V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

siloalampa

Z hlúpych vtipov nik nezmúdrie. Každý človek mal možno v živote chvíle, kedy sa na nich bavil dobre, bohužiaľ nie každý z toho vyrastie. ()

NorseSword24

Dúfal som vo viac. Jednotka mnohonásobne vtipnejšia. Toto aj keď to ma zaujímavejšie prostredie tak je to viac trápne ako vtipné. A pritom to malo celkom zaujímavé nápady. ()

NitroXcz

,,Ty, špekbuřt... slabá konstrukce." Já prostě nevim, co na tom všichni viděj. Jako jo, je to lepší než jednička ale to nemění nic na tom, že to je nechutná 100 minutová podívaná, která mi vůbec nepřijde vtipná. Sorry ale tohle prostě není pro mě. ()

ChickenPate

Tenhle film je pro mě něco jako výstřel ze startovací pistole pro závodního běžce. Trailer k filmu skvěle sestříhaný, něco ukáže, ale zásadní uvidí divák až v kině. Hned první minutou je film odpálený ve velkém stylu, kadence vtipů je jak kulomet MG42 na pláži Omaha. Pro znalce předchozí filmové tvorby režiséra je film okořeněný o další vtipy, které nováčkovi zůstanou skryty. Závěr filmu se už nese v klidném duchu a dějová gradace probíhá dřív. To ovšem není špatně, ke konci se jen uzavřou příběhy jednotlivých postav a divák ví, co bude, nebo nebude dál. Vyvoněná věc, která přebije močovinou zapáchající komedie, kterými jsou návštěvníci kin zásobováni dlouhé roky. ()

Tomash58

Co lepšího chtít na začátek léta/prázdnin než tento výtvor? Hledalo by špatně. Pubertální jednoduchý humor, slunce, holky, Mácháč, drogy, chlast - co víc si může člověk přát. Možná ještě partu kámošů se kterou to člověk všechno zažije. A ta je tu ve skvělém složení taky, i když chybí Jakub Kalián z prvního dílu. Návaznost na první díl? Minimální, kdo neviděl, nevadí, ale stojí to za to. Kdo viděl, ale radši by neviděl si asi dvojku tolik neužije, ale šanci by jí měl dát. Oproti prvnímu dílu, který je více studentský film než celovečerák, jsou produkční kvality po všech stranách mnohem vyšší. A i přesto, že jsem nevěděl jestli tohle může fungovat v kině, tak ano, může.  Téměř jediná věc, která se dá a měla by se hodnotit je humor. Ten bude fungovat pro více lidí než první díl, ale pořád musíte vědět na co jdete, jinak se nejspíš leknete všudypřítomné krve, chlastu, nacismu, hoven a různých sexuálních praktik. Pokud tímhle nebýváte pohoršeni, ba naopak, čeká vás parádní letní zážitek, na který se rádi podíváte znovu.  Film roku? Nejspíš ne. Největší překvapení a koule na to natočit tohle a dát do kin? Rozhodně! ()

Dzvandzi

Po vynikajícím Párty Hárd přišlo o dost slabší Párty Hárder. Natočení filmu, bylo asi dosti uspěchané, protože s tímto se dalo naložit daleko lépe. Slabší vtipy, né příliš poutavý děj. Dokonce si troufnu říci, že mě některé části filmu nudily. Celkově jsem si ze 140 minut, na které jsem se velmi těšil užil tak 40 a to si myslím, že je ještě moc. Nebýt automechanika Zbyni, možná bych šel ještě níže.. Tohle bylo opravdu neúplné, zdlouhavé a moje očekávání to bohužel nesplnilo. I tak ale cením Řezníkovu snahu, ale příště by se do toho měl dát daleko více, aby to za to stálo... ()

VeeDee

První díl jsem neviděla, ale teda jako... je to tak blbý a nechutný, až je to dobrý! Rozhodně to není film pro každého. Občas je třeba mít silný žaludek, ale já se tedy jako bavila! ()

rublik05

Ještě před zhlédnutím Párty Hárder: Summer Massacre, abych věděl, do čeho jdu, jsem si pustil Párty Hárd, která mě upřímně řečeno nijak zvlášť nenadchla. Doufal jsem tedy, že pokračování už bude mnohem povedenější a především přijatelnější i pro širší publikum, ne jen pro skalní fanoušky Řezníka a jeho filmové tvorby. Už od prvních několika minut bylo znát, že Párty Hárder je něco úplně jiného, než předchozí díla Martina Pohla. Snímek konečně působí jako regulérní film, ať už se to týká zpracování, vizuálu nebo výkonů herců. Menší korekcí prošel i humor, který je tradičně úchylný a nechutný, avšak tentokrát si překvapivě udržuje určitou míru snesitelnosti. Pochvalu si rovněž zaslouží herci, víceméně všichni působí uvěřitelně a sympaticky, ústřední trojice je naprosto senzační. Stopáž je z mého pohledu tak akorát dlouhá, příběh, ač jednoduchý, má minimum hluchých míst, je doslova napěchován hláškami a vtipnými scénami, které nenechají diváka ani na chvíli vydechnout, uvolněnou atmosféru skvěle dokresluje i příjemné letní prosluněné počasí. Sám jsem tomu nevěřil, ale tohle se opravdu povedlo. Párty Hárder působí profesionálněji, uceleněji a více filmově, takže i přes jisté neduhy související s kvalitou zpracování pobaví jako málokteré česká komedie posledních let. Za mě je tohle jednoznačný vrchol Pohlovy tvorby, kterým hravě strčil do kapsy většinu současných českých komedií. Bavil jsem se královsky, jen tak dál. 8/10. ()

Psycho.R

Nejsem si jistej, že by byla dvojka lepší, než jednička. Těžko se to porovnává, jednička měla hodinu a proto byla hodně nahuštěná a vtipy tam jdou seřazené za sebou. Dvojka má o 40 minut víc a profesionální produkci. Právě kvůli délce jsou (hlavně v prvních 20 minutách) vtipy kladeny pomalu a nejsou ani nijak moc vtipné. Ovšem potom se bizarnost začne rozjíždět a kulminuje správně na konci. Nic tu není tabu, takže je to opět komedie pro menší skupinu lidí a ostatní ho budou nenávidět. Dvojka není lepší, není však ani horší, je jiná a svojí bláznivostí původní film ještě překračuje. Trojce bych se nebránil. ()

Wyrdas

Nemůžu si pomoci, ale i když jsem velký fanoušek Řezníka a jeho tvorby, tady to pokulhává. Asi i díky stopáži a možná i přes redukci některých nápadů pro kina mi druhý díl přijde oproti prvnímu slabší. Některé scénky se opravdu povedly a stanou se v Českém éteru navždy kultovními, ale těch slepých či hluchých míst zkrátka bylo moc. No, přivez to k nám, do Liberce... a řež dobrotu... ()

kukkik

Když nic jiného tak tohle se dá směle označit za snímek, který si divák zapamatuje. Do extrému dohnané nechutno prvního dílu tady trochu polevilo a z Martyho téměř ryze obscure tvorby se stala koukatelná teen letní komedie, ač stále plná záchodového humoru a zvrhlostí nejhrubšího zrna. Toto se opravdu povedlo a jde o plnohodnotný celovečerní film s celkem úzkou cílovou skupinou, který nezpochybnitelně rozvířil vody jinak velice střídmé české kinematografie. Suma sumárum i pro méně otrlého diváka celkem snesitelně stravitelná prasečina s opravdu živou atmosférou letního festivalu, ze které je cítit, že tvůrce podobných akcí zažil dostatek aby je dokázal věrohodně vystihnout.. 4/5 ()

Likan7

Pohl překvapil. Jednička je amatérská kravina. Nechutná a pitomá. Dvojka je ale ve všem profesionálnější a má Adama Ernesta. Z nechutnýho blbečka Pohl udělal hlavní roli a táhne dvojku jak herecky, tak komediálně. Summer Massacre je filmovější, vtipnější, méně nechutný a všem lepší. S takovým trendem bych si trojku klidně dal...ale Ernest musí být v hlavní roli. ()

gemi

Malinko sofistikovanější, soudržnější, výpravnější a méně nechutné pokračování úplně amatérské pitomosti. ()

DzejjPii

Viděno v předpremiéře v Bio Centralu. Rozhodně ten nejlepší zážitek, jaký jsem si kdy z kina odnesl. Celé kino plné skalních fanoušků a všichni se královsky bavili — nikdy jsem v kině nezažil takovou atmosféru, kdy by lidé během filmu neustále vybuchovali smíchy, občas i tleskali nebo nahlas křičeli. A film samotný skvělý — už mnoho let jsem se takto nezasmál a nepobavil. Jedná se rozhodně o přístupnější film než první díl, ale myslím, že se pohybuje na samé hranici toho, co ještě do oficiální distribuce projde. Pokud jste podobně postiženi, tak si budete libovat. A řemeslně jde znát, že Marty neskutečně posunul svou laťku výrazně výše. Každopádně si Párty Hárder budu muset později pustit i doma, protože přes salvy smíchu v kině jsem asi tak čtvrtinu dialogu vůbec neslyšel. ()

Petufo

Oproti jedničce lépe technicky vyvedené a i lépe zahrané. Ale jinak to není párty hárder, ale párty softer. Pár vtipů se povedlo, ale většina je průměr. Nejlepší je beztak potitulková scéna. Ubylo nechutností, sprosťáren a tak vůbec je vše spíš komformní, aby to neublížilo znuděnejm pražskejm puberťákům, který jdou z McDonaldu do multikina. Příští díl bude patrně vhodnej i pro rodiny s dětmi nebo mimibazar. Škoda. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD