Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

jedna_vrana

Prvých päť minút som chcela „fylm“ vypnúť, množstvo fekálneho humoru ma valcovalo. Po desiatich minútach som sa rozhodla dať mu šancu, s pocitom, že ide o paródiu na všetko okolo futbalu. Potom sa na scéne objavil malý Richard (Jakub Jenčík) a začalo to mať inú atmosféru. Konečný postreh – veď to bolo celkom dobré! ()

LUKICKK

Seriál mě celkem bavil, a tak jsem si říkal, že to bude nejspíš podobně dobrý a tak jsem se i těšil, čekal jsem že to bude stejně dobrý nebo to bude průser, avšak to mile překvapilo a dopadlo to hodně dobře, o hodně více než seriál mě to bavilo. Neříkám, že je to nějaké mistrovské artovní veledílo, ale splňuje to co má, je to "blbá" komedie, nebo spíše ujetá a prostě jdete se na to podívat aby jste vůbec nad ničím nepřemýšleli a jen se šli pobavit. Spojení s fotbalem funguje extrémně dobře a i když mi ten sport více méně nic neříká a vůbec ho nesleduju, tak jsem si to užil. Podle mě se jedná o jeden z nejlepších českých filmů vůbec a to dokazuje i enormní návštěvnost kin, která například v Třineckém kině Kosmos byla taková, že bylo vyprodáno do posledního místa, což tady u nás bývalo jen u Hobbita a nových Star Wars, a to je jediné o čem tak vím, možná Infinity War a Endgame. ()

Lachtaan

Kravina roku konečně dobrouzdala na internet a spousta z nás, co zrovna v téhle blbině neshledávala povinnost navštívit na plátně, může zhodnotit, jak moc ujetý nástavec nejujetější tuzemský internetový seriál vlastně dostal. Tahle solidně přisprostlá komedie vlastně jako opravdu odpočinková věc nemá chybu, ale že bych se na ní chtěl někdy mrknout znovu, říct taky nemůžu. Pár džouků se neminulo účinkem a i jsem se místy fakt bavil, ale jako celek mi fekální vtípky nebo sexuální narážky nepřijdou zrovna vtipné v tak přehnané kadenci. ()

Tosi

Tak fanoušky seriálu to asi hodně bavilo. A jelikož je českej vrcholovej fotbal jeden velkej cirkus, tak se tahle karikatura celkem povedla. ()

filmmovier

Lavi je zpátky! A v prvotřídní formě. Fylm se fakt povedl. Kuba Štáfek je luxusní, ale všechno si tady pro sebe krade úžasný Kuba druhý - Jenčík. Ten kluk je talent. K příběhu - jasně, není to vůbec nic originálního, je jasné, jak se to bude zhruba vyvíjet a jak to skončí, ale vždyť je to přece úplně jedno, když to od začátku do konce všechno naprosto funguje. Ať už to jsou scény, kdy Lavi radí synovi, jak balit holky. nebo všechny scény se stínovým Mirkem Hanušem - a zejména pak ta, kterou to všechno vyvrcholí. Hodina a tři čtvrtě uteče jako voda, já se fakt bavil od začátku do konce, přičemž se povedla i všechna camea. O dvě třídy výš než seriál, který po pár dílech spadl do průměru. Navíc mám radost, že nám tyhle bláznivý komedie jdou na výbornou. Nemám fakt důvod jít níž, super povedená záležitost, kterou jsem neviděl naposledy. 85 %. ()

Johnny.ARN

Lavíííííí. Vidieť seriál je nutnosť, inak nepochopíte, čo je Lavi zač. Fylm super. Keď ste naladení na prízemný humor, rôznych odkazov a narážok, tak sa určite pobavíte. A ten malý blonďák to zvládol perfektne. 4 z 5 ()

Ryuuhei

Až takhle povedenou a odvážnou českou komedii jsem už dlouho neviděl! Vlastně si nevzpomínám, kdy naposledy. Inteligentní humor střídají těžce kontroverzní situace a všechno doplňují výtečně napsané a budované postavy v čele se zábavným tupcem Lavim. Tvůrci se zde absolutně nebáli zajít za hranu všeho možného a na nic si nehrát, což je asi tou nejsilnější stránkou celého počinu. Nemám rád fotbal, nerozumím mu, nicméně snímek s ním pracuje tak, aby necílil jen na jeho fanoušky - ba naopak. Jako částečné sportovní prostředí posloužil dobře a rozjel i vlastní příběhovou, provázanou linku. Nechyběly ani vážnější a dojemnější momenty, které vyzněly přirozeně a nijak nenarušovaly jinak svérázné pojetí děje. Musím říct, že jsem se strašně dobře bavil a film mě překvapil navzdory tomu, že jsem mu vůbec nevěřil a slávu, jíž si získal minulý rok, připisoval možnému nulovému vkusu diváků. Vyvedlo mě to z omylu. ()

