Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. (Netflix)

xxmurphyxx

Ďalší klenot z Netflix produkcie, tento raz slasher. Čo teda očakávať? Ehm, takže máme tu klasickú Netflix partičku hipster tragédov v zložení zubatá černoška, ktorej ubližuje celý svet, niečo, čoho pohlavie som do konca filmu s istotou neidentifikoval, ale malo to záľubu v NASA sračkách takže to kľudne mohol byť aj veľmi špatný E.T., zženštilý plačko s dušou romantika, vyhulený biely zazobanec s tatinkovským komplexom a nejaká emočne dezorientovaná hulhula kunda, čo si na jednej strane strašne rada potajomky zajazdí na svojom ex ale v spoločnosti sa má k nemu asi ako k nakazenému leprou. Plus mínus nejaké ďalšie postavičky ako teplý futbalista, vyšťukaný uber vodič a podobní uletenci. Takže na svoje si naozaj príde každý fanúšik LBGTIQ+-/ neviem o čo ďalšie sa tento názov v posledných dňoch obohatil a samozrejme BLM a podobné nezmyselné organizácie psychicky labilných jedincov a lúpežníkov. Dej je klišé, scény klišé, kamera nudná, hudba miestami otravná, miestami celkom fajn. Dej ponúka rozmanité činnosti od súloženia so zapnutými nohavicami cez húlenie trávy či na nás bielych vykorisťovateľov mierené filozofické sračky až po nejaké tie lacné vraždy, ktoré sú ale úplne že bez nápadu. Jednoducho Netflix pre dnešnú teplú generáciu, ktorá vie všetko najlepšie a pri tom v osemnástich ani nevedia akého pohlavia sú. Všetci ostatní dostanú len podpriemernú teen kokotinu na zabitie večera, keď nič lepšie nie je. Tieto Netflix stereotypy typu tupí, agresívni no zazobaní belosi vs utláčaní, vzdelaní a bohabojní černoškovia už nie sú ani vtipné ani zaujímavé. ()

B3n odpad!

Woke shit, doing what anything woke does... Spojler, nečítať ďalej: programovací nezmysel, samozrejme aj s filozofujúcim psychopatom árijského typu, ako vždy v týchto woke hovadinách. Filozofuje dovtedy, kým divák nezačne zívať. Našťastie záchrankyňa sveta má tú správnu farbu pleti a pohlavie, takže všetko dobre dopadlo. ()

wowylgu313

Takový špatně natočený Vřískot. Žádné známé obsazení ale i přesto ze sebe "herci/čky" dostali to nejlepší co šlo. Nevím kde a kdo tenhle kompars dělal ale z jedné části ok z druhé nic moc. Vrah s maskou oběťi, byl zajímavý nápad. Samotné vraždy některé koukatelné, některé nudné, ničím zajímavé. Příběh, pointa a důvod vraždění nesmysl. Jako celek spíše nudný filmek na dobrou noc. Těch 35-40% ideální hodnocení co neurazí. ()

Diaconix

Taky klasycky slašer z vystrašenyma tynejďžrama a ukrytym tajemstvym. Mrknite rači na “Vřyzkot” nebo “Helouvin” než na toto dalši Netflusanzke herecky vysoce korektni multykultyLGBT a klyše obohaceni (katolycy su fak rasisti jak cyp, moje nervy). Jak řyka hlavni kakaovo vanylkova (bo udělat hlavni poztavu černu azijatku je tak kuuul a trendy) Makany: “Co je to do háje za zkurvenou logiku?” Asyk kdybych tušil o co de, mrknu na inči film, ale dal sem to a jak u toho mate co robit (pyt, hrat gemboja, žrat, dupat, čitat), tak ok. Ale inak radši popij vudky, bo čas krutky! Zdař buch! ()

Maschi

To zas byla břečka. Poslední Netflix horor, kterému jsem dal šanci. Neskutečně nudná slátanina bez nápadu. Hlavně, že jsou zastoupeny všechny barvy pleti a gendery! ()

Alecjay

Na tenhle film by šla skvělá chlastací hra: pokaždý kdy spatříte teen horror movie chliché, musíte si dát panáka. Garantuju, že do 10ti minut jste našrot xD ale každopádně pokud je puberťácká slasherovka to, po čem zrovna jdete, řekl bych, že film moc nezklame, u tohohle žánru nelze očekávat vyšší kinematografii. Pohoda oddychovka na chladný večery. ()

veverysiak

Ešte by som tam angažoval Conchitu Wurst, prapravnuka Inčučunu a tú orangutanicu z bordelu, ktorej chceli voľáki aktivistickí pošahanci udeliť zákonom ľudské práva, tá nasilu pretláčaná rodová a sexuálna rovnosť do filmu mi začína liezť totálne na nervy, navyše táto chujovina sa mohla zbúchať za dvadsať minút, lenže angažovaní chlapi to museli zasviniť tonami prisprostastých výlevov chorých myslí postáv, pre hlupáčikov na sociálnych sieťach možno interesantné, pre ostatných utrpenie, takže 10%. ()

Kushina

Takový vcelku průměrný béčkový horor. Začínám si ve filmech moc všímat genderové vyváženosti a když si toho všímám, začíná mě to srát. Krom toho, film jako takový uměl držet v napětí, ale horor v tom fakt moc nehledejte. Minimum strachu a lekaček. Spíš takový horor pro teen. 45% ()

Maraboy

Od poloviny filmu, je to celkem nuda a konec to úplně domrdá. To je jako pravidlo, že ve filmu jsou černošské herečky ultra otravné píči ?! 40% ()

Pan.Antonin

Lehce nadprůměrný horor (mezi třemi a čtyřmi hvězdami), teenagerský slasher, který nenudí, slušně odsýpá a má několik zajímavých nápadů. Pro lepší hodnocení bych si představil napínavější atmosféru a působivější rozuzlení, byť vrahův monolog nebyl nakonec vůbec špatný. Celkově si myslím, že se tvůrci nemají moc za co stydět a tady je snímek dost podhodnocený. ()

Lilith03

Netflixovská klasika. Horroru nechybí sympatické postavy, kvalitní zpracování a příjemná atmosféra. Nemáme zde samé lekačky nebo neustálou napjatou atmosféru, mění se to a je to díky tomu skvělé pro někoho kdo s horrory začíná. Ideálně pro náctileté je to super, nečekejte nějakou extra originalitu nebo to, že neuhádne vraha, ale každého 15-30 to pobaví a nebudete litovat zhlédnutí. ()

Sopholojong

Model novodobeho netflixovskeho, kazdotyzdnoveho hororu - hystericke multi-kulti pice, nutene LGBTQ kvoty, chlapi/chlapci spravajuci sa ako zenske, vsetku tu haved chapajuci rodicia, maskovany vrah, kopy krvi (to je jedine plus), nechyba kingovske kukuricne pole, ale zato tomu vazeni! chybaju cecky (neodpustitelne), atmosfera a poriadny pribeh. Ta Pocahontas v hlavnej ulohe je pekna cucoriedka, ale hrat nevie vobec. Verbala na nich!!! ()

Peddro

Klasický slasher s tím, že  Netflix  už to s tou politickou korektností a pozitivní diskriminací přehání. Zase jsou hlavní postavy podivíni a outsideři. Chybí mi klasika v podání křehkých princezen a udatných rytířů.... ()

flyer.nick

V rámci žánru to docela ujde, prostě taková klasická teeneagerovská vyvražďovačka. Trochu mi to připomnělo Vřískot, i když tohle bylo o nějakou tu třídu níž. ()

vinducha

Neuběhlo 7 minut a první mord , takže nudit se u toho člověk nestačí  , je to taková 1hubka , kterou když hororový fanda neuvidí , tak se taky nic moc nestane , ale existuje v téhle kategorii teenage slasherů tuna jiných zbytečností , takže úplná ztráta času to nebyla. ()