Freddy Heflin (Sylvester Stallone ve své životní a kritiky velmi oceňované roli) je obyčejný maloměstský šerif, který má sen stát se newyorským policistou. Při záchraně své milované ženy však částečně ohluchne. Navíc celý Heflinův život se má změnit... Nejdříve objeví důkaz o vraždě, která měla vypadat jako sebevražda, a posléze také o korupci mezi policisty. Freddy si pak musí vybrat mezi muži, kteří byli jeho vzory, ženou, kterou zbožňuje, a zákonem, který má prosazovat. (oficiálny text distribútora)

noriaki

Stallone měl ve druhé půlce devadesátek v rukách asi nasráno, protože jinak není možné, aby policejní film ve kterém hraje Harvey Keitel, Ray Liotta, Robert De Niro a Robert Patrick dopadl jako roztahaná břečka bez napětí a atmosféry. Je to o to pozoruhodnější, že ho režíroval James Mangold - ano, ten kdo se podepsal pod Logan: Wolverine a Le Mans '66, a hudbu k tomu složil Howard Shore, ten který pozvedl atmosféru Pána prstenů. S takovou nabušenou sestavou bych čekal tísnivý thriller na úrovni Nelítostného souboje. Jenže Slyovi osud opravdu nepřál, takže je z toho sotva průměr, nad kterým se oprávněně zavřela voda. ()

JohnSmith

Nevím,jestli to byla vina scénáristy nebo režiséra,ale mít k dispozici Keitla, De Nira, Liottu a Patricka, tak by měl být výsledek nadprůměrný.Škoda ()

Všivák

Dost nevýrazný a nudný film obehnaný stovky klišé. Kdyby alespoň Sly tolik nekecal a něco dělal. Asi musel šetřit ten svůj pupek, v novém rambovi vypadal líp ()

lykan9

Země policajtů j velice zajímavé drama s výborným hereckým obsazením. Obzvlášť mezi hvězdami první třídy - Keitel, Liotta, De Niro - vyniká Sly Stallone, který předvedl, že není dobrý jen v nakopávání zadků, ale je schopný si střihnout i dramatickou roli. I James Mangold odvedl výbornou práci, ať již na režisérské židli nebo s perem v ruce. Přesto všechno však tento film nedosahuje nejvyššího hodnocení. Já sám dokonce nevím, ani proč. I když se jedná o skvěle odvedenou práci, tak Země policajtů není ten typ filmu, ke kterému bych se do budoucna měl potřebu vrátit. Rozhodně si však tento film nezaslouží, tak nízké hodnocení jako tu má. ()

Blackberry

No bohužiaľ toto bolo buď narýchlo pripravené alebo urobené naschvál. Naschvál proti Stallonemu, pretože až na krátky úsek "masového zmizikovania" neukázal absolútne nič. Ja nemusím ani iného Stalloneho, ale keby si mám vybrať Stalloneho ako Rockyho alebo ako šerifa, vyberiem si boxera. Na česť a chválu slúži pribratie pár známejších hercov, ale na viac ako ** to nevidím. ()

manonfire

Tak dlouho se sere na Freddyho, až se ucho utrhne:)...Tahle role snad byla pro Slye vytvořená vyšší mocí, podobně jako pro mě jakožto diváka. Stallone tu hraje naprosto přesně a v určitých, zejména minimalistických polohách beze slov, až cizelérsky. Třeba ve scéně, kdy se otočí při krátké návštěvě své nedosažitelné lásky v jejích dveřích a na rodinných fotografiích si na chvíli představí sebe. Podobně jako jeho pohled na New York v závěrečné scéně, v němž bezchybně vyjádřil svou profesní touhu, ale zároveň i ono zadostiučinění, jelikož splnil co musel a jednou provždy byl policajtem, narozdíl od těch skutečných. Přesně ten výraz tváře je to, co činí Slye a jeho model hrdiny unikátním. Kulhavý, hluchý a zkrvavený Freddy a jeho strýcovitá, deheroizovaná a přece tak hrdinská cesta ke konečné přestřelce, proto aby splnil svou šerifskou povinnost na kterou čekal celý život, je jedním z nejsilnějších mých soukromých momentů. Chápu, že to zdaleka nemusí být film oslovující všechny, což je k mé mrzutosti, až lítosti, vidět v celkovém procentu hodnocení. Ale já vlastně ani nechci, abyste Slyovi rozuměli tak jako já. :)100% ()

deckardx

Hvezdny obsazeni se autmaticky nerovna dobrej film.. Tohle je toho prikladem.. Nemastnej, neslanej snimek, kterej postrada jakoukoliv atmosferu.. Nekdo pise Stalloneho nejlepsi vykon a tomu se teda musim vysmat... Podle me mu ten film vubec nesedl a prinejmensim v deseti jeho dalsich filmech predvedl lepsi vykon... De Niro taky nejak pokulhava, takze nakonec to nemohlo bejt nic dobryho... ()

sedm.1

Podle mě velmi nedoceněný film,který je jak napínavý,tak skvěle zahraný,se skvělým scénářem a inteligentním příběhem.Země policajtů má spád,logiku a velmi zajímavou atmosféru.Sylvester Stallone se mi tu velmi líbil a jeho postava byla i přes plejádu ostatních hvězd jasně nejlepší.Skvělý film! ()

lskala

Tenhle film by měl vidět každý fanda Stalloneho. Takovýho loosera už si asi nikdy nezahraje a upřímně - vůbec se to k němu nehodí. Průměr jak vyšitej. 50% - 3*** ()

herr_carter

Další z řady kvalitních filmů o korupci uvnitř policejního sboru a ještě ke všemu silně herecky obsazené...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Borec3

Tohle byla rána, bylo mi tehdá jedenáct a můj hrdina se ocitl v naprosto opačné roli, než jaké léta vypouštěl - outsider, považován okolím i sám sebou za neschopného. Role mimo zaběhnutý stereotyp "akčňáků". Už ne ten mr. BEST, u nejž je předem jasné, že vše dobře dopadne a v závěru bude stát jako pravý HERO na nohou. Odpadlík, který však v sobě najde odvahu. Oh, jak originální v širším pohledu :) ale pro Ramba osobně změna. ()

xaver

Opět jeden z filmů, kde Stallone ukazuje, že umí hrát. Jeho šerif je uvěřitelný, takový skoro skutečný a na něm ten film stojí. Zajímavý příběh velmi slušně zpracovaný. Vidím to mezi 3 - 4, ale právě kvůli Sylvestrovi se přikláním k té vyšší známce. ()

666Carnage

Je tu pěkná skvadra známých herců někdo má sice jen menší prostor ale je tam. Stallone hraje dobře je to jeho lepší výkon ale přijde mi jako kdyby byl celý film unavený pač se tak tváří, mluví i hýbe. Jinak je to pěkný zkorumpovaný drama. 60% ()

klúčik

Priemerný film s dobrým obsadením hercov. Všetci sme vedeli, kto robí to zlo v meste, trvalo trištvrte filmu , kým k niečomu prišlo a Stallone sa konečne prebudil a začal konať. Film hodnotím 55%. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta