Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

BMW12

Film navazuje na výborný seriál a musím říci, že se to opravdu povedlo! Jakub Štáfek exceluje v roli Laviho a film obsahuje mnoho vtipných situací. Za mě velice kvalitně natočeno. Potěšila i camea bývalých fotbalistů. ()

Flego

Film zložený s čriepkov, dosť vulgárny, aby sa ukázal svetu a dosť uletený, aby mohol zaujať. Bláznivý príbeh talentovaného futbalistu s katastrofalnou životosprávou je občas vtipný a občas riadne trápny. Všetko je ako na hojdačke. Neviem, či to stačí. ()

TheEvilTwin

Jednoduchá zábava pro fandy české tvorby a Vyšehradu, nic víc ve filmu nevidím, ačkoliv se snažím. Občas fajn humor, ale neskutečně mi zážitek kazil fakt, že jednak sklouzává velmi často až k primitivnímu, fekálnímu humoru s narážkami jen na sex a ve druhé řadě to, že film kopíruje klasickou šablonu podobných “komedií”, a tedy zábavný vývoj - kolize - smutná část a happyending. Jakoby se film bál být svůj a zábavný. V porovnání se Třemi tygry musím zhodnotit, že u nich byl alespoň humor místy skvělý, ale tady to šlo často dost mimo diváka… ()

claudel

Nekorektní, občas trapné, slušnější než seriál a mně se to líbilo. Mám pro tenhle bláznivý příběh slabost uvědomujíce si všechny mínusy a zápory. Převládají u mě klady, zvláště skvělý Ondřej Pavelka a dokonalá husička Šárka Vaculíková, pardon Krausová. Jakuba Štáfka samozřejmě nelze opomenout, bez něj by to nešlo. ()

eraserhead666

Internetovou seriálovou podobu neznám, takže jsem skákal rovnou na hloubku. České komedie ukazují, že většinou fungují a baví, když se neberou vůbec vážně. Problém je, že většina z nich se vážně bere. Tohle ne. Nejsem fotbalový fanda, ale tohle bavilo. "Řiď" a netopýr rozsekali. Krausová mě dost baví a Kolesárová potěší v čemkoliv se objeví. ()

Ištván87

Já vůbec nevím, jak mám tohle hodnotit. Ten film je příšerná pí*ovina, ale nestydí se za to a nepokrytě si to užívá. I jindy výborní herci tu místy hrají naprosto příšerně, ale je poznat, že je to záměr. Vtipy jako kdyby psala parta čtrnáctiletých, zhulených, fotbalem posedlých nadrženců, ale jako kdyby to psali od srdce. Když tomu dám tři nebo čtyři hvězdičky, tak to úplně nevystihne, co si o tom myslím, na dvě hvězdičky jsem se u toho až moc dobře bavil a pět hvězdiček tomu nemůžu dát, protože to už by si leckdo mojl fakt myslet, že mi totálně jeblo (stejně jako Lavi jebnul Lucčinu mámu). Ale jo, dám tomu čtyři a tenhle zbytečnej, vysvětlující komentář. ()

ARI50

Konečně jsem se dostal i k filmu a je to takový slabší ale povedený kousek, furt jsem měl pocit že spojily 2 sérii dohromady. Což je škoda ale povedlo se aspoň. ()

luka4615

Julius “Lavi” Lavický se vrací, avšak tentokráte ve filmovém zpracování, které je až po okraj napěchováno nekorektním humorem a gagy, jež dozajista potrápí Vaši bránici. Vyšehrad-Fylm plynule navazuje tam, kde původní seriál skončil, pročež vše působí vážně nenuceným a přirozeným dojmem, což výsledný dojem ještě více umocňuje. Zaujmou zde rovněž camea slavných fotbalistů a hokejistů a s tím spojené i některé narážky, což ve většině případů spolehlivě zaplnilo celý sál smíchem. Ve světle těchto pozitiv tedy snímku vcelku rádi odpustíte i velmi jednoduchou příběhovou linii, v níž jde o fotbal (překvapivě) až na druhém místě. Pokud tedy hledáte komediální jednohubku se silnou příchutí černého humoru a epickou kadencí sprostých slov, vězte, že jste ji právě našli. Skvělá práce! (Viděno v kině CineStar Čtyři Dvory České Budějovice) ()

Morholt

Lavina gagů a hlášek, přičemž těch pár nepovedených nebo trapných momentů se tady celkem snadno ztratí. Obával jsem se, aby film nebyl jen sledem skečů, ale tvůrcům se to podařilo sestavit do jakž takž smysluplného celku. Hereckou sestavu posílila i velká jména s Ivanou Chýlkovou na čele a řady sportovců se rozrostly o hokejky, takže spokojenost vládne i v tomto ohledu. Uvidíme, jestli se podaří nasbírat materiál na dvojku, ale takhle na první dobrou bych se jí vůbec nebránil. 80% ()

Lucasion

Seriálem nepolíbený, takže pouze s čistým štítem na film. Zaprvé naprosto rozumím tomu divadlu, které ten film vypráví. Na jednu stranu skvělá satira na český fotbal. Funguje to báječně. Na druhou stranu ujetá a sprostá komedie v americkém stylu. Obojí se vlastně dobře doplňuje, protože Vyšehrad dokázal skvěle ukázat českou fotbalovou scénu a spolu s tím měl několik velmi zábavných momentů a hlášek. "Pověsil jsem kopačky na Hřebík". Jinak je Štáfek absolutní komediant, který si tu roli užívá. To postavě Laviho dodává naprosto neodolatené charisma. Víc asi nemám. Chápu tu obrovskou nadsázku jakou ten film má. A já se bavil. (68 %) ()

Rohy212

Blitky, sračky a hořící erekce. S „fylmovým” Vyšehradem získala tuzemská kinematografie svůj Děsnej biják. Je to svižný, protkaný fotbalovými narážkami (chytne se i ten, co zná jen Rosu a Berbra) a stran praktické kreativity dost možná vrchol toho, co dnes umí český film nabídnout. Štáfek dělá, co může, aby zachránil současnou komediální filmovou tvorbu pro mladé. ()

BoPo

Trošku viac fekálneho humoru než v seriály. "Trošku" dlhšia minutáž, čo malo bohužiaľ za následok, že Lavi pôsobil ako menšie hovädo (ano, fekál humor to nezachránil). Určite nie propadák, ale viac sa pobavíte u prvej polovice seriálu, než u tejto fotrovskej zápletky. Ako bonus potešia známe ksichty, decko zaborené v silikónoch či Taťka a jeho hoši. ()

GeusX

Zajímalo by mne, zda se na tenhle fylm podívá i někdo kdo neviděl na streamu seriál... Řekl bych, že jich moc nebude. Seriál na internetu jsem viděl, tudíž jsem tušil do čeho jdu. Ulítlosti, sprosťárny i fekálnosti na levelu, který jednoho pobaví a pro druhé je to už za hranou. Já se docela dobře bavil.  70% ()

corpsy

Určite som nenatrafil na českú komédiu s inteligentným humorom, ale určite je to zábava na vrchole. Do týchto vôd nevstupujem vôbec a už ak, tak z veľkou opatrnosťou. Rozhodne sa vyplatilo. ()

DEXTER099 odpad!

Nechci to ani vidět, stačila mi ukázka v kině kde jsme byli s dětmi a tento odpad a hnojomet tam přehrávali. Seriál jsem viděl a fakt stačilo, tohle se dnes točí a má to zde přes 70% procent. Tenhle národ .... No nic ()

Džany

Tolik punů jsem v českým provedení ještě v životě neviděl. Perfektní smršť bizáru, který si rád objednám znovu. Je to žrádlo! ()

Paxxx.cz

Kamarádovi, který je fanda Laviho, jsem už někdy v listopadu slíbil, že s ním na Vyšehrad: Fylm zajdu. Musím ale dodat, že jsem seriál nesledoval - znám jen samotnou postavu. Češi fotbal milují a mají rádi i zábavu a obojí se zde mixuje velmi dobře - kino v Třinci bylo i na to, že šlo o poslední termín promítání naplněné velmi slušně a co jsem pozoroval, tak jsem se nesmál u všeho s davem. Některé vtípky na mě byly spíše trapné, ale zasmál jsem se docela dost - celkově to na české poměry komedií podle mě nebylo špatné. Mimo Laviho se své role vyplatlané pipiny skvěle zhostila herečka Šárka Vaculíková - za mě 7/10. ()

agentmiky

Seriál za mě daleko lépe fungoval. Ono totiž udělat z Vyšehradu ucelený příběh za mě nepatří k nejlepším nápadům. Původní dílo fungovalo perfektně coby jednotlivé skeče po 20 minutkách. A mé obavy se naplnily. Jistě, pořád si to Štáfek s Koppem docela pohlídali, takže výsledný produkt určitou kvalitu nabídne, ale...Zejména mě mrzí, že ta kopa vtipů dost často překračuje pomyslnou hranici. Někdo to může považovat za absolutní masterpiece, ale na mě ty časté sexuální narážky s přemírou erotiky tolik nezafungovaly. Nejvydařenějším aspektem bylo obsazení syna Laviho, tam ta zábava ve výsledku funguje na jedničku (hlavně ten kontrast chytrosti malého kluka v porovnání s naprostou vymletostí hlavního čutálisty). A povedla se i slušná camea. Na český film tedy nadprůměr, ale umím si představit, že se to mohlo vyškrábat o pár kvalitativních pater výše. Škoda. Za mě 6/10 ()

Praxis

Vod mala kopal do mýče. Dementního Laviho jsem nasledoval už v seryálu, takže jsem zhruba tušil, do čeho mě tenhle magor zatáhne. No a zatáhnul. Totální šílenost, která vlastně nestaví úplně na fekálnostech (jakože jich tam bylo fakt hodně), ale na celkem vyspělou satiru současného fotbalového světa. Chemie mezi Štáfkem a jeho "synem" byla naprosto dokonalá a casting se tu trefil na jedničku. Já jsem se chechtal solidně a navíc to uteklo hrozně rychle, takže, když jsem v závěrečných titulkách sledoval latexového netopýra, tak mě solidně bolela bránice. Oddechovka, kde nepotřebujete vůbec hlavu, jen si hravě užívat. A to je vlastně v týhle zpÝčený době asi nejvíc potřeba. 80% Tak pojď mrdat. Tak jo ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin