V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

blondboss

O trošku lepší, resp. o niečo menej zlý snímok v porovnaní s tým prvým. Je tu stále nehanebné množstvo nevkusných scén, ktoré miestami idú za hranu fekálneho humoru, ale na druhej strane je to už viac civilnejšie, niektoré hlášky stáli za to a navyše jednu hviezdu som pridal aj za pár pekných báb. Každopádne ma ale táto miniséria až tak nezaujala, a to som fanúšikom podobného typu humoru, musí to mať ale nejakú formu a kultivovanosť, inak je to len zmes debilných vtipov. 50 % ()

wowylgu313

Hm ... Zajímavé! Jak se z neskutečného patoku jako byla jednička může stát víceméně "přijatelná" česká (American Pie) komedie. Narovinu furt je to hrozná blbost ale srovnávat to s předchozím dílem tak tu máme obrovský pokrok. Je tu znát veliká investice do všeho. Už i ten příběh byl aspoň o trochu normálnější, zmizelo x tisíc zbytečných nechutností a zůstali už jen ty "přijatelný" trapárny. Dvojce ač nerad tak musím dát i dokonce reálně těch 50-55% ... Bylo by ale fajn kdyby nikdy nevyšel třetí díl. Něco takového je prostě hrozný výsměch pro opravdové komedie. Smutné na tom je že dnešní "mládež" se nad tímhle reálně baví. ()

Prubner

No jo, jak už to tak bývá: druhý díl má sice větší rozpočet a delší stopáž, ale jinak je o 100% slabší. Vtipu je tu pomálu, pousmál jsem se asi dvakrát. Zatím asi nejhorší Mártyho film. ()

AndrewNewman

Ako začalo to strašne sľubne a netradične. Fakt som sa smial jak blázon takmer na všetkom. Lenže v závere sa to zvrtlo strašne bizarným spôsobom a ja som stratil k hlavnej trojici akékoľvek sympatie. Vo finále to skrátka pre mňa bolo príliš zvrhlé. Ale dovtedy to bola skutočne aj keď nevkusná, tak brutálna zábava. Pri „ukaž p*ču! som skoro skapal! ()

Hlavonozec

Když jsem kdysi dávno poprvé viděl Život není krásný, ani ve snu by mě nenapadlo, že v hlavní roli na plátnech kina uvidím toho malého Tomáše, co chtěl jít do lesa na pohádkový les. Naprosto fenomenální završení této postavy v podobě asi nejlepšího teenage masakru, který se kdy v Česku zrodil. Oproti jedničce je film technicky neuvěřitelně dál. Scény na sebe navazují a humor se víc rozvíjí, což dává daleko větší pocit filmovosti, než v prvním díle (který byl ovšem také fenomenální), kde se jednalo spíše o skečovité scénky. Radim Neuvirt je pořád skvělý hláškař, co dokáže toho starého prasáka ztvárnit absolutně dokonale. Adam Ernest jako Poulíček byl taky geniální. Tomáš s otcem už je prostě evergreen, u kterého víte, že bude prdel. Navíc z každého čestného camea v tomto filmu jsem byl hotový a každá reference na předchozí tvorbu mi udělala dobře na kohouta. Nejvíc jsem se však rozplýval nad tím, jak zakomponoval do Párty Hárder "starýho filmaře Krysu". Kostas Zerdaloglu dokázal i po těch letech to dokáže být stejný ikonický tyran, jako když ztvárnil Krysu v Mandragoře. A jsem rád, že mu Márty vytvořil charakter tyranského, srbského strejdy, a nesnažil se pouze ždímat reference na Mandragoru. Podtrženo, sečteno, tento film je nechutný, dekadentní, perverzní, fekální, vulgární...no zkrátka úžasný. 10 Martinů Kociánů z 10. ()

hony23

Komedie, která má jedinou slabinu. Kdo viděl jedničku, tomu bude pokračování připadat uhlazenější, více komerčnější a s méně brutálnějším humorem. Jednička byla nekomromisní řežba natočená skupinou kamarádů za 200 tis. Dvojka za 6 milionů už logicky vykazuje známky profesionální filmařiny, zároveň v ní trochu chybí kouzlo a punkovost jedničky, navíc i humorné situace uż se opakují. Přesto jde o výbornou zábavu - zřejmě pro menšinového diváka, neb nás bylo v kině 12. Pokud už máte komedií s Mádlem a Langmajerem po krk, vyražte do Cinestaru podpořit Martyho a jeho partu. ()

