Boba Fett: Zákon podsvetia

• Česko Boba Fett: Zákon podsvětí (viac)

Boba Fett, kedysi nájomný lovec, objavuje na planéte Tatooine svoje nové ja po boku Fennec Shand. (Disney+)

Skylord99

Je to fajn SW dobrodružství, ale asi jsem čekal něco trochu jiného a něco víc. Smutný je, že nejlepší epizody měly s Bobou minimálně společného. Asi nejvíc mě ale zklamala poslední epizoda, která sice měla svoje cool momenty, ale jinak mi přišla celkem hloupá a špatně natočená. 6/10 ()

Lukkyn

Jon Favreau rozumí světu Star Wars jako za poslední dobu nikdo. Boba Fett by ovšem pravděpodobně sám ten seriál prostě neutáh. V půlce naštěstí na scénu nastupuje Mandalorian (tady jsem si myslel , že jsem si omylem stáh třetí řadu Mandaloriana) a tak nějak vytáhne o level vejš!!!Tyhle projekty mimo samotnou ságu jsou po poslední trilogii jako balsám na rozpraskaný rty. Těším se na další projekty , kterým Mandy dal zelenou!!! ()

Feacher

Dlouho očekávaná událost pro fanoušky SW a konečně jsem ji dokoukal i já, asi měsíc poté, co vyšel poslední díl. Je to asi natolik očekávaný seriál, že se mi v něm ani nechtějí hledat negativa. Ano, občas to zaváni nesmyslíkem nebo nereálností i ve světě Star Wars... Nicméně všechny díly jsem si užil, opět se zde objevily nové známé postavy a ta hudba se taky znovu povedla! Daleko lepší než vymýšlení blbostí jako byly epizody 7-9! ;) ()

Zackk

boba fett mi přišel dost unavený, a příběh byl jako z nějaké syndicate hry, kde postupně získává spojence aby dosáhl svého, a není tam ani moc řečeno proč. celkově je to takové zmatené, ale je to koukatelné a mandalorian na konec všechno zachrání ()

Orion12

6 nebo 7 z deseti. Co jsem to právě viděl.... já nevím tohle se určitě nemůže jmenovat Boba Fett - spíš Star wars mix. Boba asi je fakt tak slabej charakter, když nedokáže odtahat ani vlastní seriál. Totáně jednoduchá zápletky, ještě když mě to začne bavit tak 2 epizody tam Fett vubec není, hlavně tam nacpat co nejvíce Star Wars postav. Mě se nejvíc líbili asi první dvě epizody- Bavila mě linka s Tuskenama, to byla za mě asi nejlepší část. Hvězdu dostává seriál za prostředí - ikdyž opět po sté vidíme v Star Wars světě Tatooin ikdyž tady jsem to chápal. Jak tady psal nějaký pako (KAREL) že skvělý soudrackt tak to mělo stejný SOUNDRACT JAKO MANDALORIAN !!! Oni neudělali ani soundtract a ta epizoda ,,návrat mandaloriana,, byla taková Sračka- seriál Mandalorian miluju ale absotulně to sem něměli cpát, Vubec to nesedělo prostě 5 epizod sledujeme Bobu začně tě to bavit a pak je na 2 díly pauza a je tam mandalorian - JAKO PROČ ?? Když vyjde 3.série - tohle mi fakt spíš přišlo že měli jednu epizodu mandaloriana už natočenou tak ji tam dali. A proč tam cpali to Grogua... A proč tam cpali Ahsoku ? !! Borci to mohli udělat tak ,,že boba potřebuje lidi a sežene Manda a Mando přiletí ,protože žoldák, proč tam ale cpali toho Grogua - příběhu by to nevadilo kdyby Grogu byl až v 3. sérii, takhle tam byl prostě nacpany. Jo a celé 2 série Manda ztrácí význa- Gratuluju !! Celou dobu Mando hledá Groguuv druh, nebo rodiče a pak Hledá Jedie a potom prostě je trenink a prakticky během epizody se všechno zahodí.... Prostě tedka všechno co řekl Luke v 2. sérii manda ztrácí vyznam, borec tam byl prostě na prázdninách. A ta Ahosoku tam nacpali na dvě věty... Prakticky Celá pointa celého příběhu je že Boba z nějakého důvodu chce být vládce podsvětí po Huttovi, ikdyž mu vyhrožujou smrti tak se nevzdá, jako zemřít kvuli tomu že chceš mít moc je fakt skvělé. Navíc Herec Boby fetta absolutně neumí hrát a je to prostě děda, o kterém tvůrci ví že neodtahá vlastní seriál tak mu tam dají všechny postavy co stopáž dovolí. A celých 7 dílu spěje k jedné velké přestřelce, která byla fajn užil jsem si ji, ale zas prostě tam té akce bylo až mooc xd. 6/10. Pěkné prostředí, zajímávý nápad, první díly a dějová linka Boby s tuskeny a Sarlaccem. ()

Sashmen13

Je to takové, nemastné, neslané, těžko říct. Mandalorian to není, i když se rozhodně snaží být a má to své momenty. Ovšem každej dobrej moment má counter, kdy se charaktery chovají jako idioti a scénář snědla bantha(říct, že byl Boba zachráněn Tuskeny je velice velký eufemismus, páč nejdříve ho sebrali a udělali z něj otroka, to, že přežil, svědčí o jeho vůli žít a odolnosti, ne Tusken humanismu), hodně, a myslím, HODNĚ problémů mohlo být vyřešeno hned na místě, místo aby se Boba choval jak zakřiklý srab, co čeká na svolení někoho zastřelit (mimochodem, většinou přímé zásahy skoro nic nedělají, jen se zablískne a osoba spadne k zemi, ani šaty nejsou poškozené často, lol). Trochu mě děsí ta kombinace různých příběhů, která moc nesedí, hlavně to jak se Luke choval ke Grogovi. Popravdě, celkově zaměření na Mandaloriana hodně narušilo chod příběhu, ale což. Skoro to vypadalo jako kdyby se události ROTJ nikdy nestaly, já myslel, že novej order bude kombinovat zdravé vztahy/emoce a Jedi trénink a ne ten dogmatickej mišmaš, co pohřbil předchozí Jedi řád. Takhle to vypadá, že vše směřuje k již vzniklým "originálním a úžasným" filmům 7+ a jestli je to tak, více vidět ani radši nechci. ()

Grid

Bohužel ta ženština opravářka vše kazí. Absolutně se tam nehodi. Ale to je Disney že. Musí být něco zdánlivě roztomileho. Kovboj je taky jak z Rango animaku o ještěrce. Naopak příběh o koření (vypůjčený asi z Duny zase) je zajímavé okořenění. ()

Warapeidza

Za mě lepší než Obi-Wan. Horší než Mando. Některé díly skvělé, třebas E2 s Tuskeny, nebo první díl s Mandem, některé otřesné- zejména ten mizerný poslední díl s velkým množstvím fakt "dementně" působících scén zamrzel hodně. ()

CheeseFigure

Nebolo to zlé, ALE! Hlavná postava mi bola sympatická a dokonca Temuera Morrison mi sadol a nevadilo mi, že ho vidíme tak veľa bez prilby. ALE, nemôžem sa ubrániť tomu, že toto skrátka nie je Boba Fett. Po filmoch a pár iných vystúpeniach si ho predstavujem inak, ako chladnokrvného najlepšieho žoldniera galaxie a nie ako človeka, ktorý sa rozhodol spraviť niečo správne. A tak som to mal celý seriál, hlavná postava sa mi páčila, ALE nevedel som ho vnímať ako Fetta. I keď v (asi) štvrtej epizóde dostaneme vysvetlenie jeho motivácie. Ďalej príbeh. Oceňujem, že sme vynechali Impérium a rôznych admirálov snažiacich sa o jeho vzkriesenie a zamerali sme sa na organizovaný zločin, i keď limitovaný len na jednu planétu. ALE zo začiatku som mal pocit, ako keby tvorcovia presne nevedeli, čo chcú s príbehom robiť. Veci sa diali a riešili a až ku koncu sme dostali niečo, čo pôsobilo celistvo. Na záver sa dostavia starí známi (SPOILER: Som rád za Manda. V niečom The Book of Boba Fett pôsobí ako príprava na jeho tretiu sériu. KONIEC SPOILERu). Cad Bane bol, napriek malému priestoru skvelý. Celkovo to bol fajn seriál, ktorý na jednej strane bavil, ale na druhej tu bolo veľa vecí, ktoré mi nesadli. Čistý priemer za mňa. A ten Danny Trejo tam bol na čo? ()

Brvis

Hodně dobrý seriál, ale se špatným Bobou? Ti kteří se na seriál dívali bez toho, aniž by předtím zhlédli trailer, tak byli určitě velice překvapení, že se nejedná o  akci s nejlepším nájemným lovcem galaxie. Ale až na tenhle neduh je seriál zábavný a tím, že je celkem krátký, tak Vás bude bavit od začátku až do konce. Krásně ukazuje život na Tatooinu po zabití Jabba Hutty. Ukazuje život místních kmenů, což pro mě osobně bylo velice zajímavé a zábavné. Zároveň je tady hodně zvratů, které potěší, protože pak se ten příběh zase rozvíjí a není přímočarý. 7,5/10 ()

Jenda1cz

Tento týden se mi podařilo vyhrát nad světem, napadlo mě totiž, podívat se jen na díly s Mandalorianem a Lukem Skywalkerem. To jest - díl 5., 6. a 7. A skutečně, 5. a 6. díl byl parádní, ale jakmile se to začalo zase vracet k původnímu ději, seriál se změnil v naprostou hrůzu. Tak špatnou choreografii soubojů jsem v životě snad ani neviděl, drsňáckých řečí tam bylo taky víc než dost a k některým postavám se vyloženě nehodily. Postavy pak působily spíš jako puberťáci, než jako dospělí lidé. Celkově je seriál mnohdy dost infantilní a nesnaží se to skrývat. Něco mezi 2 až 4 hvězdami. ()

Lukas__

Čekal jsem hodně a nedostal nic! To, že je to seriál o Boba Fettovi neznamená, že bude automaticky úžasný! Celý seriál má 4 typy scén - 1. Boba leží v bacta tanku (nádrž s bactou - léčivou tekutinou), 2. Boba chodí po městě všechny problémy jsou vyřešeny, tak že Boba prohlásí jak to bude a je to tak, 3. Boba věří v čest Tatooinských gangsterů, kterým "překvapivě" nedělá problém ho podrazit a 4. snové sekvence, kde prozkoumáváme jeho život mezi Tuskeny. Že tenhle cooltovní nájemný lovec z originální série najednou objeví svou dobrou stránku a chce podsvětí ovládat "čestně" je 1 věc. Ale že jen tak všem věří, poslouchá bandu robodětí (kteří se se svými barvičkami na Tatooine vůbec nehodí) a spoustu dalšího co už jsem vytěsnil z paměti to ne. O tom jak je to špatný taky vypovídá, že 2 předposlední - nejpopulárnější díly jsou o úplně jiné postavě a to o Mandovi (z Mandaloriana), kde se řeší události po konci 2. série Mandaloriana a v posledním dílu jsou si hl. postavy vyrovnané 50 na 50 Boba a Mando. Mando je tu jen proto, že když se na tyhle 3 poslední epizody nepodíváte (myšlen je asi celý seriál, ale já vám to ulehčím a řeknu, že stačí právě jen tyto 3 poslední epizody), nebudete vědět co se stalo mezi Mandalorian sériemi 2 a 3. Proto to taky má ty 2 hvězdy, protože to Mando drží nad hranicí absolutního odpadu. Takže kdo doufal v napínavé soupeření gngů, kartelů a prozkoumávání temného podsvětí Tatooinu, tak nic takového tu není! ()

W0ltericek

Jsem docela překvapen až na to CGI, který bylo častma otřesný. Ale musím říct že jsem si to užil a nečekal jsem že tohle bude něco velkolepého. Vůbec mě tam neseděli ti borci s těma vychytávkama, jakože co jsem někde v cyberpunku a hlavně ty káry bože ty byli otřesný. Finalní boj Boba vs Cad Bane jsem čekal něco víc od Cad Bana co se týče toho že je lepší a že to mohlo být o dost zajímavější. To co bych ale řek na posled že to nejlepší z toho jsou Mandalaroian a Luke Skywalker části, ale ne Boba Fett část serialu a to je docela smutný, když to je o něm. Tenhle serial nevěděl kam má jít jestli se věnovat Skywalker, Ahsoka a Mandalorian nebo Boba Fettovi. 6/10 ()

Gamora

Ták a po Mandalorianovi tu máme Bobu Fetta. Za mě byl teda Mandalorian výrazně lepší ale tohle taky ujde. Masky, herci, efekty, vizuál jsou, jak už to u Star Wars bývá, super ale děj seriálu mi přišel místy nudný a zdlouhavý. Možná tím že tenhle seriál jsme tak nějak nepotřebovali ale oni ho natočili jen proto že Boba Fett je populární a chtěli ho co nejvíc vyždímat. Je vlastně ironie že nejlepší epizody jsou ty ve kterých se Boba ani neukáže a je to vlastně jen předehra pro 3. sérii Mandaloriana na kterou se všichni velmi těší.  6,5/10 ()

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

09.01.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

Guillermo Del Toro málem natočil Star Wars

23.09.2023

Scenárista David S. Goyer (Muž z oceli, Terminátor: Temný osud) čerstvě dělal rozhovor v podcastu Happy Sad Confused a kromě jiného taky potvrdil jednu dlouholetou Star Wars spekulaci. Totiž že v… (viac)

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

Jak se Ahsoka vyhnula problémům s Volume?

27.08.2023