Anakonda: Honba za krvavou orchideou

• Slovensko Anakonda 2: Lov na krvavú orchideu (viac)

V nepreniknuteľnej tropickej džungli si nik, či už človek alebo zviera, nemôže byť istý svojím životom! Na vlastnej koži sa o tom bolestivo presvedčí i skupinka vedcov, ktorí sa vydali do pralesa v Borneu pátrať po veľmi vzácnej červenej orchidei – tzv. krvavej orchidei -, ktorej sérum vraj prináša večnú mladosť. Nik nepochybuje o tom, že ak sa im to podarí, zaručí im to veľkú slávu a nepochybne aj bezodný zdroj peňazí! Ibaže netrvá dlho a z lovcov sa stane korisť! Uprostred nehostinnej džungle totiž musia čeliť nielen príšernému počasiu a nepriechodnej vegetácii, ale aj oveľa nebezpečnejšiemu, smrtonosnému hadiemu protivníkovi, ktorý kraľuje tamojšiemu potravinovému reťazcu – a ktorý je vďaka unikátnym liečivým komponentom z už spomínanej krvavej orchidey oveľa rýchlejší, väčší a bystrejší, ako si vôbec dokážu predstaviť! (TV Dajto)

Hapretor

Totální béčko pro totální vypnutí mozku. Tyhle filmy nikdy nenadchnou, ale vždy spolehlivě zabaví na hoďku a půl. Na odpad to rozhodně není. Pro to je to dost vtipné. Tyto filmy mají u mě schéma: zapnout, kouknout, vypnout, lehnout, zapomenout. ()

BazzoxCZ

Kdybych viděl dříve profil filmu ani se na to nedívám tím ale taky netvrdím že se mi to líbilo a že jsem překvapen.... to vážně ne. ()

MickeyStuma

Druhý příběh o výpravě, která měla co do činění s obrovským hadem. A jak už to tak většinou bývá, o proti předchozímu snímku se žádné překvapení nekoná. Vše se drží stejné linie. Scenáristicky, tempem i atmosférou. I když některé dialogy zní, jakoby to psalo malé dítě bez špetky fantazie a logiky.Speciální efekty jsou na stejné úrovni a na svou dobu dobré. Jako samostatný film neuškodí, ale pro ty, co už znají předchozí snímek, se kterým nemá z hola nic společného, se jeví jako zcela zbytečný. ()

Rathalos

Neviem,ze aky film tu poniektori pozerali,no ja som videl fakt dobry animal horor o anakondach,mne sa to pacilo,stale sa nieco dialo,herci boli ok,cize bavil som sa...:-) ()

Empire

Už první díl byl dost špatný, ale měl narozdíl od tohoto i pár dobrých herců. Režisér Dwight H. Litlle nerežíruje v žádném případě jemom blbosti tohoto typu, ale i jiné lepší filmy bohužel zde je vidět přestný příklad filmu, který nebyl udělán pro pobavení ani pro ,,posrtašení'' - pouze pro výdělek peněz a to se mu v zámoří docela daří. Film svůj úkol splnil-vydělal peníze pobavil svojí debilitou diváky (některé pěkně naštval), nažhavil kritiky pro psaní jak je film debilní, a z pár nehreců udělal pár poloherců..Co více si může Sony Pictures přát. Pokud jde o moje doporučení (pokud jste viděli film Anakonda 1) zní: ,,Nešlápněte dvakrát do stejné louže'' ()

Lipi21 odpad!

0 % REŽIE / Dwight H. Little: odpad! (Je D.H. Little dement?...nepodceňujme ho - spíš chtěl vydělat prachy) KAMERA: odpad! (včetně napínavých triků se strašidelnou plastovou hadicí) SCÉNÁŘ / Hans Bauer, Jim Cash, Jack Epps Jr.,John Claflin, Daniel Zelman, Michael Miner, Edward Neumeier: odpad! (Jsou páni scénáristé - a musel jsem je vyjmenovat všechny, věřte mi, zaslouží si to - dementi? Bezpochyby jsou! A každý svým velkým dílem idiocie stvořili nejdebilnější scénář všech dob. Silná slova? Bohužel realita!) HERCI: odpad! (opravdu herecký koncert) HUDBA: odpad! ________________________________________________________________________________________________ LÉPE NEŽ LIMA BYCH TO ASI NENAPSAL. ZKRÁTKA TENHLE FILM JE U MĚ NA ABSOLUTNÍ ŠPICI. PRVNÍ ČÍM VÁS ASI ZÁPLETKA DOSTANE: ANAKONDA NA BORNEU ? SAKRA MOŽNÁ JSEM MĚL PŘI PŘÍRODOPISE DÁVAT VĚTŠÍ POZOR...TO JE ALE TEN NEJMENŠÍ A PO CHVILCE SLEDOVÁNÍ NAPROSTO ZANEDBATELNÝ PŘEHMAT TVŮRCŮ... ()

Torgal

Samozrejme, že ten film je kravina, ale nedá sa to porovnávať s perlami ako Pytón 1,2, Boa vs. Pytón, a daľšími perlami céčkových vôd. Herci sú celkom uchádzajúci a digitálne triky nie sú až tak odporné, takže si to odpad nezaslúži. Chvíľu som dokonca uvažoval o 2*, ale záver ma presvedčil že 1* je tak akurát. Najväčším zlom tohoto filmu tak je to, že ho pustili do kín. 3/10 ()

helraiser

Tak to jsem si pěkně naběh, původně jsem myslel, že kupuji první díl a místo toho jsem koupil tuhletu nudnou hadicovku. Opravdu jsem se nudil a nezachrání to nic ani ta opička, která tam předvádí jednoznačně nejlepší výkon. ()

medii odpad!

Kdyz vypnete zvuk, muzete se v klidu koukat na muzna tela hercu, aniz by vas rusily plytke dialogy. Krasavci jsou vsak bohuzel jeden po druhem sezrani nadrzenym letajicim hadem (hah), takze stejne smula a rozhodne odpad! ()

sarkareifova

Obecně to mám radši než první díl. Zčásti je to hlavně kvůli lepšímu hereckému obsazení a celkově lepší atmosféře. Nechybí ani napětí a trocha humoru. ()

Stíba

Co do stupidity určitě ještě o kus dál než první díl ale co do zábavnosti nechtěne poměrně povedené. S partou a badnou Desperados to byla vhodná volba. ()

RajAthen

No jo no, pokračování, které ani není pokračováním (na co také navazovat), a "dobrodružný film", ve kterém je dobrodružství jako asi bublinek v neperlivé vodě. Každá postava z etnicky bezchybného sestavení má svůj účel, což je přinejmenším "být sežrán", i když jsem upřímně čekal větší bodycount. Samotní hadi stojí za starou belu. Kdyby to byl první snímek podobného ražení, šlo by o průměrný kousek, nyní si odečtěte stupínek kvality za každý film, co jste dosud viděli a víte, na čem jste. ()

Acrobat odpad!

TV JOJ sa chvali nadpisom HIT TYZDNA. No mal by som tam ist robit filter., a reziserovi dat na oono par orchidei. Do ich listov si mozeme vytriet zadok s tymto extremne odpadovym pokusom zaradit sa medzi dobroduzstvo. Nastoleny trend zivit sa na znacke tuctovymi hercami a stabom v rovine vrcholneho amaterizmu. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin

27.12.2007

O filmové adaptaci úspěšné videoherní mlátičky japonské firmy Namco se mluví už několik let. Průtahy skončí 4. února 2008, kdy v Los Angeles padne první klapka. Scénář Alana McElroye se odehrává v… (viac)