Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 12
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

Wallis3

Dle mého, kdo viděl poslední díl, prostě to zabili. Na to, jak dlouho seriál běžel (a ano, sledoval jsem i díly s Kutcherem) si Dva a půl chlapa zasloužil daleko ,,velkolepčejší" konec. Uznávám napětí, které tvůrci drželi, zda se Charlie objeví nebo ne (jako že na sitcom), ale ten konec, to bylo jako z trapnýho animáku. (No, roli tam hrálo piáno a helikoptéra...) Za to velký NE! Ale i tak dle mého hodně dobrý sitcom. Pidirole pro celebrity ,,minulého století " fakt dost dobrý, návrat přitroublého Džejka, aby se rozloučil, budiž, ale proč tolik nevyřčeného?? Nechyběla kombajn Berta (a ta teda je plná plnotuku :-)) a plno pipin z Charlieho života a i těch druhých, Alan byl ještě horší vyžírka, než kdy dřív... Hergot, ale ten konec...! ()

BeranSon

Postupem času kvalita mírně umírala, ale i přes to musím uznat, že své pohodové, stále svěží a stále pohodové kouzlo Dva a půl chlapa má. Nikdy jsem tento seriál nesledoval pravidelně, ovšem když sem se nudil a když šel v televizi, tak mě dokázal příjemně pobavit a mírně i pohladit po srdci. - 7/10 - ()

Evander

Příjemný, odpočinkový seriál, nic více, nic méně. Nutno podotknout, že Charlie Sheen si svou roli doslova užívá. 70% PS: Měl-li bych hodnotit samostatně díly, kde už Charlie není a většina z nich je postavena zejména na Alanovi, hodnotil bych někde kolem 40%. Mnoho těchto dílů je vysloveně nekoukatelných a pouze mě rozčilují. ()

Olík

Chlapský komediální seriálek, který je určitě svůj. Nepluje vyloženě na pohodové vlně Přátel a podobných kousků, ani se nesnaží být za každou cenu současný jako například 2 Socky. Trochu neučesaný, ale určitě ne sprostý nebo dokonce, že by vulgárnost byla nosnou zdí, která celek drží pohromadě. Možná se někdy až křečovitě drží daných schémat (Charlie je opilec a dívkař, Jake ne moc chytrý, Alan neúspěšný atd.), nebo podlézá laťku dobrého vkusu (vtipy zvracíme jedem před druhého, nejsou úplně mým šálkem whisky), ale pokud i tenhle sortiment má svého kupce, nakonec proč ne? Každý zná své místo, každý přispěje svou trochou do mlýna. Seriál Dva a půl chlapa, co se týče mého osobního žebříčku, nezaujímá nějaké čelní místo hitparád, každopádně dokázal nesčetněkrát dobře pobavit a u nás si našel slušnou fanouškovskou základnu. ()

BOURQUE

Veľmi nenáročná situačná komédia, ktorá krátkymi a vtipnými dialógmi vás dokáže pobaviť a aspoň na chvíľku zabudnite na problémy, ktoré vás „našli“ cez deň. Ikonická rola pre Ch. Sheen, ktorý vo svojej roli sa cíti veľmi dobre a užíva si každú minútu. Prekrásne slečny, dobré vedľajšie postavy a Ch. Sheen v plnej sile. Ukázalo sa, že správna kombinácia týchto prvkov stačí k úspechu. P.S.: Posledné série s A. Kutcher pre mňa už nemali taký „feeling“ ako to bolo u Charlie. Osobné hodnotenie: 83% (****) ()

crha

Každý okolo mě říká, že bez Sheena to stojí za HIVno. Nestojí....šlo to dolů samozřejmě. I s Kutcherem to je však pořád dobré...hlavně největší tahoun tam byl podle mě, i předtím, Alan. On je fakt nechutná přísavka...Kdyby odešel Jon Cryer, tak by to byla asi větší škoda. Jake je tam spíš do počtu a s věkem už spíš sere. No, je to stejně škoda, že museli Sheena vyhodit, je to borec a nahradit ho bylo prostě příliš těžký...ale nemyslím, že to šlo úplně do hoven. ()

illy.cz

Dle mého názoru se jedná o jeden z nejlepších sitcomů všech dob. No a co, že jsou všechny epizody založeny pouze na jednom principu, a to na Charlie Sheenovi, jak je buď ožralý, nebo s někým v posteli a vždycky je při tom až třeskutně vtipný a neuvěřitelně pohotový. Vůbec mě to nevadí, protože každý díl je od začátku až dokonce nacpaný neuvěřitelnýma hláškama a prostě se skvěle bavím. Když se na scénu dostane matka obou bratrů, je zábava ještě o kousek lepší. Navíc se u tohoto seriálu nevyskytuje ona velmi častá přímá uměra, že čím vyšší řada, tím větší nuda. Sleduji pátou řadu a je to pořád skvělá sranda. ,,Hned toho nech, Steve Tylere, nebo ti ty obří pysky utrhnu a políbím si s něma prdel" ()

foundation

Seriál ktorý bol u mňa dlho ťažko ohodnotiteľný pretože po prvotnom totálnom nezáujme som sa prinútil pozrieť viac ako dve,tri epizódy a tak trochu sa to celé naštartovalo. Rozhodne to nepatrí medzi mnou vyhľadávané veci ale zvyknúť sa na to po niekoľkých dieloch dá. Zapínal som to ale jedine vtedy keď som vážne potreboval iba zabiť nejakých 15-20 minút a po ruke som nemal nič lepšie. Pripomínať že kvalitatnívne to po tých siedmych sezónach šlo dole o 200 percent asi moc zmysel nemá ale keď už tu píšem nedá mi to nespomenúť. Jednoznačne najlepší je roztržitý výkon Jona Cryera ktorý si hlavnú hviezdu Charlieho Sheena kedykoľvek schoval do zadnej kapsy šortiek. Absolútne priemerný sitcom ktorý po dlhšom sledovaní nevyhnutne začne nudiť. ()

raelz

Tenhle seriál trpí něčemu, co nazývám "Bubílkovský syndrom" a totiž že se snaží diváka rozesmát každých pět vteřin. Pro mě to je na slabé tři, ale jak tak koukám na ostatní, asi je spíše na vině dabing, nebo jsem prostě viděl špatné díly.. ()

salamandrr

moc pěkné.. Alane, je to jako včera kdy sem mohl pařit celou noc, jíst cokoliv a pít cokoliv. Dneska si dám wafle a pár redbullů a sedím tady na ambulanci a snažím se uprdnout! ()

kamil0606

Veľké množstvo humoru a skvelých hlášok, výborné postavy a vynikajúci sitcom je na svete. Fantastický Charlie Sheen i ako herec i ako postava v Two and half men, John Cryer ako looser ktorého mi vôbec nie je ľúto a Angus T. Jones ako krpec ktorý trepe blbosti ... genialita . EDIT : odkedy tam neni Sheen nieje to ono, nie zlé ale čosi tomu chýba ()

Skleni

Tak charlie sheen je môj hrdina od čias prvej horúcej strely. Proste ja nikdy na neho nedám dopustiť:) A tento seriál je z rovnakého súdka. Všetko uletené a najmä humor založený nie na trápnosti postáv ale na dialógoch čo je v dnešnej dobe skôr výnimka:).. 88% ()

K.a.r.i.n

Co všichni máte? Jasně že existuje zástup lepších sitcomů, ale taky je občas potřeba něco čistě na odreagování. A Charliemu Sheenovi ta role vyloženě sedne :) ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)