V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

Johny303

Pohl mírně ubral na fekálním humoru a vtiskl svému pokračování alespoň drobný náznak seriózní filmařiny. Pár trapných a primitivních scén bohatě vyvažuje dostatek vydařených momentů, které již netlačí na pilu tak nuceně, jako tomu bylo v díle prvním. Posun kupředu je patrný také u hlavních hrdinů, kteří už nevypadají, že se dostali před kameru omylem. Řezník mile prekvapil a jeho nová párty si tři poctivý kousky určitě zaslouží. ()

Mackoun

Samotný vrchol dna české kinematografie opět pokořen. Jen mi hlava nebere, jak tohle v dnešním světě dokázal gigant jako NETFLIX absorbovat - že by se svět vracel zase do normálu? Fekální orgie naditá čvachtavou porcí nekorektního humoru za hranicí vašich nejčernějších myšlenek. Jdu vyhlížet třetí díl! ()

Gastovski

Jednička byla lepší, konzistentnější i vtipnější. Na to, jak se Párty Hárder 2 profiloval jako "nekorektní námrd a nevídaná perverzní humusárna, co tu ještě nebyla" mi to nepřišlo vůbec nijak šokantní. Několik fórků a vtipných situací funguje skvěle, ale i tak je to jednorázová, lehouce obskurní pitominka, která v mém případě vyšumněla do ztracena. ()

Olík

V porovnání s první řezníkovo party jsme se hnuli o několik světelných let, a to vám říká člověk, který v roce 2019 recenzoval slovy: „prachsprostá laciná amatérština“. Do očí bijící posun na všech frontách, který už i já nemám problém, na rozdíl Party hard, nazvat regulérním celovečerním filmem. Samozřejmě jsou pasáže, kde jsem se opět cítil trapně za všechny zúčastněné, ale druhou stranou mince je fakt, že jsem se taky docela bavil. Dříve jsem se několikrát vyjadřoval ve stylu, že i lacinost se musí dělat s jistým umem a připadá mi, že Martin Pohl postupně k tomuto umu nachází cestu a třeba ještě jeden pokus a budeme tady mít české The Inbetweeners. PS: camea Klempíře, Kociána a především Misha s Metadonem…..raketa. ()

mala_kea

První díl přišel do našich kin nečekaně jako blesk z jasného nebe. Dvojka už má smůlu, že divák ví, do čeho jde. Je dražší, delší, profesionálnější, ale také jí chybí ta až punková energie a celkově mi přišla krotší. Takže mě nakonec vlastně nejvíc pobavila účast některých zdejších hudebníků (Gutalax, The Tap Tap). Celkově pořád dobrá komedie, i když v mnohém zamířila blíž k mainstreamu. ()

Hapretor

nechutné ujeté blbé ... místy však vtipné ... hlavně obdivuji "schopnost" tvůrce sehnat tolik lidí - herců ... a pohledných hereček, kteří se zúčastnili té nechutnosti a ujetosti ... co se týče mne ... tak ani snad s pistolí u hlavy ... ()

geek.ondra

Stejně jako minule je to nekompromisní, vulgární ale i přesto dost chytrá zábava která dokazuje že Marty Pohl je regulérní umělec a filmový tvůrce který si v těch kinech podpořit zaslouží. Po tomhle nářezu totiž tu trojku potřebuju fakt co nejdřív. 8/10 ()

Davidkkk

Očividně nejsem cílovka, přestože jednička mě na poměry českých komedií docela bavila. Summer Massacre je ve všech ohledech lajdácký. Co 15 vteřin, to vtip, jenže ty skutečně povedené bych napočítal na prstech jedné ruky. Chvilkami jsem se cítil až trapně. I na poměry amatérismu dost bídný a dost možná bych si radši místo toho pustil nějakou tuzemskou sračku s Langmajerem. ()

Vabr

Normálně bych na to nezašel, protože to vypadá jak strašná s*ačka, ale kámoš chtěl a navíc jsme se s ním chtěli vidět, tak jsme na to kývli. Všechno, co jsem čekal, jsem dostal. Jediný, co mě překvapilo, bylo tolik koz a nahoty celkově. Se divím, že to nedají od 18. Zrovna u pokladny byla taková milá starší paní, a co si pak musí o mně myslet 😅. Je to prostě českej humor - trapný, čekaný, opakovatelný, jednoduchý, nevtipný. Dál to bylo rádoby cool, zbytečně to tlačilo na pilu a bylo to občas dost nechutný. V kině jsem se s bráchou smál spíš z donucení, protože se všichni ostatní smáli a bylo by blbý tam jen tak sedět jak polena. Vyhodnocení: Nejvtipnější mi přišla ta malá holka, u který se paradoxně nezasmál nikdo jinej než já s bráchou 🤷‍♂️ ()

Razzor_82 odpad!

"My jsme sem přijeli kalit a prcat." V době mého hodnocení - 80%. Pohl tvoří dějiny kinematografie v žánru fekal-komede.  Vulgární urážky a oplzlé prasárny k zvracení jsou pro některé jedince těžký underground! Naštěstí já k tomuto publiku nepatřím. Tři  tragédii jedou na Mácháč. Působí to strašně amatérsky a afektovaně. Prostě někomu stačí nacpat do ubohého příběhu kupou sraček a hnusu a chrochtá si jako prase v blátě. Ten pocit, když smícháte Rafťáky s fekal pornem. 0/10 ()

Urukhaj98

Summer Massacre je v různých ohledech zároveň lepší i horší než jednička. Lepší je v produkčních hodnotách, rozpočet evidentně narostl a s ním stopáž, tudíž už se jedná o regulérní film a mnohem méně to připomíná projekt nadšených filmových studentů s perverzním smyslem pro humor. Bohužel právě delší stopáží trpí kadence fórů a i když se člověk nejednou zasměje, bránice už to netrhá tolik, jako v případě našlapané jedničky. A vlastně mi to navzdory názvu přijde o něco krotší než jednička. Stále je to však o několik řádů lepší, než většina současných českých komedií. 6/10 ()

Kingjiri

Víc soft než jednička, na což mělo asi nejvíc vliv to, že šla dvojka regulérně do kin. Na druhou stranu ale zase bylo o poznání víc hlášek (taky na ně teda bylo mnohem víc prostoru díky stopáži celovečeráku) a o nekorektní vtípky jsme opět ochuzený nebyli. V tomle ohledu mě nejvíc pobavili The Tap Tap a invalidní výherce dance battle, kterej šel jenom na záchod. Samostatnou kategorií bylo lehce bizarní, ale maximálně vtipný Kociánovo cameo v podobě speakera na diskotéce, to jsem šel fakt do kolen. Pokračování už má teda mnohem blíž k pozici "českejch Prciček" než jednička, která mohla být na mainstream občas až moc drsná (shitpárty). Mě svym způsobem bavily oba díly, ale dovedu si představit, že někomu díky poněkud odlišnýmu pojetí jednotlivejch dílů sedne třeba jenom jeden díl. Za mě opět spokojenost a myslim, že by se ze série moh časem stát menší kult, minimálně v případě vyznavačů poněkud drsnějšího stylu humoru, čtyři slabší hvězdy. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD