david141474

Tohle je velmi speciální recenze, protože je to moje třístá recenze. I když na ČSFD je jich o 6 víc, právě proto, ž jsem hodnotil každou epizodu Star Wars seriálu Tales of the Jedi. Ale tady v poznámkách je to moje třístá recenze. No tak tohle nebylo špatný, jen to na mě bylo celkem dlouhý, proto jsem to rozkoukal jeden den a dokoukal druhej. Děj nebyl špatnej, vlastně byl úplně stejnej jako Justice League 2017, jen to bylo obohaceno bonusovými scénami, který nebyly špatný. Jen jsem se z hlavního záporáka malém posral smíchy, hlavně kvůli jeho jménu, on se prostě jmenuje Darksaid, to na mě bylo prostě moc. Soundtrack byl o dost solidnější než v 2017, jen mě to chvilkama dost sralo. Bylo to rozděleno myslím do 6-7 kapitol, přičemž jedna měla průměrně 45 minut. No a konec byl velice solidní, dokonce useknutá hlava. No a co se týče tady Zack Snyder's Justice League, tak zde bylo víc krve a nadávek než v 2017 a to cením. No ale musím říct, že ta finální scéna s Jaredem Letem je opravdu skvělá. 8/10 Nebylo to špatný jen to na mě bylo až moc dlouhý. ()

Predator77

55 procent, zbytečné dlouhé a né tak záživné jak bych si od Zacka Snydera představoval a poměr stran u snímku my taky nepřišel úplně optimální. ()

Lares4

Konečně po 5 letech od BVS jsem se dočkal. Jestli teď někdo z lidí, co hodnotí marvel filmy 5 hvězdami, zvláště pro mě průměrný a nudný endgame, dá tomuto slabé hodnocení, tak je buď zatvrzelý fanboy jiné značky a nebo je slepý. Věřil sem Snyderovi, že to bude stokrát lepší než ten Whedonův paskvil z 2017 a vyplatilo se. Tohle je přesně to co sem chtěl a po zklamání z WW1984 sem rád, že se to povedlo. Jestli to někdo nevidí je slepý. Jak se říká sto lidí, sto chutí. Pochopím když se někomu něco nelíbí, ale nemám rád zatvrzelé fanboy. Zkrátka Liga Snydera je to na co sem čekal a nezklamalo mě to. Teď kdyby se povedlo dohnat studio ke 2 s Darkseidem. Ale to se asi nestane. 😥 . Za mě plná palba. ()

Vaisak

Jak všichni říkali úplně jiný film. Skvělé akce,napětí a dobrodružství. Takhle má vypadat plně hodnotný film od DC. ()

jurciros

K původní verzi natočím pár scén navíc a budu si myslet že to zachráním... nene absolutně zbytečný film, akční scény stejně trapné, výběr herců a zpracování hrdinů škoda slov ()

wof

No musím sa priznať že mne sa kinova verzia film dosť páčila. Ale tato verzia...waaaw to je o niekoľko leveloch vyššie. Tie 4 hodiny mi ubehli asi za hodinku. Všetko bolo dokonalé premyslené. Zaporak mal skvelú motiváciu. Bena Afflecka sme videli ako Batmana až asi po dvoch hodinách čo bola paráda. Každý dostal dostatok priestoru na svoju postavu . Najviac to pomohlo Cyborgovi (v kinovej verzii bol pre mňa najnudnejsi) ktorý má úplne skvelú dejovú linku. Za mňa 10 z 5 najlepší komiksový film. ()

Tr0nic

DC Universe ide asi fakt mimo mňa. Film sa venuje o 2 hodiny dlhšie postavám, ku ktorým som si nenašiel cestu a deju, ktorý je rovnako nudný ako vo verzii 2017. R-rating sa mi videl zbytočný, celkovo mi to proste nesadlo. Fanúšikovia DC budú nadšený. Dávam o * viac ako u Whedona ()

t0m1n0

Nebýt tolik slow motion, tak se to krásně vešlo do hodiny a půl. A přitom by to bylo pořád dost špatný, prostě win-win.. ()

HMTD

Mám teď trochu problém s hodnocením, protože já jsem nebyl až zas takový kritik předchozího filmu, takže u něj nemám zas tak nízké hodnocení. Nicméně tento film je tak o 10-15% lepší a tohle hodnocení by zůstalo i kdyby se film zkrátil na 3 hodiny vystříháním hodiny "bonusového obsahu. Dokonce i když se zkrátil na pro kino přijatelné 2,5 hodiny, bude to lepší film než původní verze protože tento film hold dělají lepší i detaily a to že celý koncept drží po hromadě. Za mne dnešním pohledem původní verze 60% a dnešní 75%. Nicméně u staršího filmu hodnocení měnit nebudu protože tehdejším pohledem jsem byl poměrně spokojený. ()

UncleMorty

Sedím tu a říkám si jen jedno... kde by dnes DC bylo kdyby Zack Snyder u původní Justice League zůstal. Tleskám, protože i přes ty 4 hodiny materiálu jsem se ani vteřinu nenudil. Držím palce DC at se dá dohromady a ukáže nám tu podobnou jízdu jakou má Marvel. ()

Qer

Tak tohle jsou pravé komiksové orgie. Tam, kde sluníčkář Whedon s infantilním smyslem pro humor hodný žáka prvního stupně ZŠ, narouboval na temnou komiksovku své retardované přetáčky, Snyder vyrukuje s epickým dobrodružstvím, propracovanými postavami a skvělým temným vizuálem. Dlouhá stopáž je vhodná pro postupný rozjezd, vysvětlení souvislostí a představení zajímavých postav. Postupně se přes budování vztahů hlavních aktérů dopracujeme až k velkolepému finále, které se s tou sračkovitou family friendly břečkou z roku 2017 nedá absolutně srovnat. Nová hudba do snímku pasuje jako nikdy předtím a ten, kdo si stěžuje na "ajmaxovský" formát 4:3 a přitom obhajuje Whedonův useknutý paskvil, je totálně mimo mísu a měl by radši začít s jiným koníčkem. A nebo filmy nesledovat na notebooku, žejo. Jedinou chybou nové Ligy spravedlnosti je fakt, že se asi nikdy nedočkáme zamýšlených pokračování, která by dotáhla rozjetej vlak až k maximálním orgiím. Přitom nové postavy si přímo říkají o spojenectví s hrdiny a následnou totální bitvu o záchranu Země, vesmíru, a tak vůbec. Snyderův sestřih je nejen jeho splněným snem, ale i zadostiučiněním pro všechny, kteří mají DC komiksy rádi. ()

Slavic.guy

Tak o 20% lepší než původní film který vlastně nebyl původní film takže je to vlastně původní film který je lepší než to nedochůdče které vypustili před tímto fajn extra extra celovečerákem. Jít na to do kina asi bych si musel 3x dokupovat největší popcorn což by za to určitě stálo. Hodně doporučuji ()

Jarv

Co se zprvu zdálo jako zbožné přání, stalo se realitou (ačkoliv namísto fanouškům by měl Snyder děkovat možná spíše covidu :(). Rozhodně nepatřím k odpůrcům původní verze tohoto filmu, ale musí se nechat, že Snyder cut je mnohem bohatší a zajímavější. Kromě toho, přestože spoustě diváků tento styl nevyhovuje, Snyderova "temnota" dává Justice League osobitost a originalitu, díky níž nepůsobí jako "kopie Avengers". Všem postavám se dostává více prostoru, což je znát zejména u Cyborga, Flashe a Aquamana, kterým se dostalo výrazně lepší péče. Z těch tří musím zmínit hlavně Cyborga, jemuž Snyder dopřává maximum snad ve všech ohledech. Ačkoliv Aquaman se mi zdál ve druhé polovině docela upozaděný, přesto se vyřádil alespoň v akci. A narozdíl od původní kinoverze mají všichni své klíčové místo i v akčním finále. Dokonce i ta záporná strana - Steppenwolf a Darkseid, jsou mnohonásobně silnějšími záporáky. Stejně jako v kinoverzi, i zde jsou tahouny příběhu Batman a Wonder Woman, přičemž oba znovu slouží rovněž jako průvodci dějem. A stejně jako v kinoverzi, i zde má bohužel nejmenší roli Superman (jen o pár minut více než v původním sestřihu), kterému Snyder cut přidává alespoň neobvyklý černý oblek (přiznám se, že jsem si přál, aby se ve finále objevil i v tom klasickém) a mimo jiné z něho stále činí velmi důležitou postavu, jejíž přínos je ve výsledku zcela nezpochybnitelný. Plusem je, že všechny jeho příchody na scénu jsou skutečně výrazné. Mínusem, že postava takového formátu by dle mého měla mít větší roli. Jediné, co mi opravdu chybělo, je scéna konfrontace mezi Wonder Woman a Batmanem v souvislosti s oživením Supermana, kterou zde nahradili pouze jistou skepsí ze strany Aquamana, ovšem nemělo to zdaleka takový náboj jako v kinoverzi. A abych nezapomněl na samotný vizuál, některé efekty vypadaly trochu hůře (primárně Martian Manhunter). Nejpřekvapivější na celém filmu je pro mě asi fakt, že ty čtyři hodiny mu vlastně celkem sedí. Ne, že bych nenalezl několik méně podstatných scén k vystřížení, ale jako celek do sebe vše zapadá a funguje. Takový dojem jsem neměl snad ani u rozšířené verze Pána Prstenů (a to je co říci). Takže, pane Zacku Snydere, předvedl jste se! Tímto způsobem velmi rád požehnám vzniku dalších přírůstků do tzv. "Snyderverse". 85% PS: Pochybuji, že nějaké pokračování vznikne. Pokud však ano, dočkali bychom se jednoho z nejzajímavějších a nejneobyčejnějších hrdinských filmů v historii. ()

DarkViper odpad!

Nechápu kde to vzalo hodnocení a pozor spoiler: Takže.. Dojmy po filmu... To jako kurva vážně ? Normálně neříkám v žádných komentech sprostá slova, ale takhle dojebanou pičovinu s rozpočtem stovky milionu dolarů- mohla fakt natočit jen smažka na heroinu i ten název kde se režisér vložil do textu jen ukazuje, že má v hlavě nasráno. Teď něco z filmu: Amazonky udrží betonový dveře pevnosti o váze 1000 tun, ale pak nedokážou ze sebe zvednout koně, který ji rozmáčkl.... nedokážou šípem zabít spičiwolfa, ale pak ten šíp dokážou srtřelit přes půl planety :D :D :D kurva lidi :D jak DC s takovým rozpočtem a jako dvojka na trhu oproti Marvelu co se má snažit ze všech sil Marvel překonat a stát se jedničkou na trhu, udělá takovou vyjebanost jako je tohle... to opravdu nepochopím. Resnutí supermana které jsme už viděli se dostaví až hodinu před koncem a pak zas pan naolejovaný, nasteroidovaný zachrání planetu, lepší zápletku by vymyslela moje kočka. Bohužel tohle byla poslední šance co jsem DC universe dal a to jen proto jak moc komiksy miluju a jak jsem jim chtěl dát ještě šanci.... 4 hodiny naprostého utrpení. PS: Po tolika množství otcovské lásky, budu asi muset vidět svého otce :D :D :D ()

Theofilus

Nejlepší film, který se dal z tý sračky co vyšla roku 2017 udělat, pokud máte střízlivá očekávání a jste jako já spokojeni s dřívější tvorbou Zacka Snydera jako Watchmen nebo 300 skoro vám můžu zaručit, že se vám to bude líbit. Je tu tuna fanservice, který jsem ocenil a jde vidět, že na rozdíl od Whedona, Snyder má vztah k tomu co točí. Temný nádech filmu dokresluje výborný nový soundtrack, zvlášť ten u Wonder Woman mě zaujal. Hlavní věc, která minulé verzi chyběla byl vývoj postav, který je zde odvedený na výbornou, až je stěží uvěřit, že lze dokreslit vývoj 5 nových postav (včetně dvou záporáků) v jednom filmu, ale tady se to povedlo. Bonusem je pro diváka znalost DC univerza, na které se zde často navazuje. --- --- #ReleaseTheSnyderCut hype byl real a tohle je s přehledem nejlepší film od DC (sice bohužel pořád to nemá na to nejlepší od Marvelu, ale to nikdo snad ani od Snydera nechtěl/nečekal). 8/10 ()

Toolshed

Rozhodne je to lepšie ako pôvodný Justice League, ale priznajme si, to nie je ťažké, hlavne keď máte x rokov času a informácie o tom, čo nerobiť, získané spätne. Je to monumentálne a postavy sú lepšie prekreslené, lenže tu sa mi natíska otázka, či to mohlo byť inak s takou ohromne prepálenou stopážou, skrátka či by z toho neurobil epický superhrdinský výplach hocikto, keby ste mu dali de facto bianco šek a štyri hodiny k tomu - nielen náš lord and saviour Snyder. Pre mňa tam to "zhnité" jadro zostáva, Steppenwolf ako záporák je joke a nepomôže mu ani pridaná krv, kocky ma netankujú, lebo v rôznych obmenách ich do nás Marvel hustí už zo 15 rokov (a väčšinou lepšie) a aj tej dcčkovskej zostave stále akosi neviem prísť úplne na chuť natoľko, aby mi ozaj prirástla k srdcu. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze