Likan7

Výborný! Všichni jakoby se utrhli z řetězu a seriál mi naservíroval parádní zábavu. Je až neskutečný jaký druhý dech seriál chytil. Dokonce budu tvrdit, že jedenáctka je nejlepší série seriálu. Kutcher se do toho vžil a obul, že je z něj regulérní bůh, co mě bavil od začátku do konce. Alan je sice už jen taková parodie sama sebe, ale ostatní postavy to nakoply do výšin, v čele s cameem Mily Kunis. ()

• „Vidíte Afroameričanku a hned vás napadne: Teta Jemima nám upatlá pár tučných lívanců... musím si přinýst vlastní šátek, nebo mi nějakej přidělíte?“ rozčiluje se adeptka na místo uklízečky Lisa (Kimberly Hebert Gregory). Naráží tím na potravinářskou značku Aunt Jemima, vyrábějící zejména snídaňové směsi, jejíž původní logo ztvárňuje postarší černoška v šátku. V červnu 2021 byla značka Aunt Jemima ukončena současným majitelem (PepsiCo) kvůli údajným rasisticko-otrokářským stereotypům. (ČSFD)
  • Když vejde Walden (Ashton Kutcher) do místnosti jako dělník, tak Jenny (Amber Tamblyn) pronese, že se mohl obléct jako polda nebo kovboj. Naráží tím na americkou skupinu Village People, která je známá svými kostýmy. (Duoscop)