Fallout

USA, (2024–2025), 15 h 53 min (Minutáž: 45–74 min)

Hudba:

Ramin Djawadi

Seriál Fallout vychází z jedné z nejúspěšnějších videoherních sérií všech dob. Vypráví příběh vítězů a poražených ve světě, kde už není skoro nic, o co by se dalo hrát. Změkčilí obyvatelé luxusních protiatomových krytů jsou po 200 letech od apokalypsy nuceni vrátit se do neuvěřitelně složitého, rozkošně bizarního a ukrutně násilného světa, který na ně čeká na povrchu. (Prime Video)

Recenzie používateľa Hansolo35 k tomuto seriálu (7)

Konec (2024) (S01E01)

Hry znám jen z doslechu. Včera jsem si pustil nový seriál, tak ve dvou třetinách jsem chtěl jít spát, ale nakonec jsem první díl dokoukal. Název má zřejmě podle prvního dílu seriálu Red Dwarf 🙂. Moc mě to zatím nevzalo. Dost mi teda vadí ty bugy... jakési TO je Maximův nejlepší kámoško a šikanují Maximuse?! To zrovna. To hubené cosi, co mu jednou říkají she, pak he a nakonec oslovují množným číslem...tak to by mělo na vojně deku obden 🤣. Už vidím, jak si ho rytíř vybere tahat ten obří pytel. ()

Cíl (2024) (S01E02) odpad!

Jako nefanouška Falloutu mě to nudilo ještě víc, než první díl. Za mě tedy neskutečně velká blbina. Evidentně nestačí vytvořit postapo svět, hodit do něj pár podivných LGBT figurek, trocha krve a je z toho super nářez. Možná pro ty fanoušky, co znají hru. Tady některé akce a dialogy jsou fakt toporné jako ve videohře. Ani druhý díl neoslnil. ()

Hlava (2024) (S01E03)

Po dvou nudných dílech mě to konečně zaujalo. Snažím se na to koukat jako na počítačovou hru a pak to vyznívá lépe. Ovšem ta scéna s "dřevěnou" opravářkou byla fakt a là adventura. Musíš sehnat "něco" a dostaneš protislužbu. Jinak se nehneš dál. ()

Ghúlové (2024) (S01E04)

Tenhle díl mě zatím pobavil nejvíc. I když ten chroust z bunkru (brácha hrdinky), mě neskutečně sere. Přerostlý axolotl mexický se povedl. Začínám se těšit na další díl. P. S. To přišívání starého prstu, když za pár minut jí chce stejně rozpitvat mi přišlo taky zbytečný. ()

Minulost (2024) (S01E05)

Tenhle díl se mi zatím líbil nejvíc. Nabírá to na obrátkách a přitom to není uspěchané. Jen mám trochu obavu, zda se něco do konce seriálu stihne vyřešit. Uvidíme. ()

Past (2024) (S01E06)

Předchozí díl mě příjemně překvapil, tady šla kvalita děje prudce dolů. Asi nejvíc mě nudí příběhy kovboje ghúla. Naštěstí příběh aspoň trochu oživí bunkr číslo 4. Nakonec jsou lepší epizody z bunkrů, něž dobrodružství na povrchu. ()

Začátek (2024) (S01E08)

Přesně jak jsem čekal. Pár odpovědí přišlo, ale bylo jich málo. Některé linie zůstaly otevřené k dalším dílům. I když jsem to čekal, tak mě to zklamalo. ()

Seriálový Fallout má datum premiéry

Seriálový Fallout má datum premiéry

25.10.2023

Seriálová nabídka streamovací služby od Amazonu se brzy rozroste po Pánovi prstenů o další slavnou značku. Už příští duben totiž na Prime Video dorazí adaptace kultovní herní série Fallout od… (viac)