Během rodičovského víkendu se Wednesday zakutá do rodinné historie a nechtíc dostane otce za katr. Enid cítí nutkání zvlčet. (Netflix)

vydumnica

Je to akoby človek sledoval dva seriály v jednom. Wednesday ako samostatný článok funguje výborne - E02 až 04, to bez debaty👍. Akonáhle sa tam objaví Addams family už to ide z kopca dole. Catherine Zeta Jones OK povedzme môže byť ako Morticia, ale dvakrát nadšená nie som. A sledovať Guzmana ako Gomeza - to je utrpenie👎!!! Nemá v sebe ani štipku šarmu (pre porovnanie John Astin) a za jeho herecký výkon by som mu udelila zlatú malinu - kazí celý seriál a naviac medzi ním a Morticiou nie je žiadna chémia, ich trapné pusinkovanie je skôr fuj - súhlasím s Wednesday! Celkovo je však táto epizóda najslabšia, nudná a predvídateľná. Herecky zaujal Sheriff - Jamie McShane. Chýbalo mi tu viac trefných hlášok. Pozitívum krásne jesenné prostredie. Zo 4* mi to dnes pokleslo na 2*. Dúfam, že Gomeza v Season 2 vymenia. ()

Eliott

Do teď to bylo fantastické. V této zlomové epizodě je bohužel okamžitě znát náhrada proslulého Tima Burtona nějakou liberální nulou bez větších zkušeností na stolici režiséra. Navíc považuji za zradu, že jsem byl na Burtona nalákán a přitom se již na ničem dalším v seriálu nepodepíše. V tuto chvíli pevně doufám a snad jsem neudělal chybu, když jsem se seriálem vůbec začínal. Slabších 50% PS: Obsazení Goméze není nejšťastnější. ()

castor

Snažím se, ale už to asi vzdávám. Správně břitké hlášky, pohlcující atmosféru či zajímavé vedlejší figury si představuju jinak. Rozhodně ani o scénáři se nedá říct, že by byl nějak poutavý nebo propracovaný. Ač se Wednesday tváří vyšinutěji a vezme si ještě tmavší odstín černé, pořád je to naprosto všední a nenápaditý seriál. Jde absolutně naproti tomu, co bychom od podobné látky na přeceňovaném a konzumním Netflixu čekali. A zmiňované vedlejší postavy jsou (až na droboučké výjimky) předvídatelné a prvoplánové. Navíc to docela rychle ztrácí dech. ()

darkrobyk

Zdálo by se, že když do školy dorazí rodiče, jde veškerá radost stranou. Jeden by nevěřil, jak snadné je se dostat do vězení. Aby ne, když se lidi zabíjejí rovnou na pitevně...Enid rozhodně nemá nutkání zvlčet, nýbrž i nadále hodlá zůstat sama sebou. Nejzábavnější je chytání ryb. ()

Anderton

Keď ide v prvom rade o priamočiaru detektívku, hneď sa na to lepšie pozerá. Ubieha to rýchlejšie. vzhľadom na to, že celý prípad z minulosti sa aj osvetlí, neobsahuje to vatu, čo sa o predchádzajúcich častiach povedať nedá. A potom je aj ten humor zábavnejší. Chcel by som vidieť ten moment, kedy Wednesday dostala svoju prvú sadu na vykopávanie hrobov a bola tak šťastná, že sa skoro usmiala. ()

Necrotongue

Pátá epizoda byla jen obvyklou výplní, na které jsem si už u seriálů zvykl; bylo nasmlouváno osm dílů, tak jich bude osm, i kdyby měla být polovina úplně bezobsažná. Příběh si tu udělal takovou pauzu na odpočívadle, což Duben maskovala za nutnost získání životně důležitých informací, které by dokonale spojily třicetiletou minulost se současností, jenže na mě tu bylo nějak moc nedostatků. Wednesday se drží tak dokonale ve své jediné poloze, až je už pro mě dost nudná, Addamsovi mě nebavili vůbec, přestože Catherine Zeta- Jones vypadá jako Morticia výborně, o zbytku sestavy ve škole se není potřeba zmiňovat a pobavilo mě vlastně jen rybaření (i když já bych radši házel ananásek dál, a i tak bych si zalezl za strom). Nejzoufalejší dějovou linii mají sirény, ale alespoň konečně došlo na pravý Netflix a Eugena mohly navštívit obě matky. / Poučení: Nejez ten rulík, nejez ten rulík, nebo z toho zmodráš. ()

William_

Upřímně jsem s touto epizodou neměl až takový problém jako většina tady, a až na ty politickou agitkou dosazené scenáristické bludy, to byla příjemná epizoda a nemohu si pomoct, ale Adamsovu rodinku mám rád a casting se zde prostě povedl. ()

Remivsremi

Epizoda příliš nezapadla do dosavadního tempa seriálu. Navíc Wednesday v přítomnosti zbytku rodiny působí jednotvárně a nezáživně. Zmizí všechny jejich charakterové nuance a přepne se pouze do jedné polohy. Slabé a docela otravné. ()

Sany33

Príbeh: Malá odbočka slúžiaca na vyriešenie rodinnej krízy. Wen dostane tatka do basy ale všetko je v suchu lebo ho z nej na základe detektívnej dedukcie opäť dostane von a očití jeho meno. Prevedenie: To, že je táto časť pre celkový príbeh absolútne zbytočná musí byť všetkým jasné. Ale mňa neuveriteľne irituje ten debilný kasting na Gomeza. Ja som na Addamsovej rodine vyrastal a ten tlstý slizký cigáň má od toho elegána, ktorého som tak obdivoval kurva ďaleko. Toto je v mojich očiach neodpustiteľné. 23% ()

Kacitr

Odbočka mimo neprospěla. Rodinka Addamsových nezajímavá a charisma žádné. Až na mladšího bratra. Schválně kdy nám zvlčí Enid. Hádám, že se tak stane v tu nejméně vhodnou chvíli. Slabé. ()

warrenur

Zatial najslabisa epizoda. Zeta Jones s "manzelom" to rozhodne nevylepsili a linia mi prisla ako tuctovy rodinny TV film pocas sobotneho popoludnia. Podany pribeh ma neoslovil. A ani modry umrlci prst. :) Pobavila opat VEC so sicitnou "rukou" na vazenskom skle. ()

molcan2

Dej 5. epizódy bol naozaj zaujímavý a táto epizóda sa mi veľmi páčila (pretože v nej bolo veľa flashbackov o živote Morticie a Gomeza). Dej bol veľmi dobre napísaný a všetko bolo dobre vysvetlené. Samozrejme, bola to naozaj napínavá epizóda (ako každá iná epizóda seriálu) a veľmi sa mi páčila. Dejové zvraty tejto epizódy boli len pekné, ale nie veľmi šokujúce. Záverečná scéna bola fajn a naozaj sa teším na 6. epizódu. Bohužiaľ, v tejto epizóde neboli žiadne vraždy (vlastne len 1. epizóda bola super strašidelná a plná scén smrti, bola EPIC). ()