DuckTales: Treasure of the Golden Suns

(TV film)
všetky plagáty

Strýček Skrblík nachází mapu, na které je zapsána poloha pokladu Zlatých sluncí. Jenže je tu problém. Mapa je neúplná a Strýček potřebuje ještě druhou polovinu aby mohl určit přesnou polohu a tak se pro ni vydává až do ledové Antarktidy. Ale na své cestě není sám, provázejí ho Dulík, Bubík, Kulík, Rampa McKvák, paní Čvachtová a malá Kačka. Strýček Skrblík ale není sám kdo touží získat poklad nezměrné velikosti. Velkolepé finále se pak odehrává v překrásném Zlatém městě... Podaří se Strýčkovi Skrblíkovi poklad získat? Nebo ho někdo předběhne? (Xardascz)

Shakers

Úvodných 5 dielov s prvej série zhrnutých v TV filme. Pre mňa jeden s tých najlepších dobrodružných príbehov čo Káčerovo ponúklo a nesvedčí o tom len to, že som každé sobotné ráno sedel pri telke s kakaom. 100% - 5* ()

Němi

Ty nejlepsi dily majici takove dobrodruzne a tajemne kouzlo, ze Indy muze jen soupat nohama. Starobyly model lodi jako mapa pokladu, opustene divadlo, potapejici se jeskyne, kmen strezici mince, chram ze zlata, korab... Ach! Esence meho mladi a sobotniho rana pred televizi. ()

Colonist

Nevěděl jsem, že těch prvních pět dílů na pokračování spojili dohromady v jeden film. Jednotlivé díly jsem viděl všechny a byl to parádní začátek mého nejoblíbenějšího seriálu z dětství. Prostřední dva díly jsou sice trochu slabší (ten horský a ten polární), ale jako celek se jedná o úžasné dobrodružství ve stylu Indiana Jonese, na kterého v posledním dílu této pentalogie hezky odkázal Rampa - "Jé, had! Hady já nemám rád! Ne, to je někdo jinej. Hady já vlastně miluju." :) Je smutné, když se zamyslíme nad tím, jak vypadá současná Disneyho produkce. Takovéhle pohádky se už holt nedělají... ()

MarekT

Kačeři nemohli odstartovat lépe. Sice to nebyly úplně ty nejlepší díly (Zlatá husa boduje), ale tenhle rozhodně patří k těm lepším, v mládí mě totiž fascinovalo spolu s dobrodružnou stránkou to poznávání světa (sice jen nakreslené, ale i tak). Donald zde má sice poměrně velký prostor (objevil se ve dvou částech příběhu), ale i tak jeho častá nepřítomnost seriálu moc nepřidala. ()

filmmovier

Pilotní pětidíl seriálu. Úžasný. Naprosto geniální, stále kouzelné a zábavné. Je tam Rampa, s jehož příchodem začne ta správná sranda, je tam to správné soupeření o poklad, cestuje se po světě i po Kačerově, jsou tam Rafani a celá epizoda a půl s Donaldem. Za mě ale to nejlepší a je škoda, že se to už nevysílá, ani se podobné seriály nevyrábí. Jen ten polární díl byl trošku slabší, ale to nevadí, i po letech je to stále velký a kouzelný zážitek - s původním dabingem samozřejmě. Nevím, kolik chvály na to ještě vrhnout, ale u tohoto snad dalších slov netřeba. Mé děti budou tohle povinně sledovat. Tenhle pilot je úžo! 1000%. ()

Paity

Všechny tyhle příběhy Skrblíka jsou bezvadné a málokterý zaslouží horší hodnocení než dvě hvězdičky. Pro malé děti jako stvořené, když chcete, aby se po nějakou blíže neurčenou dobu ani nepohly a nezlobily. ()