Blue Beetle

• USA Blue Beetle (viac)

Čerstvý absolvent Jaime Reyes (Xolo Maridueña) sa vracia domov plný túžob po svojej budúcnosti, len aby zistil, že jeho domov už nie je taký, ako býval. Keď sa snaží nájsť si svoje miesto vo svete, Jaime sa nečakane ocitne vo vlastníctve prastarej pamiatky mimozemskej biotechnológie: Skarabea. Keď si Scarabeus náhle vyberie Jaimeho za svojho symbiotického hostiteľa, dostane neuveriteľné brnenie schopné mimoriadnych a nepredvídateľných síl, ktoré navždy zmení jeho osud a stane sa superhrdinom Blue Beetle. (Continental film)

666Carnage

Když dopředu čekáte a vlastně víte, že film budete jen průměrný blockbuster, může se dostavit i zábava. Je to typický superhrdinský příběh, který ale má nejenom charismatického hlavního hrdinu, ale i jeho rodinu. A díky tomu při určitých scénách cítíte empatii k hlavnímu hrdinovi. Třeba ve Flashovi se mi to nepovedlo a to na tom byl postavený celý jeho samostatný film. Tady Vás to prostě chytne. Soundtrack povedený a ty dvě hodinky opravdu rychle utekly. Film není nijak převratný, neuvidíte nic nového, jen je to prostě příjemný film. 65% ()

Wally

Opravdu špatné... Věřím tomu, že by tento film mohl mít lepší hodnocení kdyby ústřední roli nehrála hispánská rodina, která je uřvaná, otravná, nesympatická a rádoby vtipná...něco jako cikáni v pražským metru... Veškeré nadšení mi zničila hlavně postava sestry hlavního hrdiny a pak babka s rotačním kulometem 🙄🙏 Hlavní hrdina, záporak a sexy Bruna dobrý, ale... ()

KoRner

Jedna z tych lepších komiksoviek. Čistokrvná zábava, kde zaverečný súboj strčí do vrecka drvivú väčšinu od Marvelu najmä rozumným využitím trikov. V ostatnom je to však jeho nehorázna vykradačka a preto nemôžem ísť s hodnotením vyššie. ()

HiddenDragon

Docela rozporuplny film. Misty je to dojemne, myslenku to ma hezkou a netusil jsem, ze Mexicani umi byt takhle srandovni :) Kupodivu se autori uplne vyhli nejtypictejsimu klise, tedy tematu drog. Triky taky docela ujdou, ale jinak mi cela ta komiksova cast (ostatne i nektere forky) prisla fakt spise pro mladsi generaci, cilovka tak do 15 let max. Chapu, ze to nemuze byt jako Batman. A neni to jen barvami. Je to vpodstate takovy latino mix Iron Mana a Ant-Mana od Marvelu. Beetla jsem potkal v jedny videohre (jiz zrusena Infinite Crisis) a ani tam me nenadchnul. Cili jsem tenhle prumer vpodstate cekal. Neni to ale urcite tragedie. Koukat se to da i opakovane, na nic to nenavazuje, cili nepotrebujete zadne komiks znalosti. Proste takova prdla oddechovka. (v titulcich jsou dve dotacky) ()

Fary

Dneska už má člověk opravdu problém odlišit od sebe Hollywood a Bollywood - zaplať pánBůh ještě v Hollywoodu nezařadili do filmů tančení a zpívání. Efektově jeden z lepších filmů (alespoň z produkce DC), příběhově, a co se charakterů postav týče, totální s*ačka. Fakticky to mohli klidně uvést jako Rychle a zběsile 11. ;) #RodinaJeNejvíc ()

xmatysekx

Podprůměrný akční superhrdinovský film. Po traileru jsem čekal výrazně víc… klišé, klišé, klišé… stejně jako tenhle komentář. ()

H4ku11

Akoby to natáčali pred 30 rokmi, akčné scény sú nudné, vtipné scény sú smiešne a jediná pekná vec na tomto filme je Bruna Marquezine. ()

Milky.

Ono to mělo dost dobrý potenciál a byl jsem fakt zvědavý jak se to povedlo. Mno....bohužel je z toho low-end mexická srajda ve stylu komixáků z přelomu tisíciletí. Asi největší chyba je ve výběru herců, tady mám pocit, že všichni soupeří v tom, kdo bude otravnější a nejmíň sympatický. A nebo kdo hůř hraje (hlavně Bruna a Susan). Takže nakonec člověk vlastně ani nikomu nefandí, protože většina hlavních postav jsou otravní rádoby-vtipní-retardi a veškeré situace s nimi se film snaží zahrát do jakéhosi "rodinného humoru". Ve výsledku tak nefunguje ani ztotožení s postavami ani vytvoření jakéhokoliv napětí a emocí u diváka. Triky jsou tak 50/50, občas dobré, občas průser, jdou víceméně ve stopách současného DC trendu. Úplně film nezatracuju, dívat se na to dalo, ale je to strašně promarněná šance (jak už je u DC zvykem). Navíc plná logických kiksů a nedomyšleného scénáře. A ta latino tématika tomu taky vůbec nepomohla. ()

mosnak

Ufff to bylo tezkopadne :-( přišlo mi to, jako pilot k nějakému průměrnému americkému seriálu. Je to film pro děcka s naprosto tupym příběhem. 26% ()

PanTumnus

Překvapivě dobré, fungující hlavně v emocionální rovině. Ani trochu jako mdlé trailery. Angel Manuel Soto je talentovaný filmař a Gareth Dunnet-Alocer zase scenárista. Tohle si zaslouží vydělat. ()

Flopik

Dobre priznávam, v dnešnej konkurencii to nemá šancu uspieť a tak chápem prečo Blue Beetle dopadol ako dopadol. Na druhú stranu je to veľmi milý, snaživý, old school super hrdinský film, ktorý ma fajn akciu, sympatického hlavného hrdinu a na ktorý sa dobre pozerá. Miestami je to slušne vtipné a mne tie 2 hodinky ubehli ako voda. Páčilo sa mi aj zoznamovanie so schopnosťami podané odľahčenou formou. Celkovo je ten príbeh ale hrozne jednoduchý, ničím zaujímavý a troška ako pilot seriálu. Soundtrack pohode, neoslní neurazí. Veľká škoda, že to takto dopadlo, nakoľko ako hrdina mi Beetle sedí a Xola mám veľmi rád. Medzi 3 a 4*, ja dávam 4*. Viem si to predstaviť ako fajn jednohubku na večer s rodinou. ()

MiniMinion

Blue Beetle je film, který se nepokouší o nic nového a nic neriskuje, kvůli čemuž pak v tomto ohledu mezi ostatními komiksovými filmy nijak nevynikne. Přesto je ale zábavný, nijak neurazí, stojí na perfektním obsazení a příjemných postavách, a nabízí skutečná a důležitá témata, solidní akci, a příběh, který je sice jednoduchý, ale funguje. 70% Podrobnější recenze zde. ()

warrenur odpad!

Neskutocne uvrieskany "mexicky" komixovy bullshit, bez akejkolvek zapamatatelnej vtipnej sceny. Ak vam teda nepride vtipna mexicka babka s revolucionarskou minulostou. Afekt som vnimal takmer permanentne a stereotypy teda masirovali bez prestania. Uzasne dlha stopaz utrpne servirujuca trapnost za hlupostou v lubovolnom poradi. Neodporucam. ()

Jenda.SG-1 odpad!

Kategorie odpad je pro toto ještě lichotka, spíš bych to viděl na kategorii exkrement a ne zrovna nejpevnější konstituce… vykrádačka Hulka, postavy stupidní… ani jsem nebyl schopen to dokoukat. ()

Caaslav odpad!

Nedokoukano proto odpad.....nic co by už člověk neviděl u Marvelu, až na hrdinu se kterým se člověk neztotožní, neexistuje zde žádná synergie, žádná chemie mezi herci.....Shazam 2 a Black Adam jsou o třídu lepší filmy přitom mají téměř stejné hodnocení... ()

Jumbox

Achjo. Já filmy o superhrdinech moc rád. Ale proč někdo u scénáře nepřemýšlel 😠 Jak může nejvzácnější předmět, na kterém závisí technologie za miliardy, střežit jeden jeden člověk. A sídlo, kde 20 let nikdo nebyl, je uklízené a vše tam funguje. A pak rodina sedne poprvé do lítací lodi a hravě jí řídí, nezaměstnaný týpek je IT génius a vše do vteřiny umí ovládat, jen se na to podívá... Kdyby tomu dali víc napětí a zbavily se nesmyslů, příběh měl potenciál. Ale to by asi musel být jiný film. 1,5* ()

hakon

Překvapivě fajn postavy, které přijít o pár let dřív, tak je to fajn origin. Tím, že Blue Beetle přichází po všech komiksových boomech, tak zapadne pod sutí klišé a rádoby neoriginality. Když se ale odprostíme od tisíckrát viděného někde jinde, tak nám z toho vyleze celkem fajn neurážející komiksovka, které nijak neuráží a občas se zasmějete. 6/10 ()

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (viac)

The Boys dostávají mexický spinoff

The Boys dostávají mexický spinoff

29.11.2023

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (viac)

Akční komedie s Momoou a Bautistou má režiséra

Akční komedie s Momoou a Bautistou má režiséra

23.08.2023

Tak se dvojici herců Jason Momoa (Aquaman) a Dave Bautista (Strážci Galaxie) přece jen poštěstilo. V roce 2021 totiž navrhli, že by si spolu mohli zahrát v akční buddy komedii ve stylu Smrtonosné… (viac)