Boba Fett kráľom. (Disney+)

jjjerry

Rozporuplné dojmy. Moc se mně libilo navázání na starou dobrou trilogii. Flash backy super. Ale proboha proč tam musel dát šestinohou příšeru? to ten slabý scénář nezachrání. A ti nindžové už vůbec ne. Tam, kde navazuje a pokračuje ve SW universu super, ale hlavně nevymýšlet něco nového. Uvidíme jestli se ta nuda rozjede. ()

Remivsremi

První epizoda nám jasně dává vědět, co můžeme očekávat od druhého hraného SW seriálu. A asi bez překvapení se tady jede ve stejném duchu jako v případě Manda. Epizodní questy, zajímavá vizuální stránka a občas pocit, že se na obrazovce téměř nic neděje. Fanoušci Mandaloriana budou spokojení, pokud jste ale u něj brblali, tak budete vědět, do čeho případně půjdete již podruhé. ()

AllShallFall

Ani na vteřinu jsem nepochyboval, že by se mi to nelíbilo. Velmi unikátní je návaznost na moment, kde vlastně Boba Fett v Episodě VI skončil. První díl, je prostě seznamovací a zároveň už víme, v jakých kolejí to povede. Mandalorian byl startovací článek a ukázal, kdo za tvorbou tohoto seriálu bude stát a jak akční bude. A tak se stalo. Jsem zase na vlně fantazie a rozplývám se. ()

drackula

Boba Fett mal skvelý nástup v seriáli Manadlorian a preto som bol na tento seriál veľmi zvedavý. Sledujeme dve príbehové línie. Tá v ktorej je nám vysvetlené čo sa s ním dialo v dobe, keď sme si mysleli že je mŕtvy, je dobrá a baví ma. Je síce troch predvídateľná, ale má to štýl. Druhá línia, v ktorej sa snaží prebrať zločinecké impérium trošku kríva, respektíve nie je vôbec uveriteľná. Trochu akcie potešilo, ale nejak som neveril, že Boba Fett je nový kápo široko ďaleko. Uvidíme či postupne  presvedčí obyvateľov mestečka a tiež mňa ako diváka. 70% Disney plus ()

Say

Sžít se s hlavní postavou, která se neschovává pod maskou je mnohem jednodušší. Chtělo by to méně badass scén, které ve výsledku působí trošku trapně a casual (od Disney asi nelze čekat víc). Neuškodilo by přiznat prvky typické pro western - méně střihu, delší záběry. Představení fenomenální, zdejší hlavní postavy bylo v Mandalorianovi naprosto famózní, tak snad to rozvinou, jsem zvědavý. Mohlo by to překonat samotného Mandaloriana, pokud jednotlivé díly bude propojovat kontinuální příběh a nebude to rozkouskované. ()

• Mos Espa je rodištěm Anakina Skywalkera. Odehrála se tu většina scén ze Skryté hrozby (1999), a to včetně proslulého závodu kluzáků. (Veskoslav)
  • Název epizody je referencí na stejnojmennou knihu Roberta Ansona Heinleina z roku 1961. (LostRaven)