V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

Merenre odpad!

Pohla uznávám jako talentovaného tvůrce, ale očividně jeho nadání není bezmezné... končí někde (hodně daleko) před hranicemi kinematografie. Tenhle film je výškrabem toho nejtrapnějšího z tele tele, prciček a parodií typu scary movie. I na neskutečně stupidním a už aspon 10 let přežitém a totálně vyčerpaném motivu o touze kluků si zapíchat a velké akci, která jim to umožní, se dá postavit skvělá komedie/parodie - Klub sráčů nám to kdysi dokázal. Pohl dokázal toliko to, že i genzer se suchánkem a Troškou teď působí jako zlatá generace kvalitních českých komediálních tvůrců. Tenhle film je esencí trapnosti a zbytečnosti. ()

lwp

Takýto druh filmu sa podľa mňa lepšie spraviť nedá. Paráda! Takto som sa nenasmial od Rrrrrrrrrrr! A jedno múdro: "já už nechci bejt cedule." "ale ty jseš DOBRÁ cedule..." ()

xmahlerx

Jak by řekl klasik: „Dobrého pomálu“. Na Párty Hárder jsem šel s nadšením puberťáka, který si právě poprvý švihnul. Ale ve sledu hoven, hajlovaček a vyšperkovaný Multiply jsem nenašel víc, než co by mi nabídnul první, brilantní, díl.  Jasně, Miky s Tomášem, jeho konstantně přinasranej fotřík, pan doktor, kterej zasévá panďuláky Metaxy, Poulíček, kterej se svym v riflovejch šortkách obalenym camel-toem a Standa Lukeš tvoří ansábl, kterej v současný český kinematografii jen těžko pohledáte. A i když jsem se smál v kině tak nahlas, že na mě moje přítelkyně vrhala výhružný pohledy, oproti jedničce tomuto snímku chybělo jakési je ne sais quoi.  Technicky to bylo zvládnutý dobře. Je už docela poznat, že se točilo na opravdovou kameru a ne na mobil značky Aligátor jako zdánlivě v dřívějších instancích Řezníkova filmařského umu. Herci neherci hráli tak, jak herci neherci hrajou nehrajou.  Mít to lepší rytmus storytellingu tak je to 10/10. ()

Saruman1 odpad!

Zase se jednou ukázalo jak moc tupý národ jsme. V momentě kdy píšu tuto recenzi má tento film neuvěřitelných 86%. Nechal jsem se přemluvit jít na tento film bez znalosti prvního dílu a během neunosnych 100 minut jsem přišel zhruba na 653 způsobu kterými bych raději ukončil svůj život než sledovat toto znovu.  V druhé půlce filmu je alespoň par momentu kdy se dá zasmát. Nicméně stále jsem v šoku jak se mohla většina sálu smát téměř všemu, pan vedle mě dokonce 3 krát chytl 2 minutový záchvat smíchu při kterém už jsem mu chtěl volat záchranku.  Není to o tom ze bych čekal od českého filmu něco inteligentního, sám se rád zasmeju každé kravině a nemám problém s debilnim humorem ale tady už se dostáváme k hranici záporného iq. I puberťácká komedie se dá natočit tak, že se člověk necítí trapně jen za to, že film sleduje. ()

vaclav.g.kar

Co si to teď právě udělal?? Ty si sežral celý Kindervejce i s hračkou 😅😅😅 Márty vletěl do kin s velkou parádou. Posunul hranice českého filmu ještě o kus dál než to zvládl před 2 měsíci Vyšehrad. Bok po boku otevírají sály nové generaci. Párty Hard je underground kult. Párty Hárder dělá z undergroundu přístupnější, ale neméně prasáckou, skvělou letní zábavu s osobitým obličejem. Líbí se mi zvolená herecká sešlost.. Strašně bych chtěl vidět od Martyho něco ala Evil Death 👍😅 pecka a přeji co nejhezčí tržby. Doufám že si maminy na dámské jízdě popletou sál a místo Prezidentky uvidí libovolnou minutu tohohle nářezu. ()

FuLister

Tak jsem byl zase po delší době v kině. Očekávání vzhledem ke všem nadšeným recenzím byla vysoká. A musím říct, že jsem nebyl zklamán. To nejlepší z prvního dílu bylo zachováno, ale to vše bylo posunuto na vyšší a profesionálnější úroveň, zejména co se příběhu a celkové dojmu týká. Jinak cením samozřejmě objevení různorodých postav ať se jedná o grindcorové legendy Gutalax, kapelu The Tap Tap, Kuby Rendla jako Marilyna Mansona a spousty dalších. Celkově za mě jednoznačně film roku, tohle už prostě nic nepřekoná a Márty vytřel všem zrak. Jen tak dál! ()

Jandecka

85 % Škoda, že Poulíček jakožto typizovaná postava byl dosti pozměněn a vytržen ze stereotypu pravého pičuse. A samozřejmě až na potitulkovou scénu tam kompletně chybí Grundza a jemu obdobná společnost, která je poctivým základem primitivně geniálního humoru. Stále ale platí, že to, co vytvoří ZNK, nemá konkurenci. Vyzdvihnout je třeba velký posun v profesionalitě zvuku a obrazu. ()

Slepejsek odpad!

Odvrácená strana soudnosti aneb trapně přízemní fekální výměšek, kde se absence jakýchkoli nápadů dohání frekvencí slov k.n.a a synonym píchání... Vsadím se, že i Troška by byl v mladickém rozpuku invenčnější a odvážnější než tahle sbírka povadlejch vocasů... ()

Joachim36

Party Hárd bylo jako zjevení panny Marie na vyprahlé české kinematografické poušti a tak, když se objevila kampaň na složení prostředků na pokračování neváhal jsem ani minutu. Marty Pohl prvním dílem dodal vypointovanou komedii s geniálním humorem a gradací srovnatelnou jen s výbuchem supernovy. Druhý díl mohl dopadnout jen dvěma způsoby. Buď to bude geniální pokračování, anebo to bude totální průser. Tak s takovým očekáváním jsem šel zhruba do kina. Jako fanoušek jedničky jsem se bohužel geniálního pokračování nedočkal. Je to sbírka několika opravdu dobrých gagů a fórů a spousta věcí ve filmu funguje dobře. Ale pohromadě to bohužel rozhodně nedrží tak skvěle jako jednička. Partička antagonistů je do filmu uměle naroubovaná. Recyklace postav z jedničky není vůbec invenční. A závěrečná párty rozhodně nepůsobí nijak extrémně nebo překvapivě, navíc postrádá ten wow efekt z jedničky. Je to jako kdyby George Lucas místo Impérium vrací úder natočil Novější Nadějičku... škoda... když jsem odcházel z kina tak se mi hlavou honila myšlenka, že kdyby byl film pojat víc hororově a mysteriozně a zároveň s tímto humorem, a ještě to dostalo nějakou pointu, tak bych si spokojeně chrochtal. Fakt škoda... Novější Nadějička nedopadla vůbec dobře :-( ()

luke66z

Tleskám a smekám. O dost dál než jednička, především z režijní stránky. Film celou dobu zůstává na své vlně, nemá slabší pasáž, vedlejší postavy jsou fenomenální. Dlouho jsem neviděl, že by tady v databázi český film překročil 80 procent, což je myslím pro tvůrce obrovská satisfakce. Opravdu nevím, jak někdo mohl v konkurenci tohoto skvostu jít do vedlejšího sálu na prezidentku. 95 % ()

futislav odpad!

Jak lze skloubit nudu s odporností ? Na to odpovídá tento film beze zbytku. Je neuvěřitelně nudný a za hranou fekálnosti. V celé "komedii" byla asi dvě místa, kde jsem se musel pousmát. Jinak celkem koresponduje s naprostým úpadkem smyslu pro estetiku, základní hodnoty projevu a vyjadřování, který se v poslední době rozbujel i v médiích. Párty Hard mělo aspoň punc originality. Tohle je jeho vykrádačka napasovaná na Mácháč, ovšem se stejnou snahou šokovat. Tentokrát je však závěrečná scéna celkem předvídatelná. Jsem zhnusen malostí českého diváka. Chápu ještě diváky, kteří dají jednu až dvě hvězdy za nevšednost. Zbytek je katastrofa. ()

Ondak

Nejsem fanoušek fekálního humoru a bez toho bych se ve filmu obešel. Pak bych se bavil víc. Stejně mi přijde, že nechutností ubylo a příběh byl ucelenější. I tak se ale nejedná o nic světoborného. Humorné scény střídají ty trapné a dost často je humor za hranou, ale to je vlastně cílem. O něco lepší jak jednička. ()

Milo384

Vše působí filmověji. Ze začátku jsem si říkal, že je to normální letní komedie. Některé vtípky a situace fungují, jiné méně. Naštěstí se ke konci přitvrdilo a nápad s rybími lidmi byl super. Jsem spokojený. ()

lvi_psouk

Kolosální úchylárna, jejíž zhlédnutí je naprostá povinnost pro všechny přisírky. Humor nízký, místy trapný, ale celkově je to nádhera na odlehčený pokoukání. ()

charles3

Zklamání. Oproti "jedničce", která byla alespoň v rámci žánru originální a místy vtipná, jde o celkem zbytečné, vulgární a bezradné pokračování, které nemělo opouštět prostor internetu a "oblažovat" diváky na plátnech kin. Série American Pie (i její nejslabší 2. díl) nebo německé Kalhoty v pozoru zůstávají pro toto dílko nedostižným vzorem a v našich kinech souběžně uváděný Vyšehrad: Fylm působí vedle PH:SM jako adept na České lvy. Byla mi až hanba, že právě tento film měl až donedávna zde na ČSFD z loňských tuzemských kinopremiér vůbec nejlepší hodnocení (!!!) a doufám, že to se po zpřístupnění na různých VOD platformách a shlédnutí širší diváckou obcí rapidně sníží - alespoň do modrých čísel... ()

matous20063

O proti prvnímu filmu nic moc, nikam se to neposunulo, stejný humor, podobné scény a nápady, herci... Jenom se to přesunulo na Mácháč, ten ale byl vyobrazen dobře, klasická česká socka lokace. Stejda pochcana byl taky fajn jakožto jediná nová postava. Jinak prostě nic moc, pokud máte rádi první film tak to asi přežijete. Ale za mě fakt nic moc. 60% ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD