Film je sústredený na škandály, ktoré sa konali v roku 1999. Polícia založila spoločenstvo proti pouličným chuligánom (CRASH). Vyprovokované strieľanie, násilie, skrývanie dôkazov, bankové lúpeže, krivé obvinenia a obchodovanie s drogami boli na dennom poriadku. (Slunkoo)

Morholt

Dave je hajzl policajt, ale ne větší, než ostatní fízlové. Dave je bigamista, ale ve srovnání s 80% chlapů se jedná o průměr. Dave je rasista, ale ať si každej šáhne do svědomí, jak se na barevný dívá sám. A to "ale" by se našlo snad na každou Daveovu stránku. Tohle neni akční krimi o zlym poldovi, ale drama o obyčejnym chlápkovi, kterýmu se kurevsky rozpadl život. Woody Harrelson boduje na plný čáře a jeho rozpad je natolik excelentní, že jsem zíral s hubou dokořán od začátku až do konce. A ten kompars plnej prvoligovejch hráčů, co měl k ruce? No ty vole! Scénu z kolotoče Buscemi-Weaver-Harrelson jsem si schroustal několikrát. A místní hodnocení mi s konečnou platností potvrdilo, že řídit se podle něj je naprostá hovadina. 90% ()

sochoking

Woody Harrelson v namakanej forme ako drsný poliš, ktorý má fakt husté reakcie k nadriadeným, právnikom a k iným zmrdom, avšak spôsob, akým udržoval svoju rodinu pokope bol pre mňa trochu mentálny. Rozhodne to nie je akčné a ani krimi! Je to skôr dráma o chlapíkovi, ktorý si rieši veci po svojom a iný názor, ako ten jeho, neuznáva. A vlastne, jeho dcéra ho koniec koncov, nádherne pomenuje, kým vlastne je. Docela ma mrzí pomerne nízke, súčasné hodnotenie (52%) . ()

3DD!3

Rozhodně nekonvenční snímek s depresivní příchutí a s vynikajícími hláškami. Navíc Harrelson vykresluje hlavní postavu tak přesvědčivě, že měl dostat přinejmenším nominaci na Oskara. Bohužel je to docela nuda, kde se nedočkáme morálního ponaučení (to je fajn) a v závěru nedojde ke katarzi (to už fajn není). RAMPART prostě skončí a šmitec. To, ale neznamená, že není perfektně napsaný a herci vynikající. Chybí tu akce, postrádá to napětí. P.S: Shane (Jon Bernthal) z THE WALKING DEAD před tím než skončil u policie v Atlantě v L.A. cvičil psy. ;) Nejsem rasista. Popravdě nesnáším všechny lidi stejně. ()

misterz

Naturalistický rozpad rodinného a pracovného života v priamom prenose... Myšlienka nebola zlá, len to jej spracovanie bolo dosť úmorné a mdlé, možno to chcelo lepšiu dynamiku alebo ešte nejaký nápad ako zlepšiť emotívnu stránku. Ale ten kto má rád W. Harrelsona si tu príde na svoje, svojou hereckou charizmou toho veľa zachránil, bol to jeho koncert kde to roztočil v plnej paráde. Aj preto nakoniec lepší priemer. 65/100 ()

Terva

CITÁT - Typicky tupé gangové mozky....... Woody Harrelson mi sice jako policajt moc nesedí, ale obsah filmu je tak vážný a "špinavý", že jsem si prostě na jeho postavu v příběhu zvykl. Tím, že film je točen na "real" kameru je nutné omluvit špatný střih a skoro absenci hudebního prokladu. Jinak je to silný zážitek. CITÁT - Pif Paf Brown....... ()

• Veškeré natáčení se odehrávalo v lokalitě Los Angeles v americkém státě Kalifornia. (Terva)
  • Příběh se odehrává v roce 1999, ale na začátku filmu lze zahlédnout Cadillac CTS z roku 2005 (Terva)

Harrelson + McConaughey = nej seriál všech dob?

Harrelson + McConaughey = nej seriál všech dob?

12.04.2012

Tak tohle jsou bombastické plány. Woody Harrelson a Matthew McConaughey plánují natočit osmidílnou televizní minisérii True Detective, kterou bude celou (!!!) režírovat Cary Fukunaga (o kterém víme,… (viac)

Oscarová kriminálka na obzoru

Oscarová kriminálka na obzoru

16.09.2010

...aneb „L. A – Pořád přísně tajné“. Scénárista a režisér Oren Moverman (foto) debutoval loni nenápadným, ale spoustou cen a nominací ověnčeným dramatem The Messenger. Vítězný tým se nemění, a tak… (viac)