Mrkvič

Co stačilo v krátkých epizodkách seriálu, rozhodně nestačí na celovečerní fylm. Navíc zrovna já na tenhle typ hlášek ani moc nejsem. Co film pořád ještě jakš takš dokáže udržet, jsou vtípky na fotbalové prostředí. Korupce, štětky, funkcionáři, hráči, z toho se dá těžit opravdu klidně i celý film. A co překvapivě převrací kvality filmu do červených čísel, jsou laciné morální vyústění (rodiče, manželky, děti, ...). Sice to bylo trapně jednoduché a jasné, ale tak nějak to v té záplavě výkalovin docela potěšilo. ()

adli

Nečekal jsem moc a dostal ještě míň a navrch kopanec do koulí. Dementnější "film" jsem dlouho neviděl. 1 hvězda za "malého zmrda" u dveří. Jinak trapnost nad trapnost. ()

noriaki

Oceňuji dramatický oblouk - byť neuspokojivý a nevěrohodný, a zaujal mě pokus o příběhovou nadstavbu - i když recyklovanou ze seriálu a zakončenou do ztracena, ale i tak je to podprůměr. Vyšehrad na svého ideového souputníka v podobě Posledního zápasu Pepika Hnáta ztrácí prakticky ve všem. Herci, scénář, humor, produkce - všechno je naprosto jasně lepší na straně konkurence. Pár vtipů bylo povedených a Jakub Prachař si odehrál svůj nadprůměr, ale k povedenému filmu je to málo. ()

hroubek

Příjemná oddechová komedie, která krásně navazuje na seriál. Vyšehrad: Fylm si na nic nehraje a přináší nekorektní zábavu jako seriál.  Vulgarismus, nahotu a lehce dementního hrdinu. A funguje to velmi dobře. Stačí se na tento styl naladit a užít si eskapády "nadějného mladého fotbalisty". Štáfek a Kopp odvedli velmi dobrou práci, a je vidět, že je to pro ně srdcový projekt a jdou do něho na sto procent. Film se hodně filmařsky posunul oproti seriálu, a nabídne toho po filmové stránce mnohem více - střih, kamera nebo scénář. Přesto některé neduhy ze seriálu zůstaly. Nejvíce mě mrzelo, že film působí epizodicky a v některých momentech tlačí až moc na pilu. Ne všechny vtipy mi sedly, a z mého pohledu bych lehce krátil - méně prostoru pro nezajímavé postavy. Můj problém je, že mi až, tak nesedla linka se synem, protože jsem jim to nevěřil, a tohle je hlavní téma filmu, takže tak. Nicméně klady převažují negativa. Dobře jsem se bavil, krásně jsem vypnul, užil jsem si dobré herce, kteří naprosto přehrávali a užívali si své role a neposlední řadě jsem upřímně fandil tomu, co Štáfek předvádí, a jak moc se odevzdal této roli. Štáfek je srdce celého filmu, a bez ně by to nefungovalo. Osobně jsem si přál, aby mi film sedl o trochu více, přesto jsem si film užil a někdy ho rád uvidím znovu, protože je to dobrá zábava. ()

Brain-D

Opravdu velkej nářez sršící vtipem, který vás nenechá si ani odpočinout. O 1 levl výše než seriál a český film roku. Řezník bude mít, co dělat aby se občasným extrémizmem vyrovnal tomuhle se svou "Party Harder". Ale jsem rád, že vznikají takové snímky, které ukazují, co mi češi vlastně máme za humor. 95% ()

LEGACY

Humor na úrovni, drsný až nechutný, přitažený patřičně za vlasy, ovšem vše pramení z kvality seriálu a fylm je z mé strany trochu postavený na stokrát viděným přivyžováním příběhu, kde se objeví dítě. Jsou zde pěkně naťuklá jistá témata, ale celkově bych asi ocenil více druhou sérii s desitiminutovou stopáží, než fylm. Zklamán ale nejsem. ()

Timak

Lavický je fakt hovado a Štáfek se snad pro tu roli narodil. Prachař nebyl tak dobrej, jako v seriálu, ale jinak jsem se už takhle dlouho nenasmál. Já jsem netopýr? ()

brando

Lavi je týpek. Nebo Štáfek je týpek? Spíš to druhé. Tohle dílko si piplal roky. A právě toto ho dělí od zbytku domácí produkce za dlouhé roky. (Jo roky) Samozřejmě kdo chce psa bít tak tady bude mít holí na výběr, ale já jsem přesvědčen, že o tomhle to není.  PS: tipují druhý díl 2025 ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin