičku (a půl) víc než na lodi, protože vlak řítící se po kolejích je už z principu daleko dynamičtější záležitost, zvlášť když ho popohání Poledourisova hudba. Také je tu víc sexy koček, i když několik jich neskončí dobře. Ke dvěma snesitelným seagalovkám (Glimmer Man a Lovec policajtů) přidávám tímto třetí...a asi jedinou, kterou bych si zvládl zopakovat. ()

dyfur

.....je to taká ina varianta filmu:Prepadnutie v Pacifiku ,ale pozerateľné...opakovane... patrí to k tomu lepšiemu od S.S. ,keď bol ešte fyzicky v TOP forme... ()

Joe321

Přepadnout vlak se Stevenem Seagalem může jen člověk se sklony k sebevraždě. ExSEAL kuchař má tedy na práci další záchranu světa před šílenými teroristy. Jestil by po mě šel nějaký zabiják, tak bych si určitě nevybral Seagala. Důvod je jediný, jeho vyžívání v likvidaci záporáků je až škodolibá. Ze začátku si s nimi jen hraje, mlátí je, pak proti nim začne používat to co mají v ruce a zakončí to pomalým udušením nebo rychlejším zlomením vazu. Každopádně na to, že se příběh odehrává jen ve vlaku, se pořád něco děje a člověk se nenudí, i záporáci jsou zajímaví. / Steven vybere obsah baru / - "What am I doing? Oh, I'm making a bomb." ()

Maddlis

Musim říct, že jsem se na tenhle film díval už třikrát a vždycky mě prostě nějak ten Seagal baví tak, že zůstanu u televize a baštim mu to:D ()

peto12

Síce prvý diel má lepšie hodnotenie,ale mňe sa viac páči tento druhý diel. Casey Ryback je výborným kuchárom a akčné scény v dvojke, boli lepšie, než z prvého dielu. Dávam 10 z 10. ()

Martin741

Tento film poznam takmer naspamat. Scenar opat ako u Under Siege 1 vykrada Willisovu seriu Die hard, ale ako som uz spominal, pacilo sa mi to vykradanie pred 16 - 17 rokmi a paci sa mi to stale. Nemyslim si totiz, ze to vykradanie je az taky problem. Tentokrat vsak Stevo Seagal nezachranuje lod, ale vlak. Film je natlakovany dostatocnym mnozstvom akcie, vybuchov a prestreliek, Seagal efektivne pouziva svoje aikido na uchu a oku lahodiacu likvidaciu protivnikov /teroristov v tomto pripade ..../. Jeden z najlepsich Seagalovych filmov. 90 % ()

Figu

Pohlreich? Pche. Babica? Ble. Ryback? What? No Casey KURVA Ryback! Kdo je Casey KURVA Ryback? Je to přeci ten vynikající kuchař z lodi, kterej zkouší kariéru okořenit i o kuchyni na kolejích. Rád si navíc i při práci kuchaře odskočí do tanečního kroužku, kde vypiloval pár tanečních kreací a kroků, při kterých v rytmu samby dokáže na párty rozlámat okolním tanečníkům kosti a skopat jim prdel! Každej vyhazovač na diskotéce mu fakt závidí! Holt štěstí přeje připraveným. 80% ()

Jino

Už ne tak zábavné jako první díl, ale i tak je to na Stevenovi poměry dobré, asi jediné pokračování filmu co ve svojí kariéře natočil. Steven se ještě v těchto dobách snažil... ()

O´Neill

Co k tomu říci? No to je jednoduché -> „ Hodlám svět fascinovat rozházením hnoje. Ve skutečnosti je to továrna na chemické zbraně maskována jako továrna na hnojiva. My to víme, Číňan ví, že to víme, ale my předstíráme, že to nevíme. A Číňan předstírá že, věří že to nevíme. Ale ví že to víme. Všichni to ví.“ ... Opravdu perfektní film, který je opravdu někdy více komedie než akční :) Nedívejte se na logiku, nebo "kvalitní" Seagalův výkon, dívejte se na komedii > akčnost. ()

bourec

Filmů s podobným začátkem jsem viděl už dost.Stísněnej prostor,teroristi a osamělej hrdina bojující proti přesile.V tomhle případě je ten film udělanej celkem v pohodě.Jedna věc tam ovšem bije do očí.A to postava E.Bogosiana.Ten vypadá v tý kožený bundě jak přestárlej gay z klubu.A závěrečnou bitku bych snad důstojnějc zvládnul i já.Jinak ale film ve filmografii S.S.znamená lepší průměr.80%. ()

Attta

Napíšu to velmi rychle, stručně a narovinu. Na Seagala je to jistě nadprůměrné, ale obecně jako akční film opravdu není o co stát. PS: Přitom by stačilo se chvíli "držet při zemi" s těma přehnanýma "na poslední chvíli" americkýma scénama a bylo by to přece jenom koukatelnější! ()

gabin(a)

Navazuji na jako vždy vtipný komentář Enšpígla: Do Ostravy první třídu v Intercity, celu cestu v jidelňaku valim kyty a ta stovka co mi zbude, to je přispěvek na chude bo Ostrava je region razovity! Dá dá dada dá da atd.(Milionař Franta Šiška). Já vím, že je to mimo, ale to ten film teda taky. Ani jsem nedokoukala. ()

Pajky3

Steven se rozhodl pro pokračování jeho nejúspěšnějšího filmu a dopadlo to ještě dobře. Záporáci tentokrát nejsou nic moc. Alespoň mě nebavili. A vlak navic oproti lodi neni tak zajímavej. Aspoň, že neteř mu tam hraje mlaďounká Katherine Heigl. Seagal má pořád formu, ale přijde mi, že už tolik nehlásí jako v předešlých filmech, což je škoda. Standart se ale pořád drží okolo 60% ()

Juto

Najlepšie béčkové filmy sú tie, ktoré chceli byť vážne. Toto je jedna z nich. Všetko je na tom smiešne: herecké výkony sú priemerné a dialógy, ktoré postavy hovoria, sú neuveriteľne hlúpe, no neúmyselne veľmi vtipné. 6/10 ()

Seag

Podla mna je toto pokračovanie lepšie ako prvé prepadnutie. Davam ***** hviezdiciek. štyri su za seagala jedna je za protivneho siveho idiota a Morrisa. ()

c.tucker

Casey fuckin' Ryback je stále vostrej jak břitva a kouzelník v jedné odobě (konečná srážka vlaku je už trochu příliš), ale jeho protivník Penn je tupý ve výraze jak velbloudí hrb, ale za to používá pepřák jako ústní vodu a to se cení. Celkově je film potstatně slabší než první díl, hlavně díky absenci Williama Stranixe a dalším drobnostem. ()

Venkovan

Jako malý jsem si tento film pouštěl pořád dokola. Doslova mě uchvacovalo Seagalovo bojové umění. Když to vidím dneska, už to tak samozřejmě neprožívám, ale i tak musím říct, že tohle je film z doby, kdy se na Seagala dalo s chutí dívat. ()