Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

Andy.222

Nejdříve chci říct - není to že bych se nebavil!! Většina herců prokázala překvapivě velký komediální talent, celé je to správně ztřeštěné a přepálené... No jak pravil klasik, cokoliv se řekne před oním "ALE" je zbytečné poslouchat. Problém tu mám s příběhem. Jsou tu jisté náznaky spoilerů, ale budu se snažit je omezit. V první řadě mi vadí, že v podstatě do půlky filmu není nijak naznačeno že jsou všichni nějakým způsobem spojení a že bychom se na to měli soustředit a hádat. Díky tomu na mě toto odhalení nemělo v podstatě žádný dopad. A přitom jako nápad to vlastně nebylo tak špatné. Další problém mám s hlavním protagonistou. Kdyby dostal na začátku třeba dvouminutovou montáž s jeho předchozími úkoly, kde všichni umírají ála John Wick, asi by mi přišly vtipnější ty jeho hlášky s neviditelnou zdí a snaha nezabíjet. Věřím že i téma smůly/štěstí se dalo vytěžit klidně ještě více do absurdna. Můj verdikt tedy zní: slušný počin avšak nedochucený. ()

mammutcz

Sorry, ale mi to připadalo jako parodie na Kill Billa inspirovaného Vraždou v Orient expresu. Taková pěkná slátanina. Ale pravdou je, že Deadpool 2 Davida Leitche taky nemusím ;-) ()

13Maty13

"Všechno, co jsem se naučili o lidech, jsem se naučil od Mašinky Tomáše."     /// Teď mě dost mrzí, že jsem si to nechal utéct v kině. Parádní, našlapaná, vtipná akční komedie. Všechny postavy mě bavili, obzvlášť ovocný duo. Zkrátka kdo má rád vtipný a ujetý akčňáky, tak to je film pro něj!    / Hodnocení: 9/10. ()

Jakub.Holien

Čekal jsem další John Wick píč****u a nakonec jsem byl mile překvapen. Časté skákání v čase a flashbacky by tam nemusely být, ale zase nebyly tak prominentní, pouze pro ukázání backgroundu postav. Ve výsledku jsem si tenhle film užil více než ze schodů se kutálejícího Johna Wicka 4... Prosím více takových šíleností :D PS: Znělka "Kill me Pretty" je fakt dobrá :D A vůbec mi nevadil konec, který se lehce upustil a... no podívejte se na to sami :D Vražda v Orient expresu na drogách :D ()

motyka52

Nevím vlastně, co jsem to viděl, ale vím, že mě to bavilo celou dobu. Mix Johna Wicka, Raidu a Šimona a Matouše v barevném balení, které si ze sebe dělá prdel od začátku do konce. Všechny zúčastněné to navíc evidentně bavilo taky. Na to, aby to bylo na pět hvězd, je to sice až příliš velká blbost, ale sakra kdyby všechny blbosti byly takovéhle! ()

nuG6et

Zábavný, akční film v zajímavém prostředí, bez zbytečných hloupostí a který si na nic nehraje. Každý zabiják má i v krátkém čase co je na plátně (obrazovce) lépe vykreslený charakter, než některé postavy v seriálech, co se táhnout několik sérií. Tohle je taky podtrženo skvělým hereckým obsazení do roli, tak i scénářem, který si správně hraje s humorem i vážnějšími scénami. ()

Llou

silné 3 *, docela blízko ke čtyřem, ale víc jsem si prostě nedokázal obhájit. Film je solidní akční film, ale ne o moc víc. ()

Feacher

Příjemný snímek, zábava a akce v jednom + skvělý Brad Pitt, as always ;). Na začátku jsem tomu moc nevěřil, ale pak se to rozjelo a nakonec to dopadlo docela dobře. Pěkný film! Hrana 4*/5*, zanechám ale i tu pátou navíc. 85 %! ()

ZiGi_

Nějak nevím co k tomuto filmu vůbec říci. Asi jen to, že nechápu proč by to někdo vůbec točil a zabýval se s tím. Možná kdyby scény byly více realistické a vše nebylo podáno způsobem, že se jedná o štěstí (nebo hodně pořádnou smůlu), tak bych možná i přidal nějakou tu hvězdu. Avšak musím říci, že velký dojem to na mě neudělalo. Vlak se vybourá a člověk prolétne několika vagóny a je stále živý? Všichni se jen oklepou a jdou dál? Ahh, kde je trochu té fyziky, nemohlo to být natočeno méně tak ztřeštěné? Na druhou stranu jsem se několikrát nad tím zasmál (spíše tedy nad absurditou). Jednou a dost, znovu už se na to nepodívám. Velké zklamání. ()

Tak.normal

Tohle bylo hyper super osvěžující a zábavné. U něčeho jsem se regulérně nahlas řehtala, zbytek minimálně s úsměvem na tváři. Je to fakt sakra rychlý jako ten Šinkansen, který trochu (dost) řízeným osudem okupuje banda zabijáků. Dokonale dokonale vtipnej Brad Pitt, výměny mezi "dvojčaty" nad mašinkou Tomášem, proplétající se had, co nakonec ozkouší chytrou toaletu. Reynolds jako Carver, byť jen na cca 5 vteřin, ale jako prdel na hrnec. Stejně tak Channing, tak blbá, malá a přesto nezapomenutelná role. Za mě je to hodně z raného Tarantina - Čtyři pokoje a Pulp fiction. A dohromady s trochu jiným přístupem Reitche a domazlenou hudbou... nemůžu jinak, než že dám 5* ()

Hixx

Zabiják ktorý sa vyhýba násiliu Beruška (Brad Pitt) nastúpi do vlaku kde dostane jednoduchú úlohu zobrať kufrík. Ani sám netuší ako sa mu to všetko skomplikuje a z čoho sa bude musieť vyhrabať. Veľmi dobrá akčná komédia skoro ako od Tarantina, fajna zápletka, vtipné scénky a na konci cameo Sandry Bullock potešilo. ()

coulismoulis

První hodina zběsile zábavná, bohužel jak to u těchto typů filmů / textů bývá, rychle se vyčerpají a pokud pokračují dál, už nemají co nabídnout. Pravděpodobně je i toho (sebe)reflexivní komentář k filmu / současné kultuře (sám Lemon to několikrát naznačí). Co mi pokazilo zážitek byla postava Prince. V dnešní době už by se dalo říct, že se takových lapsů nedočkáme – a hle! Žena, proto bojuje úskoky. Žena, proto zneužívá #metoo, předstírá únosy, hraje oběť, aby tak získala převahu. V podstatě je svou snahou získat pozornost "mužského" světa trapná. Vezměme v úvahu navíc fakt, že je to jediná aktivní žena ve filmu (druhá se v podstatě mihne – zabojuje a zemře, třetí je chápavý hlas v hlavě hrdiny). Toto nevytváří moc pěkný obrázek. Film má být Pulp Fiction pro novou éru, zrychlený z nuly na 300 km/h, možná to chtělo ale trochu ubrat a před vypuštěním vlaku na trať ještě doladit podvozek. ()

kyblik2

Vyborný počin a po dlhej dobe film, ktorý ma bavil aj svojou dynamikou, pribehom, hercami a humornými scénami :) gore slušné, CGI výborné a dve hodiny odsypali ako nič. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch