Fallout

USA, (2024–2025), 15 h 53 min (Minutáž: 45–74 min)

Hudba:

Ramin Djawadi

Seriál Fallout vychází z jedné z nejúspěšnějších videoherních sérií všech dob. Vypráví příběh vítězů a poražených ve světě, kde už není skoro nic, o co by se dalo hrát. Změkčilí obyvatelé luxusních protiatomových krytů jsou po 200 letech od apokalypsy nuceni vrátit se do neuvěřitelně složitého, rozkošně bizarního a ukrutně násilného světa, který na ně čeká na povrchu. (Prime Video)

Recenzie používateľa Polgedney k tomuto seriálu (4)

Fallout (2024)

Recenzi částečně kopíruji z mé recenze finálního dílu: Seriál fakt pecka, zvlášť Ella Purnell a Walton Goggins to zahráli fakt na jedničku a byli mé dvě oblíbené postavy. I přes mých pět hvězdiček, mám jako fanoušek her (no spíš teda fanoušek Fallout: New Vegas) nějaké obavy o budoucnosti seriálu. Jediného čeho se hodně obávám co budoucnosti je NCR. Celkově v seriálu bylo pár změn u kterých si jsem lehce nejistý jak se budou vyvíjet a většina těch změn je právě okolo NCR. Shady Sands je pryč, NCR vypadalo jako že se skládá jen z posledního outpostu který byl zničenej Brotherhoodem. NCR je tak obrovskej hráč na West Coastu, že si nedokážu představit West Coast bez nich. A co pak Caesar's Legion? S kým budou bojovat jestli ne s NCR? S Brotherhoodem? No nevím. Nebudu soudit, dokud nebude druhá série, a nejspíš až tam se ukáže jestli se s NCR vypořádají dobře, nebo to dopadne katastrofálně. Dále je pak třeba ještě zmínit, že občas se děly až moc velké náhody jen aby mohl děj pokročit, postavy na sebe pořád narážely i když v některých případech opravdu neměly, ale to je za mě maličkost, která mi nevadí, proto zůstává 5 hvězd. ()

Cíl (2024) (S01E02)

Je pravda, že se v tomhle dílu odehrálo nějak až moc náhodiček, aby se mohl děj svižně posunout vpřed. Já jsem člověk kterému ve filmech a seriálech obecně takové náhodičky nevadí, pokud jich není až moc a nejsou až moc do oka bijící, v tomhle případě je to opravdu na hraně. Aktuálně nechávám 5 hvězdiček, protože se mi seriál zatím opravdu líbí, ale je možná že až ten pocit trochu "vystřízliví", tak hodnocení změním na 4. ()

Minulost (2024) (S01E05)

Zničení Shady Sands a celkově to, že tu dost chybí NCR mi trochu dělá starosti o tom jak se bude větvit lore tohohle seriálu a her, zvlášť jak by to mohlo ovlivnit New Vegas, ale uvidíme. ()

Začátek (2024) (S01E08)

Finále super, líbilo se mi to jak do sebe všechno zapadlo, Ella Purnell a Walton Goggins ve svých rolích byli fakt úžáaní. Jediného čeho se hodně obávám co budoucnosti je NCR. Celkově v seriálu bylo pár změn u kterých si jsem lehce nejistý jak se budou vyvíjet a většina těch změn je právě okolo NCR. Shady Sands je pryč, NCR vypadalo jako že se skládá jen z posledního outpostu který byl zničenej Brotherhoodem. NCR je tak obrovskej hráč na West Coastu, že si nedokážu představit West Coast bez nich. A co pak Caesar's Legion? S kým budou bojovat jestli ne s NCR? S Brotherhoodem? No nevím. Nebudu soudit, dokud nebude druhá série, až tam se ukáže jestli se s NCR vypořádají dobře, nebo to dopadne katastrofálně. ()

Seriálový Fallout má datum premiéry

Seriálový Fallout má datum premiéry

25.10.2023

Seriálová nabídka streamovací služby od Amazonu se brzy rozroste po Pánovi prstenů o další slavnou značku. Už příští duben totiž na Prime Video dorazí adaptace kultovní herní série Fallout od… (viac)