Anderton

Táto epizóda dáva pojmu deus ex machina úplne iný rozmer... dobre, preháňam, ale skrátka tá záchrana na poslednú chvíľu pôsobí ako paródia z budúcnosti zo South Parku na tento seriál. Inak pokračujeme kde sme skončili, dozvedáme sa, že "niečo prehnité je v štáte vaultskom" a o čo presne ide, sa dozvieme asi až na konci. A hlavný antihrdina mi vôbec nechýbal, rád dom si od neho na chvíľu oddýchol. ()

Korbitch

Uf, sešup jak debil. Co se děje ve Vaultu mě už vůbec nezajímá, mutanti pořádně nejsou, akce chybí, černý humor nikde, do vaultu se dostanete nějakým propadlem. Tpč, mám takový pocit, že právě teď někdy došel štábu fet. ()

Martrix

Odlehčený a pestřejší mix road trablingu, jakožto exkurze postapo světem...třeba jako v Last of Us, Cesta, Resident evil a něčím, jako třeba Silo...pravdu hledající jedinec v uzavřené skupině, která je evidentně klamána. Jako proč ne, akorát je to vcelku chatrně zkostruováno. Je to non-fiction blbinka...nesmíte v tom hledat víc, protože jako standardní drama to nefunguje. Moc náhod, nelogičností... . Prostě bloody fairy tale pro gameheady a milovníky fantasy vizuálních nehloupých jednohubek. Tím druhým mmj. jsem, ale laťku mám nastavenou výš. ()

kenkaku

Linky černoch a pipka se propojily a vznikla nejotravnější (a nejužívanější) linka seriálu a zabírá nejvíce stopáže. A okolo nejzajímavější informace (co je ve Vaultu 31) se chodí jako okolo horké kaše. Pozn.: páže kulhá a ještě táhne “golfový vak” a stejně ho nejsou schopni dohnat. Tohle opravdu nefunguje. ()

warrenur

Mnoho odbociek, ale i nelogickosti popierajucich vlastny serialovy svet. Par vtipnych poznamok - ako je to s plochozemcami v tychto dnoch. Lucyina linia je zatial najviac cringe, hoci z nej tvorcova o chvilku urobia top-S.W.A.T. bojovnicku. Napriek tomu, ze jej bracho zjavne vie pouzivat mozog a to budi zaujem, medzi tolkymi "babkami" od druhej epizody cakame, co bude ....a ono stale nic. ()

whitey

Vcelku dobrý díl, ghoul mi teda nechyběl vůbec. Dvě linky se propojili a já nesouhlasím s kolegou pode mnou, že by to byla nuda. Holka se ale furt moc nevyvíjí...podle toho, co se jí všechno stalo, bych už tipoval, že asi ví, jak to ve wastelandu chodí, a že už zapne VATS a začně střílet všechny na potkání... A když jsem si googlil, co to sakra je za místo Shady Sands, tak jsem bohužel místo F1 wiki kliknul na wiki seriálu a v první větě se mi vyspoilerovala MacLachlanova postava... fakt díky tvl. ()

jirikzaboj

No konečně se hýbe děj po pěti epizodách dopředu. Už jsem skoro nedoufal. Pěkné využití apokalyptického světa s myšlenkou dne obnovy, větší odkrytí 200 let historie a mysteriozita okolo vault’s. Scéna s démony na mostě naprosto dechberoucí, ani jsem nedutal. Prosím , ať už to dokonce jen šlape na plné obrátky! Pátý díl mě vrátil do hry a už mě to zase zajímá. ()