Foter je lotor

• Slovensko Protivný svokor (viac)

Gaylord „Greg“ Focker (Ben Stiller) je až po uši zamilovaný do pôvabnej Pamely „Pam“ Byrnesovej (Teri Polo) - a tak nečudo, že keď príde svadobné oznámenie od jej mladšej sestry, je pripravený spoznať celú rodinu svojej vyvolenej a požiadať rodičov o jej ruku! Zdanlivo možno ide o banálnu situáciu, keď sa obe strany snažia za každú cenu vytvoriť o sebe ten najlepší dojem. Pamin otec Jack (Robert De Niro), niekdajší agent CIA, ktorý je od prírody nedôverčivý a podozrievavý, má však omnoho výhodnejšiu východiskovú pozíciu. Je na domácej pôde a pre jeho dieťa nie je nikto dosť dobrý! A už vôbec nie Greg, ktorý nemá kladný vzťah k mačkám - stratil mu štvornohého miláčika a chcel ho trápne nahradiť iným z útulku -, je zamestnaný v nemocnici ako zdravotný „brat“, detektor lži naňho prezradil, že veľmi dobre vie, čo sú to pornofilmy a okrem toho má nemožné priezvisko! Gregovi sa navyše darí skutočne majstrovsky „šliapať v porceláne“ a nechávať za sebou spúšť. Oživenie do súboja dvoch hlavných „kohútov na smetisku“ však vnesú aj matka nevesty Dina (Blythe Danner) a sok v láske - bohatý krásavec a „vhodný ženích“ Kevin Rawley (Owen Wilson). Všetko nasvedčuje tomu, že Pam si s Gregom vytúžené „Áno“ nikdy nepovie... (TV Markíza)

PROROK14

Skvelá komédia. Fakt som sa tak dobre už dávno nezasmial. DeNirove ksichty nemali chybu. Jedna z naj scén je určite tá v bazéne. Chudák Greg všetko poserie a DeNiro mu dáva jasne najavo že ho nemá rád. 85% ()

BoPo

Čím sa človek viac snaží, tým je to horšie. A snažiť sa urobiť dojem, je ten najhorší druh snahy. Greg dostal rozum až priveľmi neskoro, takže si ho Jack mohol krásne vychutnávať. Komédia ku ktorej sa rád vraciam. ()

bouncer

Slušná komedie, po které dnes neštěkne už ani pes...no možná ještě tak jedno ojedinělé "haf" za uherský rok :), ale to je vše. Přesto jedna z lepších rolí Ben Stillera a tahák v podobě Roberta De Nira. Příjemně se to sleduje, ale nic z toho mít rozhodně nebudete... ()

JohnCZ

Nenáročná, dnes už celkem klasická komedie, která po těch letech stále nenudí. Není to vyloženě bláznivá řáchanda, nahláškované to zas tolik není, ale De Niro je v této roli skvělej. ()

corpsy

Je to tak. Ďalší vydarený komediálny pokus Roberta De Nira po skvelom ANALYZUJ. Bena Stillera nespomínam schválne, ten je v tomto žánri ako ryba vo vode. ()

ledzepfan

Jedna z nejzábavnějších a nejtrefnějších komedií,která ale doplácí právě na svou trefnost...Nízké hodnocení zde je jistě dáno tím,že žádný rodič nepřipustí,že by se mohl chovat podobně a žádný "Focker" nepřipustí,že by se to mohlo takhle podělat :D ()

fannah

Stupidní komedie o tom jak tatínek prověřuje a ověřuje.. místy vtipné, ale další díly mi připadaly o dost ujetější a lepší, každopádně jsem se i bavil a De Nira můžu. ()

Korbitch

Docela sem se bavil, ale nějak si to víc nemůžu vybavit. Klasická průměrná komedie, která se vám ale po nějaké době vypaří z hlavy. ()

ivishka

Přiznám se, že tento film mě čas od času baví, když nemám náladu pouštět si něco v originálním jazyce a na jisté nejmenované televizní stanici(všemi jistě velmi oblíbenou)se tento film nachází dalo by se říct docela pravidelně. Baví mě Robert De Niro se svým prověřováním snoubence jeho dcery a různým znemožňováním, ale jméno Jebal mi přijde zase docela dost přemrštěné a zvykla jsem si tak trochu méně obdivovat herectví Bena Stillera, jelikož hraje v takovýchto podobných filmech neustále. ()

sta

Průměrný, docela i vtipný film, který však příliš spoléhá na známé obličeje. De Niro je prostě dokonalý (ovšem, kde není?!). ()

Davson

Nic úžásného a nádherná ukázka jak zkazit dobrý námět. Nápad vypadá dobře: starostlivý otec Robert de Niro nemá zájem, aby někdo zkazil jeho prvorozenou dcerku a proto potenciálního zetě "zmáčkne". Nakonec se z toho ale vyklube soubor "vtipných" scének, ve kterých dominuje největší smolař pod Sluncem Ben Stiller. To už tu bylo, někdo pouze změnil prostředí, postavy, trochu ty trapasy a vykouzlil komedii vhodnou na zabití času během dlouhého večera. Žádné záchvaty smíchu. Jinak Robert de Niro zvládá svou úlohu velice dobře a to tak dobře, že mě šíleně iritoval už v půlce fimu (koneckonců to celá Byrnsovic famílie, ve které se jednotlivé postavy předháněly, kdo je nejnamyšlenější idiot na Zemi). ()

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

Bryana Cranstona pronásleduje „americký režim“

20.09.2013

Právě v těchto dnech zažívá vrchol slávy jako Walter „Heisenberg" White v seriálu stanice AMC Breaking Bad. V neděli odvysílaná epizoda „Ozymandias" strhala rekordy v sledovanosti a kritici i diváci… (viac)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (viac)