Hansolo35 odpad!

Jako nefanouška Falloutu mě to nudilo ještě víc, než první díl. Za mě tedy neskutečně velká blbina. Evidentně nestačí vytvořit postapo svět, hodit do něj pár podivných LGBT figurek, trocha krve a je z toho super nářez. Možná pro ty fanoušky, co znají hru. Tady některé akce a dialogy jsou fakt toporné jako ve videohře. Ani druhý díl neoslnil. ()

Polgedney

Je pravda, že se v tomhle dílu odehrálo nějak až moc náhodiček, aby se mohl děj svižně posunout vpřed. Já jsem člověk kterému ve filmech a seriálech obecně takové náhodičky nevadí, pokud jich není až moc a nejsou až moc do oka bijící, v tomhle případě je to opravdu na hraně. Aktuálně nechávám 5 hvězdiček, protože se mi seriál zatím opravdu líbí, ale je možná že až ten pocit trochu "vystřízliví", tak hodnocení změním na 4. ()

xzajox

Potešenie pre fanúšikov pokračuje. Rekvizity, hrdzavý assaultron, Dog meat, ripper, iguana, junk mestečko, mini nuke na predaj... uuu, roztápam sa. Nechýba ponaučenie: ak si power armor nezaslúžiš, vezmi si ho... Viem si predstaviť, že neznalca to všetko môže zmiasť, deje sa tu dosť sakra náhod, ale ja to beriem tak, že nás autori chcú naviesť do príbehu, ako sa celá parta stretne a zachráni Ameriku (ROFL). Tu sa teda parta už stretla, no skamošia sa asi až neskôr. Nestrácajme hlavu, držme sa gauča, ide sa hlbšie do pustatiny. Myslím že si ešte pôjdem zahrať. Stále nadšený 94% - 5* ()

whitey

No, stále víc se to od velmi přijatelného Falloutu 3 blíží k velmi nepřijatelnému Falloutu 4. Tohle je dílo pro mainstram, takže scénaristické berličky se spoustou náhod jsou zaručeny. Ale největší problém mám v tom pojetí postapo...Ona přežila celou noc u ohýnku (příklad prvního problému), kde potká velmi civilizovaného vědce? (příklad druhého problému). Celé to městečko a lidi jsou tak neuvěřitelní...najednou stranu přátelský, že nikdo se nepokusil ani znásilnit tak hezkou holku, ale potom se zase všude střílí a dostáváme se k násilí... Celá ta premisa hledání otce (Fallout 3) je v pohodě a dalo by se na tom tak krásně postavit uvěřitelnější a víc falloutovský svět...tohle je takový mišmaš všeho možného... Asi bych byl radši, kdyby jedna ku jedný skopčili Fallout 3 (New Vegas je samozřejmě lepší hra...ale Fallout 3 prostě lépe představuje všechny aspekty toho světa - Vault Tec a všechno kolem, atmosféru zmaru to má lepší než westernový NV...) Ale seriál dokoukám...ale zatím teda... ()

Najt

Nejhorší na celém seriálu je hudba. Respektive ta starodobá, protože se úplně k danému tématu a situacím na plátně úplně nehodí. Když se ale rozezní orchestrální hudba, tak je to zase velká paráda. Natočené to je skvěle, efekty a kulisy, to je opravdu rachot. Postavy se setkávají a příběh se posouvá. Zatím se jedná o skvělou podívanou. ()

• Ve výloze obchodu můžeme vidět předválečný PIP-Boy 2000 Mark VI. Stejný přístroj pak má hráč k dispozici ve videohře „Fallout 76“. (Veskoslav)
  • Když Maximus (Aaron Moten) odlétá v helikoptéře na svojí misi, můžeme si všimnout na palubní desce žluté kachničky, která se objevuje jako easter egg v herní sérii „Fallout“. (BaBca_)