Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 34
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

nurielka

Túto trojku proste zbožňujem, sú strašne prirodzený. Charlieho náklonnosť ku ženám, Allanovo zdieranie pri bratovi a malý chalanisko. Všetko ako má byť. Charlie Sheen je ako šitý na komédie. Patrí k naj sitcomom, ktoré som zhliadla. Obľúbená postava - Charles Francis Harper ()

Stíba

Moje láska k tomuhle seriálu neustále úměrně roste. Je to sice stále o tom samém (což mě osobně vůbec nevadí, protože stále nalézám spoustu nových hlášek a srandovních scén), jak je tu zde stále vytýkáno, ale vy snad také skončíte se sexem po prvním pohlavním styku protože by to bylo stále jen to samé?? ()

Pacek

Charlieho éra Vtipné, nápadité, výborný vztah mezi postavami a samozřejmě tuna gagů a hlášek, do světa řvoucích že my podle pravidel jiných sitcomů hrát nebudeme, a že jsme schopní konkurovat přátelům. Éra Ashtona Vtip se vytratil, jím ztvárněná postava Walden postrádá Charlieho charisma a sukničkářství, na kterém celé dva a půl chlapa stavělo. Místo toho tu máme miliardáře, který se uvnitř chová jako dítě a jeho veškerá vtipnost se točí kolem poznávání Alana, na kterým ted celý seriál stojí. Velká škoda Sheena. ()

-soch-

BERTA: Preboha, Teddy je tuhý! CHARLIE: Veru. Ako Štolverka ... Hoc by mohol tento sitcom na niekoho pôsobiť ako primitivizmus, skrýva v sebe množstvo vynikajúcich vtipov. Prelietaví Charlie, rodinne založený (a rozvedený) Allan a ich ich "polovička". Vynikajúca je ale i postava Charlieho domácej - tá nemá chybu. Slovenská zvuková verzia je v súčasnej dabingovej tvorbe jedna z najlpeších: STANO KRÁL, IGOR KREMPASKÝ, FRENCIEN BAUER, OĽGA ŠALAGOVÁ a ĽUDMILA MANDŽÁROVÁ. Réžia slovenských dialógov: PAVEL GEJDOŠ ()

candy_daze

Sice se jedná stokrát přežvýkané námět , o hlavních postavách ani nemluvě- sukničkář/playboy, obletovanej slečínkama s iq houpacího koně, a nudnej slušňák. (Akokrát to tlustý pubertální dítě je asi jediný svýho druhu), ale jak je možný, že se na to skoro každej den těším a stejně startuju 5 minut před začátkem na gauč? Možná je to oslizlým šarmem Charlieho Sheena, nebo jsem fakt nemocná ()

Dm1tr1j

Extrémne návyková droga menom Charlie Sheen ma dokáže vždy pobaviť. Vtipné a komické situácie ,ktoré su zároveň náhodným a najlepším riešením väčšiny problémov opilca a sexuálneho maniaka v stredných rokoch , kvôli ktorým sa cíti ukrivdený jeho brat Elen ako ten najviac nahnevaný človek na zemi. Naopak jeho syn má na všetko jeden liek a to je jedlo , potom to celé poriadi Berta a o zábavu je postarané. Negatívum sledovania všetkých častí je že sa zápletky často opakujú,rovnako ako aj vtipné komentáre. PS: Po posledných sériách a hlavne poslednej časti mám chuť stiahnuť hodnotenie na 2 hviezdy ()

katmandzoo

kto nemá rád Dva a pol chlapa, prichádza a obrovskú zábavu..Charliemu táto rola sadla dokonale a je v nej nenahraditeľný..obsadenie Angusa T. Jonesa bolo tiež zaujímavé ale prinieslo to svoje ovocie..proste týchto troch, resp. dva a pol chlapov si obľúbi každý.. ()

zekkx

Charlie Sheen. Právě on byl pro většinu fanoušků tím hlavním důvodem, proč Dva a půl chlapa sledovali. Pro mně ne, kromě toho, že jeho hlášky a humor byl tak předvídatelný jako východ Slunce, ale i v reálném světě se choval jako naprostý tupec. Nic proti Sheenovi, ale změna je život a myslím si, že obsazení Ashtona Kutchera seriálu jen prospěje, co se týče kvality humoru.. Rád bych zvýraznil práci scénáristů, kteří po skončení 8.řady museli nešťastně improvizovat a s nastálou situací se vypořádali bravůrně. Jestli si celá osmá řada bude držet laťku nastavenou úvodním dílem, myslím, že máme nový top sitkom pro sezónu 2011/2012. Good Luck Ashton Kutcher! ()

murthags

Sitcom, který vždycky zaručeně pobaví a se svou vytrvalostí nikdy nenudí. I po 8 řadách za sebou se vždycky najdou nové překvapení. ()

fogs

Seriál bez Charlieho šel s prominutím totálně do sraček. Viděl jsem pár dílů s Kutcherem a nic mě nepřesvědčilo, abych se koukal dál. Škoda.. ()

kluzo

Charlie Sheen hraje Charlieho Sheena. Ostatní nadprůměrně sekundují. Víte kolik snese Charlie Sheen koksu? Právě tolik, aby to zabilo Dva a půl chlapa. ()

longercz

Prvních 5 řad, jednoduše geniální, po tom už asi tvůrcům pomalu začaly docházet vtipy no a Charlieho samozřejmě vyhazovat neměli, ať už dělal bordel jakej chtěj... ()

NightPorter

"1 dolar, strejdo Charlie, za sprostý slovo!" - "Tady máš dvacku, ber to jako předplatný." Že je Charlie komik duší i tělem, ukázaly už Žhavý výstřely 1+2, kdo ho žral tam, musí ho mít rád i tady, přestože je to stále to samý, jak tu někteří vytýkají. Stále to samý žrádlo, dlužno podotknout! Ty fóry jsou zábavný i postopadesátý. Navíc se tam po vzoru Přátel mihne spousta zábavnejch hostujících hvězdiček, no a jako třešinka na dortu - Megan Fox, úplně nahá! EDIT - ta trapnost s teplym Kačerem, kerá si buhví proč trapně ponechala původní jméno, to je samozřejmě ODPAD. Ale beru to jako jinej seriál, tak to do hodnocení nepromítám. ()

emdvojka

Seriál ktorý mi vždy pripomenie, že rodinné vzťahy, nech sú akékoľvek sa vždy dajú riešiť zo vtipom a eleganciou, ktorú tento seriál ponúka. Nefunkčnú americkú rodinu sme mohli vidieť napr. v seriáli Ženatý zo záväzkami, avšak tam ten dôvtip nebol taký prirodzený, ako v Dva a pol chlapa. Ved si priznajme... Charlie-opilec, Alan-zúfalec a Jake ktorý vyrastá medzi nimi a jeho gestapackou maminou. Ktomu postavičky ako ich snobská mama, podívná Rose čo prichádza vždy len šplhom na terasu a tučná gazdina, ktorá sa vždy rada pobaví na rodinke Harperovcov. Všetká táto zmes ľudí vytvára 13 najobľúbenejší seriál medzi Slovákmi a Čechmi. A vôbec sa tomu nečudujem. Stačí zopár častí a určite si tento seriál zamilujete. Ak teda máte radi humor zo života. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)