V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

matous20063

O proti prvnímu filmu nic moc, nikam se to neposunulo, stejný humor, podobné scény a nápady, herci... Jenom se to přesunulo na Mácháč, ten ale byl vyobrazen dobře, klasická česká socka lokace. Stejda pochcana byl taky fajn jakožto jediná nová postava. Jinak prostě nic moc, pokud máte rádi první film tak to asi přežijete. Ale za mě fakt nic moc. 60% ()

BruceTichac

Už mě dávno není dvacet a co se týká stráveného času u obrazovky, tak jsem dost vybíravý, takže k tomuto filmu můžu říct jen jedinné - to byla kurva jízda…!!! Doufám, že ten maník se špatnou pletí dostane za svůj excelentní výkon Oscara….!!! ()

Movielaik

Nestačím se divit zdejšímu hodnocení. Hodně, ale hodně slaboučkej odvar jedničky. Já vím, chtěli, aby to šlo do kin, tak asi museli ubrat, ale tohle? Slabota a zklamání. Někdo to tady už psal, že místama to připomínalo fakt Kameňák tvl. ()

ElectricMan

Kulturní dědictví. Sexuálně srací humor nikdy neurazí. Opět oceňuji přítomnost Miroslava Čáslavky, stejně tak i nově (Krysy) Kostase Zerdalogla. ()

tinss_18 odpad!

čo je zlé s ľudmi, že tento brak má hodnotenie 72%? najodpornejší film, čo som za poslednú dobu videla. hnus, odpor, trapne vtipy, dialogy postáv jedna katastrofa. niektoré filmy by mali zakázať natočiť. jedno velké FUJ HNOJ ()

Polux

2/10 | Děj neexistuje, chaotický střih, rozklepaná a rozostřená kamera (to asi mělo být cool), mizerní herci, ještě mizernější neherci, wtf "vodní" linka, veškeré humory končí ve stádiu pokusu, tempo se nachází někde v záporných hodnotách, každá druhá scéna vyšumí úplně do ztracena, jakoby na podlaze střižny skončilo dalších kdovíkolik minut, přesto o půl hodiny delší, než by bylo záhodno, celkově nuda k nepřežití. | Jednička byla tak trochu shit, dvojka je už vyloženě full retard shit, aneb filmové PTSD v ryzí podobě. Viděno a obratem zapomenuto. | PeZet ()

jizvoun

Konečně něco, co mezi těmi zatuchlými českými filmovými kakanci zaujme. Přiznávám, že oproti předchozímu dílu to pravděpodobně vlivem přiblížení mainstreamu ztratilo trošku na odvaze úplně zbourat zábrany a ukázat víc, ale stále skvělé. Už jsem chtěl strhnout hvězdu za to, že mi tu chyběl vítěz chemické olympiády Grundza, ale podívejte na potitulkovou scénu. ()

Bluesun

Jednička Párty Hárd byla ikonická. Přestože byla natočena mnohem více amatérsky, obsahovala velké množství nezapomenutelných scén a charakterů. Dvojka je pro mne tedy spíše zklamáním a už pár dnů po odsledování si z těží vybavím, co se ve filmu dělo. ()

lingering

Párty softer (and longer). Kadencí ani "hloubkou" gagů nedosahuje kvalit prvního dílu. Naštěstí nechybí geniální postava pana doktora Krále ()

Holly_Molly

Nekorektní, individuálně haha, lehce nechutný, plný cameí + závěrečná párty jakožto nejlepší část filmu! Gutalax, Redzed, Sodoma Gomora, Jakub Rendl aka českej Manson, latex, nahota, fet a sračky. Začátek pomalej, prostředek vyplněnej ale poslední půlhodina dobrá šleha! ()

Hombre8

Dodíváno, takže na rozdíl od mnoha jiných snímků úspěch. Jednička ale měla v sobě aspoň určité prvky drsného humoru. Tady spíš trapného. Nedoporučení. Dvě hvězdy se zády plnými krvavých klíšťat, ()

Kaleidoskop

Jsou filmy, které propadnou do hlubin zapomění. Jsou filmy, které získají cenu na festivalech. A jsou filmy, které se rovnou zařadí mezi legendární. A všichni víme, že Párty Harder: Summer massacre je ta třetí kategorie. Je pravda, že ne všem tento punkový bizár sedne. Ale nevšedně černý humor je něco co dokážou ocenit je opravdoví labužníci. ()

Flashheart

No zklamání. Pro mě zhoršení oproti jedničce. Ten rozpočet na jiným levelu to na jinej level za mě neposunulo, naprosto jsem byl spokojenej s úrovní předchozích snímků. V některých ohledech se to snaží posunout na víc profi level, ale v těch, který mi moc neříkaj. Herecký výkony se neposunuly ani co by se za nehet vešlo (sorry dámy a pánové). Ve snímcích Máma má raka a starších ti herci neskutečně sedli na prdel, fakt, prostě jako kdyby se hráli sami, neuvěřitelná autenticita, špica. V Párty hárd už to lehoulince drhlo, ale dobrý. Tady horší. Možná to souvisí i s tím, že mi to celý přišlo takový míň kompaktní, možná, že tyhle Mártyho snímky jsou prostě na hodinu a ne na víc. A když to chvilku pokulhává, nedostatky jako v herectví vylezou víc ven. Rozumím touze se posunout a je to asi správně a je i v pořádku, že ne vždy to vyjde na první počin. I když, co, lidem se to líbilo, úspěch to mělo. A i moje zklamání je pořád za 3*, kolika filmům za miliardu jsem dal míň... Ale píšu to v kontextu předchozí tvorby. Možná si to ještě rozmyslím a docením při dalších shlédnutích, viděl jsem to teprv jednou. Každopádně ale za žádných okolností tahle párty nebyla o nic hárder (až na Žarkovy děti :-)) a párty hárdest by asi už, díky všemu tomu hajpu, byla volej. Kdyby si to nehrálo na něco víc, než jednička, tak bych si 3 hodinový díly teda s radostí užil, to zase jo. Hele ty některý vtipy byly teda fakt mazec. Užil jsem si královsky např. vyhazovače, naopak doktor teda už trochu vyšeptal svůj potenciál, v jedničce jsem z něj umíral. Potěšila legenda o vodních lidech, kreslené skeče... Chyběl Grundza, jeho cameo teda bylo dobrý, ale jeho role v jedničce (zlatý hřeb kinematografie tohoto století) byla třeba jedna z věcí, o který je ta jednička pro mě lepší. Hezký závěr mně, literárnímu prosťáčkovi, ovšem dal indícii, že trojka nebude. Jelikož z celovečerní dvojky asi nejde přejít v trojce zpět na hodinovou amatérskou sradničku, tak možná dobře. Těžko říct. Hlavně se, Márty, nadále drž svejch kořenů a nezkurvi se jednou komercí, mainstreamem. Byla by tě škoda. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD