Freddy Heflin (Sylvester Stallone ve své životní a kritiky velmi oceňované roli) je obyčejný maloměstský šerif, který má sen stát se newyorským policistou. Při záchraně své milované ženy však částečně ohluchne. Navíc celý Heflinův život se má změnit... Nejdříve objeví důkaz o vraždě, která měla vypadat jako sebevražda, a posléze také o korupci mezi policisty. Freddy si pak musí vybrat mezi muži, kteří byli jeho vzory, ženou, kterou zbožňuje, a zákonem, který má prosazovat. (oficiálny text distribútora)

chaturga

Naprosto souhlasím s Rob Royem! Perfektní film. Nechápu lidi, co dávaj tak malá hodnocení, asi vůbec nechápou, co ten film chce říct. Sice méně akce, ale o to víc psycha a reality. Škoda, že Stallone nebyl tak často na plátně. A jak říkám já i Rob Roy - konec je brilantní nářez!!! A pod 4 hvězdy nehodlám diskutovat. Vlastně pod 5 a tečka. ()

waska

Lehce nadprůměrný film s velice dobrým hereckým obsazením a ve kterém, dovolím si tvrdit, předvedl Sly svůj nejlepší herecký výkon. O příběhu nemá smysl moc spekulovat, není tam nic nového, co bychom už někdy neviděli - policejní korupce. Ale příběh se zajímavě vine až vygraduje zajímavým závěrem. Já se nenudil! ()

BLabaKAn

Stallone - pěknej flegmouš, který nic moc neřeší i když na konci se nám pan maloměstský šerif pěkně rozjel. Keitel - zkorumpovanej fízl se vším všudy. Liotta - moc ukecanej docela bláznivej týpek, scéna kdy narve šipku svému kolegovi do nosu mě ale docela pobavila. Mno a Niro - týpek z vnitřního, který ve filmu zas tak moc nevyniká. Celkově určitě né špatný film o zkorumpovaných fízlech, ale chybělo tomu krapek víc šťávy. Stallone je ale v této roli fakt zajímavý. Celý film dělá jako by nic, že ho nic nezajímá, ale pak se najednou probere docela k životu. No na konci to s tou brokovnicí docela pěkně rozjel, škoda že už neřádil takhle od začátku filmu. ()

Acrobat

Prepitými ksichtami sa to len tak hemží a v opare originálnej vidiny sa film nestáva skutočným pôžitkom. TAk z troch žien vybrať si tú najkrajšiu a dať jej jablko by nebol problém. Existencia lásky a milenky to vyrieši, ale Stalloneho voľba je ťažšia. Človek človeku by nemal byť vzorom, a za zákon sa nikdy netreba obetovať. Fantasticky tak znie premisa, že v každom z nás je prirodzená vôľa odporovať prikazovanému. Snáď tu nie je niekto, kto by v časoch 1919-1933 bol na strane polície s nepresnými revolvermi ?! Mangold v začiatkoch, pričom tak ospevovaný film je len bezduchým sprievodcom hraných emócií. ()

Tamten

Korupce a intriky mezi policajty, které vyřeší jeden bezvýznamný šerif. Na první pohled lákavá klasika, která je však natočena velmi nezajímavým způsobem. Stallone zde hraje svůj klasický charakter - hodného a nepříliš inteligentního týpka, který se nechce do ničeho míchat. Ale zatímco v jiných filmech ho běhen prvních 10 minut něco přesvědčí, že se do toho míchat má, a zbytek filmu si pak dává jednoho záporáka za druhým (či dvoustým), tak tady skutečně celý film nic nedělá a míchat se do toho začne v posledních 10 minutách. Tím je větší část filmu nuda. ()

danny_21

Příběhově žádná novotina, stará dobrá korupce u těch co mají chránit a sloužit a přijde jim na to nikdy jiný než nahluchlej maloměšťák Sly s pořádným pivasem ( který mu kupodivu sekl, stejně jako ta dušínovská čestnost ). Škoda, že ten scénář nebyl propracovanější, nepřibilo víc krvavější konfrontace a třeba Booby de Niro nedostal víc prostoru, vzhledem k tomu, jakej je to bouchač. Lepší průměr 60 % ()

deLaFere

Po letech už to hodně vyčpělo, stokrát ohrané a byť mám rád Stalloneho charismatický ksicht, už jsem se ironicky pousmíval při závěrečné scéně, kdy raněný hrdina sjednává spravedlnost až do úplného konce v rámci osmdesátkové klasiky. ()

Sign

Pro mne osobně nejlepší herecký výkon Sylvestra :-) film mne nikdy nenudí ale naopak :-) jednoduše největší hvězda filmu v mých očích je právě on :-) ()

rublik05

Očekával jsem pořádný akční nářez, ale od slibného obsazení mě očekával pouze tuctový nudný příběh, nulové akční scény a naprosto špatně zvládnuté postavy i přes tak perfektní herecké obsazení. Celkem velké zklamání. 3/10. ()

bearmeedek

Nebudu psát, že nic nového, když se vlastně jedná o starý film. Film působí dobře a určitě mohl být i lepší. A to jak v akcích, tak v pletichách. Stalloneho role, poctivý, hodný, skromný a až stydlivý - dobrá, ale v dané situaci by mělo přijít prohlédnutí a ke konci bych od něj čekal jakéhosi Ramba. ()

Inozuka

Zvláštně vystavěný film s podivným příběhem a způsobem vyprávění. Stallone se touto rolí pokusil prorazit jako charakterní herec, což se mu sice nepodařilo, ale dá se říct, že trochu neprávem, protože za neúspěchem film nestojí on, ale rejža a scénárista v jedné osobě. Ten film nefunguje ani s tak zvučnými jmény jako Keitel nebo De Niro, notabene aby někomu pomohl dostat se z herecké škatulky. Dívat se na Cop Land sice dá, ale z hlavy vyšumí rychleji než byste řekl švec ... ()

Headhunter

Akční hrdinové z osmdesátek nám stárnou a tak jim nezbejvá než začít brát konečně nějaký role, kde nevystřílejí miliony nábojů, ale má to i nějakou tu dějovou linku. A to se v tomto případě povedlo. Nahluchlý Sly si zahrál jednu ze svých nejlepších rolí. To samé Robert Patrick vystřídal bezohledného Terminátora za jiného parchanta, ale tentokrát z masa a kostí. Celkově je v tomto filmu plejáda slavných herců, kteří zapadají každý do své role tohoto nedoceněného snímku o newyorských policistech a jejich skutky, které mají své důsledky. ()

Ceberus

Slušné drama s odpovídajícím slušným hereckým obsazením - ani Stallone, který nebývá zrovna považován za nějakého velkého herce, se tady neztratil. S knírem jsem ani nepoznal druhého Terminátora (Robert Patrick). Čistá dramata bez akčních scén mě obvykle nedokážou zaujmout, ale tady se to podařilo. ()

Dexx

Z toho hvězdného obsazení se asi dalo vytlouct víc, ale i tak je to víc než dobrý "policejní" krimifilm. A ani ten Stallone není tak strašnej, jak by se dalo čekat, spíš naopak. ()

Tiiso

Čtyři hvězdičky za dojem, který na mě udělal Stallone. Nehrál vůbec nějak oslnivě ale moc dobře se mě na něj celý film dívalo. Zbytek je jednoduchý okomentovat. Silné herecké obsazení ve scénáři, který není nejsilnější a v režii, která nevyužila nabídnutý potenciál a to vše natočenou slabou kamerou. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta