V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

Hexx

Tož to byl zase úlet! O malinko méně zběsilejší než první díl, zato však více "jemný a laskavý".  Z hlavního záporáka jedničky se stane celkem fajn kluk, bohužel zjistí, že patří do Mácháče coby rybí potomek :D A jakožto kluk přímo z Doks od Mácháče mu samozřejmě fandím, aby si "mezi svými" našel ten svůj život. Lékař a otec jednoho z hlavních hrdinů z prvního dílu, který zde bohužel absentuje, je opět třešničkou na dortu! Jenom ho vidím a už se chlámu, co z něj vypadne! Kéž by se bohové vesmíru usnesli a vzniklo by do třetice všeho dobrého! ()

Adam1989

Film který se fakt blbě hodnotí, některé části jsou prvotřídní amatérská sračka kterou si líp natočíte doma na mobil. Na opačné straně jsou tam zase části které jsou ale vyloženě perfektní a budete se smát jak magoři. Nejlépe to asi popsala přítelkyně která řekla že větší sračku už fakt dlouho neviděla ale současně na ní bylo vidět jak jí to v hlavě vrtá a dodatečně na ty scény vzpomíná a smála se. ()

Enon

Oproti prvnímu dílu to působí více jako film, tudíž má to nějakou delší stopáž a nevypadá to jako studentský film. V jádru je to ale úplně to samé jako jednička, možná trochu více zvrácené. Oni oba ty filmy jsou vlastně dobrý v tom co dělají, ale moje srdce tomu prostě nedovolí dát víc jak 2*. 44% ()

lineker

Jednička byla top. Nevím čím se to stalo, ale tady jsem měl pocit jak, když se nyní podívám na filmy s Funesem. Citím se trapně a divím se tomu, že jsem se tomu mohl kdysi smát. Ale pár slušných zářezů se i zde samozřejmě najde. ()

FearMan

Koukal jsem na to 3x. Měl jsem pocit, že jsem někde ztratil kousek příběhu. Vesměs se nic moc neděje, jendička byla našlapaná hláškama a zvratama, tady jsem viděl max jednu scénu ohledně prdání, kde to končí rozjebanýma klóšťatama a ti je vše. Koukat na dementa, co se mění na vodního člověka, špekouna s vývodem bokem a někoho, kdo se omezuje kvůli frajerce, co ho pak odkopne někde na shitparty, twl to je jak pátek na Stodolí. ()

Hansk75

Sorry, ale já v tom onu mockrát zmiňovanou super vtipnou komedii nevidím. Je to amatérský a trapný. Současných 72% je úlet! ()

Korpy22

Po prvním dílu, na který ještě nebylo tolik peněz se natočil druhy díl, který mohl být buď naprosto skvělý a nebo naprostý propadák. Naštěstí se povedlo to první. Film krásně pracuje s motivy z prvního filmu a zároveň je rozkresluje dál. Přijdeme sice o jednoho z hlavních představitelů, který za sebe ale v hlavní triu najde adekvátní náhradu. Film je opět naprosto nekorektní, velmi překračuje hranice komfortní zóny snad všech lidí, ale tím je právě tak unikátní. Nepotřebujeme zde stopadesátý, který v šedých barvách sleduje vyrůstání a uderground v komunismu. Tohle je underground dnešní doby, který přináší šok. ()

kreyson13

Vezmi Rafťáky a Snowborďáky, přidej krev a humusárny. Zalej hodně chlastem, sračkama a chcankama. Popráškuj fetem. Protřepat, nemíchat a vyleze masakr v Borným. Ale jako večer na Netflixu proč ne? Určitě nejsem cílovka takových zběsilostí, ale párkrát jsem se docela natlemil, takže asi ještě nebudu tak starej... ()

vlasacek007

To je fakt taková píčovina, až to není možný. :D Jako jsou momenty, kdy se člověk zasměje, ale celkově nemůžu říct, že bych se zrovna bavil. Nemyslím si, že si ten film zaslouží takové hodnocení, jaké má. Za mě 50 % a i tak docela váhám. ()

kulishak odpad!

Evidentně nejsem cílovka, ale pokusil jsem se. Snažil jsem se pochopit o co jde, až jsem pochopil že to byla marná snaha. Kde nic není, není co hledat. Ale prý je to komedie. Nepoznal jsem. :)) Humor se asi během mého života hodně posunul. Tak si to užijte. ()

muflonus

Opravdový skvost české kinematografie, v čechách se nic lepšího posledních 20 let nenatočilo! Jak jsem byl nadšení z prvního dílu tak toto ho ve všem překonává, vše je ještě víc vyladěné a promyšlené.  Opravdu úžasné dílo. Mnozí tomu spílají za to že to je mnohem měkčí než jednička ale bohužel taková přísná je doba a věřím tomu že že původní scénář byl ještě lepší ale režisér to musel ořezat kvůli distributorům kteří byli podělaní z puritánských blbounů. ()

Andrestorm odpad!

Nějak nechápu jak tenhle film může mít tak vysoké hodnocení. Zachodový humor plný psích exkrementů, nesmyslných vtipů, fekálního porna, krve, drog. Jestli se tohle může někomu líbit měl by si dojít na psychiatrii. Takže není o čem přemýšlet, jednoznačně totální odpad, kanál, humus, debilita...chce se mi zvracet!! ()

Negrus odpad!

Nevím, co nás to s klukama (rozuměj 4 fotry 40+ let) napadlo, ale tento kousek jsme si dali v 10 vecer po asi 8 pivech.. Snesu kdejakou trapnost a debilitu, ale musí být aspoň malinko vtipná. Vím, že nejsme cílová skupina, ale tohle je tak ultimatní sračka, že slovenská věc Invalida s Godlou v nacistické uniformě, kterou jsme si pustili po 30 minutách nevěřícného kroucení hlavami, nám přišla jako nesmírně osvěžující snímek splňující všechny současné parametry oscarového filmu. Takže za mne díky, ale tohle bylo horší než Polívková v Účastnících zájezdu, a to už je kujwa co říct.. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD