Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside. (Netflix)

dyfur

......takže vyvrcholenie a záver trilogie Ulice strachu....trocha prekvapivý záver,ale bolo to pozitívom....no a na záver dlhýýý bozk  dvoch zaľúbených dievčat....čo viac si priať :) ()

M.i.k.e

velmi solidní uzavření,které mě osobně z celé trilogie bavilo nejvíc.Ta "novoanglická" část sice mohla být ještě trošku lepší a méně se opírat o zažité klišé,ale já mám filmy z téhle doby rád a moc jich nevzniká.Po přepnutí do současnosti je to pak trošku slabší,nicméně vysvětlení toho všeho co se děje/stalo je uspokojivé a i když je úplný závěr průhledný a divák jen čeká na správné načasování,k tomuhle žánru to tak nějak patří...70% ()

Vyhy

Po vcelku lepší dvojce, kde kempové prostředí příběhu pomohlo, se vracíme do r. 1666, ale zde jsme ani ne polovinu filmu. Já snad o tom ani nechci nějak moc přemýšlet. Je to prostě oddychovka, která nedává smysl, není vůbec hororová a postrádá smysluplnější příběh a nebo sympatické postavy. Jasně, snaží se to šokovat, ale není to nic tak velkolepého, aby to zvedlo hodnocení. Určitě to není nic špatného a dokáže to nějaké diváky si najít, o tom žádná. Ale pořád to je béčko... ()

Martin741

Klasicky dokaz toho, ze trojky su regulerne podradne, menejcenne filmy. Trochu dojem urobilo len finale, no ale len trochu .. dlaia spackana trilogia je na svete a ze ich uz bolo   : 62 % ()

bourec

Tak celou sérii mám za sebou. Mouchy to má, ale to už je pro současnej Netflix docela příznačný, a hlavně už to tady leckdo psal. Jinak poslední díl trilogie nebyl ve svým začátku nijak zábavnej, ale druhá polovina to zvedla. Pochválit ale musím ten koncept tří dílů. A vzhledem k šesti hodinám to vlastně ani chvíli nenudilo.Takže pochvala. 50%. ()

moviefreak

Predošlé mínusy sú tu opäť, naťahovaný dej tiež, minulosť z trilógie je jednoznačne najnudnejšia... Ale malo to aj pár svetlých momentov.  Hlavne súboj viacerých slasher killerov, ktorý nikdy neomrzí ale to bolo všetko... ()

Lenka.Vilka

Třetí díl je takový krok do neznáma. Myslím, že každý má rád horory různých dekád, ale ne každý má rád příběhy o starých čarodějkách. A my se musíme dozvědět, jak to všechno začalo. V roce 1666. Bylo sympatické, že tam hrají stejní herci jako v prvních dvou dílech. Hned jsem si říkala, že co se dělo potom, zda nemám nakonec tý Sarah i fandit. "Chtějí čarodějnici, tak jim dám čarodějnici." Skvělé, leč jsem to tak původně nečekala. Všechno do sebe hezky zapadne. A v to jsem doufala nejvíc :) navíc je to vážně strašný. Odsoudit takhle někoho a potom poznat jeho příběh. Hned to vypadá úplně jinak, že? (Možná proto tam hráli stejní herci, aby to došlo i tomu poslednímu pomalému.) **** Ale proč jsem si v často připadala, jako kdyby to bylo natočený "home made camera"?!?! Ty části v roce 1666. **** I přes titulkový střih jsem čekala nějaký víc drsnější jump scare :/ a ne tohle. Ale zase to potěšilo. Ne jump, jenom surprise ;) ()

Juto

Považujte pokračovanie kliatby za zlomené: Fear Street Part 3: 1666, uspokojivo uzatvára filmovú trilógiu s prehĺbenými témami, plnšie zrealizovanými postavami a príjemnými zvratmi, ktoré prepožičiavajú príbehu rozmer. 6/10 ()

majo0007

Síce zlo bolo zažehnané a pipiny si dali na záver francúzáka, ale pachuťová tvorba Netflixu pokračuje ďalej. Každopádne, odradiť ma malo už len meno autora predlohy R.L.Stine, ktoré figuruje pri podobnej teenee pičovinke s názvom Goosebumps. ()

UhLee

(6,5/10). V tak dobré zakončení celé trilogie jsem snad ani nedoufal. Dočkali jsme se dost překvapivých zvratů, které jsem vážně nečekal. Hlavně jsem se totálně zamiloval do roku 1666. Ty budovy a architektura. Ta celková atmosféra a zachycení doby byly fakt hezky uchopené. Bylo to moc hezky využité a také vysvětlení celé záhady mělo nečekané zvraty. Když pak přišlo na lámání chleba a finální bitvu, tak jsem to tvůrcům i žral. Sice bych daleko lépe využil vrahy z předešlých let, protože jsme je viděli MOŽNÁ naposledy a zasloužili by si nějaké drsnější uvedení a odchod. Jinak za mě velká spokojenost, protože jak jsem to po prvním dílu viděl černě, tak tady svítilo sluníčko na všechny strany. ()

Motinski

Prvá polovica mala ambície stať sa najlepšou časťou trilógie, no výsledok je bohužiaľ priemer. Je tu ako taká atmosféra, občas aj napätie ale technicky a hlavne vizuálne ide o nezvladnutý projekt. TV produkcia z 90. rokov by nevyzerala inak. Ajtak film nebol až tak strašný ako som očakával po prečítaní komentárov. Druhá polovica identická s úplne prvým dielom, len s menším množstvom krvi a minimom postáv. Zhrnutie celej série - neľutujem že som si Ulice strachu pozrel a ako popcorn zábava to ušlo. Dalo sa s tým ale oveľa viac vyhrať lebo námet je zaujímavý. Obľúbená časť pre mňa bola 1978, hneď po nej táto a 1994 mi prišla asi najslabšia. ()

Sfinkter

Pro diváka je poslední hodina třetího dílu nutností, aby zapadly všechny souvislosti na své místo. Se zpracováním může mít někdo problém, ale já celou trilogii hodnotím velmi kladně a zde má ode mě Netflix pochvalu. ()

BROKEN_

Závěrečný díl trilogie Fear Street se povedl velmi slušně a já můžu prohlásit, že tahle trilogie od Netflixu se povedla. Má to dobrý příběh, který v závěru skvěle graduje. Líbilo se mi odhalení, která postava může za ty vraždy/čarodějnictví. Hudební stránka byla dobrá v každém díle, ale tady ve 3 části se mi zaryla pod kůži. Atmosféra byla povedená, herecké výkony v pohodě, a režisérka Leigh Janiak to dle mého zvládla. Celá trilogie je velice solidní a to hlavní, nenudilo mě to. Za to dávám plusový body. Nejoblíbenější díly: 1. 3 část, 2. 1 část, 3. 2 část. Všem jsem dal po 4 hvězdičkách, jsem s tím velmi spokojený. 7/10 ()

filmmovier

Propletené je to hezky, to nemůžu říct, ale jinak... jako dobová záležitost je to narozdíl od minulých dílů nuda. Nemá to vůbec žádnou atmosféru. Neexistuje tam ani snaha o budování napětí. Je to příšerně dlouhé. A kdyby se celý díl odehrával JEN v roce 1666 (i když je jasné, že by prostě nemohl), bylo by to o trochu lepší. Herci fajn, soundtrack super, mytologie hezká. Jinak ani v tomto případě nic moc. A je to fakt, fakt škoda. 55%. ()

oveckaoa

Je to lepší jak dvojka a kvalitně zhruba na úrovni jedničky.  Začátek máme chvíli origin té postavy co to údajně dělá (škoda, že neukázaly vraždy toho pastora) a pak se to vrátí do roku 1994 a boj hlavních postav se zlem. Ten začátek není špatný je zde dobře ukázané co udělá davová psychóza po tom přesunu do současnosti je to horší.  Nemám rád , když se z vrahů dělají debilové různé nápisy jako debile zde jdi a tak dále navíc vrahové s potenciálem degradovaly na tupé figurky bez mozku jelikož podle těch nápisů fakt šli . Dále závěrečný plán je takový , že po nich stříkají krev s barvou opravdu se za tu dobu na více nezmohly? 60 procent  P.s. co kdyby měl záporák příbuzné a řekl to jim jela by ta kletba dále nebo ne? P.s. 2 Když se jich chtěl záporák zbavit proč neřekl její (té  lesby) jméno , aby začala vraždit a měl by pokoj a jak to, že ta její přítelkyně nezmizela taky, když zmizeli všichni jejichž jména byly na seznamu a její tam bylo taky (viz konec jedničky)  ? ()

hroubek

Docela dlouho jsem zvedal čelist z podlahy. Ne proto, že by to bylo bezchybné, ale kvůli tomu, jak ty tři filmy skvěle fungují, jsou parádně propojené, žánrově odlišné a hodně dobře vystavené. Zde to vypadá jako filmová Čarodějnice od Roberta Eggerse, a to je podle mě velká pochvala. Třetí část je nejvíce ambiciózní. Janiak mi zde dokazuje, že umí výborně pracovat s atmosférou, která je vystavená na něčem jiném a umí tnout do živého znepokojujícími výjevy a scénami (scéna z kostela je hodně povedená a nepříjemná). Přenesení příběhu do minulosti dává režisérce možnost využít všechny herce, které má, a zároveň je může nechat hrát odlišné charaktery.  Samozřejmě, že to funguje i po příběhové stránce, abychom zjistili, jak to vlastně celé bylo. A to se z mého pohledu povedlo více než dobře. Další věc, která se povedla, je závěrečná konfrontace, protože má dobré nápady, cool momenty a využije se všechno, co se postavy za tu dobu naučily. Za tohle velké plus. Opět si myslím, že kdyby byl film o trochu kratší, tak by to fungovalo lépe a byl by údernější. Jsem spokojený a tento díl se mi v první půlce opravdu moc líbil. ()

sedm.1

Třetí díl této hororové série je jednoznačně tím nejlepším a popravdě svým rozuzlením krapet zlepšil i můj dojem z předchozích dvou snímků, které mě původně zrovna dvakrát nepřesvědčili, ale právě tento závěrečný díl do nich vnesl nové světlo a přestože jejich nízké hodnocení už tedy nezměním, tak musím přiznat, že zas až takovou kritiku si asi přeci jen ode mně nezasloužily. Každopádně, přímo k vyvrcholení této třídílné ságy. Zásadní pozitivum shledávám především ve změna prostředí a doby, což mě opravdu oslovilo, a to jak svým špinavým vizuálem, tak nehostinnou a syrovou atmosférou, přinášející ona doba a smýšlení lidí v ní žijící. Marná ale tentokrát není ani zápletka, která má spád, disponuje napětím, spádem, ale i nečekaně výraznými postavami a hodně překvapivou pointou, která následně přenese diváka zpět do naší doby, ovšem ani zde neztrácí film nic z povedeného nastoleného trendu z roku 1666, naopak, úplný závěr má fakt grády a prostě baví. Co bohužel zůstalo špatného, je herecké obsazení, které procházelo všemi třemi díly a které prostě na mě zapůsobilo snad jako ten nejslabší článek, a zamrzelo i též znovu se opakující menší množství krvavých efektů, takže publikum, odmítající explicitní násilí a gore může být opětovně v klidu. Tudíž, třetí díl jednoznačně nejpovedenější a pokud bych měl hodnotit Ulici strachu jako celek, tak se nakonec přeci jen právě díky trojce přikláním ve výsledku spíš k tomu pozitivnějšímu dojmu, kdy se sice nejedná o žádný hororový festival, v rámci tohoto skomírajícího žánru ale buďme rádi za každou alespoň takovouto vlaštovku. ()

sQelle

Poslední část s největším potenciálem k zajímavému vyvrcholení zabitý, tím že se v půlce utne a vrátí zpátky do prvního dílu. Tím pádem s nejlepší konzistencí vyšel druhý díl. Jako oddechová série není špatné, ale víc než jednou si to pustí jen sebemrskači. ()