MrFarmer

Zhlédnuto v libereckém kině Varšava. Celkově lepší, ostřejší a mnohem propracovanější po stránce kamery, scénáře i humoru než první díl. Za mě naprostá pecka a doufám, že tihle hyper-nekorektní Snowboarďáci přitáhnou do kin hodně lidí se zálibou ve zvráceném a černém humoru. ()

Peta.Skvaril

Marty vzal všechno dobrý i špatný z jedničky a do dvojky nacpal víc toho dobrýho a opravil to špatný. Herecký výkony se zlepšily a vtipy jsou doslova na pochcání ze smíchu. Tady se tvoří nový kult české kinematografie a jsem velmi zvědav s čím dalším tento pán příjde.  Před shlédnutím doporučuji vypít tři braníčky a kopnout tuzemáčka s houmíkama. ()

Leb_Halabala

Jako je to v pohodě, ale narozdíl od jedničky mě to do kolen neposlalo. Na první pohled je vidět vyšší budget, kterej ovšem nezachrání polohluchej scénář, kterej místama smrdí kameňákovským buranstvím (jé tyvole, učitelka řekla “prdel” hahaha) a je KURVA NEJVÍC PŘEDVÍDATELNEJ. Jako největší klad beru vývoj postavy Tomáše, kterýmu člověk ten happy end fakt přeje. Myslím, že i herecky Daniel Žáček urazil od jedničky pořádnej kus cesty a narozdíl od ostatních se viditelně zlepšil.    Mám samozřejmě radost z toho, že film vznikl a  Řezník se tak dostal na plátna kin. Jsem zvědavej na jeho další film a doufám, že bude pokračovat, každopádně holt každej den není posvícení. Karavana jede dál a já si s radostí pustím jakejkoliv jinej jeho film. ()

jana.b

Tak já nevím. Články hovořící o humoru prciček (anebo jiné teenage komedie o zoufalcích toužících po penetraci), které zašly za hranici, ve mně vzbudily příjemné očekávání. Večer před návštěvou kinosálu v nákupním centru Olympie jsem si pustila dnes již klasiku Párty Hárd, prožila jsem krásné chvíle plné laskavého humoru a s hlavou plnou těšení šla spát. Filmu jsem se následujícího dne dočkala, radostných chvilek nikoliv. Moje pocity: Tomášovo sen dobrý, kamera super. Setkání s kamarády Tomášem a Paulíčkem - hej, kun*y, chcete si zašous*at? Tyvo*e, kde jsou ty kun*y? Ty seš kun*a (a další variace). Tak si říkám, a není to málo, Antone Pavloviči? O tom přeci humor není. Došlo na exkrementy. Hákáč na ksichtě. Sakra, kde jsou nějaký hlášky?! Jediná hláška, kterou si pamatuju, byla od Tap tap, jenže ti jsou svým humorem už tak profláklí, že to není nic, co by mě od nich zarazilo. Já nevím. Pokud chtěl Marty mermomocí natočit film, který bude mít sledovanost, takže se bude držet z toho důvodu zkrátka (srov. Párty Hárd na YouTube a Párty Hárder v kinech), možná se měl na tohle téma vykašlat a natočit něco zcela jiného. Ale kdo jsem já, abych soudila druhé? ()

Diego75

Nejsem fetišista, koprofil, neonacista, feťák ani nic podobně zvrhlého, ale tahle komedie se mi jednoduše líbila. Ono ani není divu, že jsou tyhle filmy pro diváky tak šokující a oblíbené, když čeští režiséři za posledních let (samozřejmě jsou i výjimky) točí jen samé Romány pro ženy, Ženy v běhu, Ženy v pokušení atd. Tady jsou v pokušení úplně všichni, kteří se účastní divoké jízdy na Mácháči, kde jsem já sám byl jako malý, ale takhle si ho tedy úplně nepamatuji...nejspíš se to tam od té doby dost změnilo. Řezníkovu hudbu rozhodně neposlouchám, ale jak to tak vypadá, tak jeho humor ve filmech jsem si oblíbil. No dobře, občas jsou ty vtipy jen čistě o nechutnosti a ani se jim nedá smát, ale jinak jeden krutý a černý vtípek stíhá ten další a já se směji přesně tak, jak by to mělo u komedií být. Rozhodně daleko lepší než první díl, který byl podle mě vtipný jen do chvíle, kdy začala samotná party a pak film ztrácel dech. Tady je tempo filmu s načasováním vtipů skvěle vyvážené a vlastně mi ani nevadilo, že se výletu neúčastnil Peťa z jedničky, ale Poulíček, ke kterému jsem měl sice odpor, ale pobavit uměl. Určitě chci taky pochválit narážky na první díl, ale hlavně animaci historky u táboráku, která mě ještě teď děsí....Mimochodem počkejte si po titulcích na závěrečnou scénu, ta za to rozhodně stojí. ()

