Réžia:
Walter DonigerScenár:
Vernon ZimmermanKamera:
Jacques R. MarquetteHudba:
Al De LoryHrajú:
Alex Karras, Susan Anspach, Nicholas Colasanto, Elisha Cook Jr., Chris DeRose, Tracey Walter, Bill Baldwin, Dennis Burkley, Walker Edmiston, Eddra Gale (viac)Obsahy(2)
Drama zápasníka, který se rozhoduje mezi ringem a láskou... Krvežíznivé publikum sleduje zápasnické utkání. Jedním ze zápasníků je Iago, který si říká "Šílený býk". Pod tvrdou skořápkou ostrého hocha je ale ukryt citlivý člověk, kterému není jedno, že jeho otec má výhrady vůči způsobu života svého syna... Iago se seznámí s Christinou, která ho má opravdu ráda, ale stále se spolu dohadují kvůli jeho profesi... Do příběhu se připlete také nebezpečný maniak Coley, kterého Iago pomáhá chytit - zběsilá honička skončí dopadením Coleyho a Iago konečně po boku Christiny pochopí, co je pro něj v životě nejdůležitější... (INTERAMA a.s.)
(viac)Hrajú
Alex Karras
USA
Najlepšie filmy:
Viktor, Viktorie (1982)
Masada (1981) (seriál)
Osudová stávka (1998)
Susan Anspach
USA
Najlepšie filmy:
Zahraj to znova, Sam (1972)
Misunderstood (1984)
Montenegro (1981)
Nicholas Colasanto
USA
Najlepšie filmy:
Zúriaci býk (1980)
Rodinné spiknutí (1976)
Nadmuté mesto (1972)
Elisha Cook Jr.
USA
Najlepšie filmy:
Love Crazy (1941)
Zabíjanie (1956)
Rosemaryino dieťa (1968)
Chris DeRose
Najlepšie filmy:
Bold Native (2010)
Ghosts... of the Civil Dead (1988)
Šialená jazda (1997)
Tracey Walter
USA
Najlepšie filmy:
Mlčanie jahniat (1991)
Philadelphia (1993)
Serpico (1973)
Bill Baldwin
USA
Najlepšie filmy:
Rocky (1976)
Byt (1960)
Rosemaryino dieťa (1968)
Dennis Burkley
USA
Najlepšie filmy:
The Doors (1991)
Obvinění: Proces s McMartinovými (1995) (TV film)
Maska (1985)
Walker Edmiston
USA
Najlepšie filmy:
The Bear (1984)
Bullittov prípad (1968)
Columbo (1971) (seriál)
Eddra Gale
USA
Najlepšie filmy:
Three Bites of the Apple (1967)
Absolvent (1967)
8 1/2 (1963)
Laurie Heineman
USA
Najlepšie filmy:
Spotlight (2015)
Zachraňte tygra (1973)
Teror na 40. podlaží (1974) (TV film)
Ernie Hudson
USA
Najlepšie filmy:
Krotitelia duchov (1984)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Basketbalistov denník (1995)
Mike Mazurki
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie filmy:
Niekto to rád horúce (1959)
The Thin Man Goes Home (1945)
Gentleman Jim (1942)
Eddie Quillan
USA
Najlepšie filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Hello, Dolly! (1969)
Columbo (1971) (seriál)
Steve Sandor
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Most pri Remagene (1969)
Centennial (1978) (seriál)
Regis Philbin
USA
Najlepšie filmy:
Shrek: Zvonec a koniec (2010)
Sextette (1978)
Perry Mason: Prípad zradného rozhlasového moderátora (1993) (TV film)
Hal Smith
USA
Najlepšie filmy:
DuckTales: Treasure of the Golden Suns (1987) (TV film)
Byt (1960)
Húsenička Katka (1984)
Charles Wagenheim
USA
Najlepšie filmy:
The Miracle of Our Lady of Fatima (1952)
Kto seje vietor (1960)
Monsieur Verdoux (1947)
K.C. Martel
Kanada
Najlepšie filmy:
E.T. - Mimozemšťan (1982)
Léto na divoké řece (1987)
Horor v Amityville (1979)
Al Dunlap
USA
Najlepšie filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Útek z Alcatrazu (1979)
Drsný Harry (1971)