Grimaldi

Kultovní jednička je fajn záležitost, na kterou se jen těžko navazuje, ale Marty Pohl to dokázal a stejně jako v případě Prci prci prcičky 2 přenáší naše hrdiny do období léta a blízkosti k vodě. A stejně jako u již zmíněných prciček je za mě tahle dvojka lepší než originál. Je tu mnohem pohodovější atmosféra, a i přes znatelné prostříhání snímků mnohem víc vtipů. Taky přibylo hnusáren, zajímavých postav, zmizela otravná hlavní postava z jedničky a takový Adam Ernest si svou životní roli i její příběh užívá s přehledem. Škoda jen že Grundza tu defacto vůbec není, a i takový Derviš, kdyby se ukázal, by snímku dal něco navíc. Celkově na poměry českého filmu ale velká spokojenost a rozhodně zatím v mých TOP 3 českých filmech tohoto roku. ()

Kvidoland

Film, který zachránil českou komediání filmovou scénu. Nebojí se jít do extrémů, takže pokud se tam má někdo udělat, tak se udělá, pokud tam si mají udělat srandu z Nácků a hákáčů, tak udělají a vlepí je klidně i na prkno od hajzlu, jestli tam má být bizarní zápletka, co nemusí dávat smysl, tak proč ne.... Trio kluků - tlusťoch, co posluchá fotra, hnusák od pohledu, který nakonec najde svůj smysl života a i ten třetí sympaťák, co si to tam jen užije a prožívá to s nima. Narozdíl od dřívějších řezníkových filmů (až teda na párty hard, který se docela povedl), je tento opravdu skvost a má co do sebe. Jen tak dál Pane Au, bylo to krásný - tak čau. ;) ()

Lenny_cz

Film, který je plný vtipu o hovnech, sexu, grcek, sprostých slov atd... Většina lidí si řekne, že je to snad ten nejvíc trapný humor co může být ve filmu, taky si to někdy říkám, ale tady, jsem si nakonec řekl: Ty jo, však já nic víc ani nepotřebuji, ještě k tomu, když v tomhle filmu jsou tyhle humory využívány na maximum svého potenciálu. Když si vezmu z pohledu 30 let české kinematografie si nevybavím, žádný další film tohohle žánru, kromě prvního dílu. Na snímku, jde hodně znát, že rozpočet oproti jedničce je někde jinde. Máme tady další sérii, kde druhý díl je lepší než první. ()

PanPyzamo

Delší. To je to, co dělá pro mě Párty Hárder: Summer Massacre lépe oproti předešlému filmu. Jsem rád, že tohle bylo o něco delší, ale opět to šíleně rychle uteklo a tím pádem můžu říct, že jsem se opravdu bavil. Přeci jen mi ale chyběl Grundza :D Škoda, že zde nebyl. No hlavně, že zde byl Péťa, který pro mě tahal jak předešlý, tak i tento film. Samozřejmě nejen Péťa zabodoval. I zbytek supr. Řezník opět nezklamal. Pořádná komedie, která možná neosloví všechny, ale mě určitě ano, protože mám Řezníkův styl rád a jsem fakt rád, že tohle prošlo a dostalo se do kin. Jestli se vám líbil předešlý díl, tak bych neváhal skočit na tohle pokračování. Za mě pecka a největší plus je pro mě již zmiňovaná délka. Za to jsem fakt rád. Vůbec to nebylo na škodu. Ani chvíli jsem se nenudil. Za mě dobrý film, který můžu doporučit fandům Řezníka. Řekl bych fandům komedie, ale některým by se tento humor nejspíš nemusel líbit. Nejvíce doporučuji fandům předešlého filmu. Zde bych řekl dostanete stejnou kvalitu zábavy, ovšem delší. 7/10 ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD