MAREK5

Film má určitě svoje chyby, hlavně epilog je zbytečný a nekonečný. Naopak atmosféra, všechny Snyderovy zpomalování i další manýry a celkové vizuální zpracováníe neskutečně baví. I příběh už dával větší smysl a postavy mají čitelné motivace. ()

Oup

Hejterkovia sa tu v komentároch množia jak muchy kolom hovna a snažia sa byť svojimi zdĺhavými komentármi veľmi múdri. Je to skvelé Snyderove divadlo so všetkým všudy. ()

Yuri_Boyka

Existovala len malá štipka nádeje, že by nám Warner umožnil niekedy vidieť pôvodnú Snyderovu víziu Justice League. Nemysliteľné sa však dnes stalo skutočnosťou. Slovo fanúšika má ešte predsa len nejakú váhu. Dôležitou otázkou teraz ale je: Stálo za to dožadovať sa tejto verzie? K*rva, to si píšte, že hej! Ten blažený pocit, ktorý mi ZSJL priniesol, je neopísateľný. Môže sa zdať, že preháňam, ale keď vidíte tento film ako konečne dáva zmysel, spravodlivo pracuje s jednotlivými postavami a poskytuje im dostatok priestoru, je to neuveriteľná radosť. Ide o 4-hodinový film, v ktorom každá jedna scéna má svoj význam a nie je tam zbytočne. Konečne máte pocit, že tu ide o tím hrdinov, z ktorých každý jeden má, v tomto tíme, svoju nenahraditeľnú úlohu. Nadštandardná dĺžka umožnila dostatočne dobre predstaviť backstory každej postavy, čo je dôležité na to, aby vás trápil ich osud. To v prípade orezanej kino verzie nikdy nebude možné. A aj preto som veľmi vďačný za streamovacie služby. Kiež by ZSJL naviedol DC filmy, resp. WB, na správnu cestu. Lebo je to práve WB, ktoré je absolútne bezradné a robí jedno hlúpe rozhodnutie za druhým. Epilóg otvára fúru možností, ktorých sa dá chopiť. Snáď úspech tohto filmu presvedčí WB, aby jednu z nich využilo. A do režisérskej stoličky ideálne opäť posadilo Zacka. Rád by som dočkal Justice League Pt. 2, Man of Steel 2, Injustice, Manganiellovho Deathstrokea, Letovho Jokera, či Affleckovho Batmana. Ale to chcem, vzhľadom na súčasný žalostný stav DC filmov, až príliš veľa. Hodnotenie: 9/10 ()

LukeB67

Bylo to sice o parník lepší, než původní verze ale i tak to bylo vlastně nic moc. Opět šíleně přebarvený, přehlídka mdlých hereckých výkonů a poměrně laciné působících triků. Ať si říká kdo chce co chce, Gadot prostě hrát neumi a není v tom sama. Jo a už někdo pochopil formát 4:3? Musím říct že ty 4 hodiny za každý ukňouraný rok Zacka i jeho fans za to nestojí, když si pustíte původní verzi, bude to sice větší utrpení ale výrazně kratší. ()

Fanatic72

Podobně jako Batman v Superman je potřeba vidět extended cut, tak Justice League stojí za to jen v týhle verzi. Lepší scény, chybějící backstory k novým charakterům, menší množství cringe humoru hodícího se spíš do MCU, barevná stylizace mnohem lepší atd. Je to dost dlouhý, ale já dostal to, co jsem očekával před 4 lety. ()

Fearghast

Jiné, ne lepší, ne průměrně horší, chvílemi více trapné, přeplácané, nastavované, technicky ve špatném stavu - střih, CGI, mixování hudby, přechody, okaté do uší bijící "sound que" pro jednotlivé postavy. Prakticky stejný film jako před třema roky, jen s pár dobrými, novými, scénami s Ray Fisher, který je asi bezkonkurenčně nejnadanější herec tohoto filmu a s Benem Afleckem. který spíše jen částečně napravil nesnesitelný dojem z prvního pokusu. Dávám stejné hodnocení na pomezí 2-3 hvězdiček, zaokrouhleno nahoru. Stálo to za to čekání? Ne. ()

oxiddusny

Určitě lepší než cinema cut, ale že by to nějak extra víc drželo pohromadě to taky ne. Dopodrobna zobrazeny výjevy ze života/světů všech hrdinů, hezčí vizuální zpracování všeho, trochu divná hudba, která mě spíš rušila. Dávám 70% a 3 hvězdy, na 4 to opravdu není. ()

karelhura

Ty zpomalené záběry mohli být ještě pomalejší a Zack to mohl natáhnout cca na 10 hodin (Rimsy by si pošmáknul, Satanské tango by bylo na chvostu). Nevidím žádný přínos od minula, ale abych řekl pravdu už si ani ten kousek z roku 2017 nepamatuju. ()

Coody

Konečně to má šťávu a koule. Koukal jsem se na úplně nový film, i když se jedná o přepracování původní ligy. Jelikož v původní lize bylo prostříháno 2 hodiny záběrů, které zde nechybí, tak je to pecka. Za mne 85% ()

Greyjedi

Tenhle film dokazuje, že prosby fanoušků dokáží tvůrci vyslyšet. Sice je to dlouhé, ale s jednou pauzou po dvou hodinách je to v pohodě zvládnutelné a film nepřetíží. I přes dva drobné "cringe momentíky" se je 4 hodiny na co koukat a nabízená akce, příběh, lore a vizuál ženou film dopředu vyváženým tempem (přiměřeným k délce filmu). Vize Snydera se vyplnila a film nám blíž představí nejen postavy a svět, ale taky motivaci hrdinů a jejich lidskost. Jedná se o výjimečný počin a konkurenceschopný multisuperhrdinský celovečerák se skvělým záporákem. Hodnocení: 10/10 ()

hdraf

75% - Plusy filmu: Konečně člověk pochopil celý příběh a nedomýšlel si věci, boj u Amazonek, jak se zřítí "svatyně", délku bych vydržel tak 3,5 hod., film rozdělený na části, jinak dobrá zábava, ale nemám chut to hned vidět po druhé - škoda. Finální zabití Steppenwolfa je super, včetně vše kolem Darkside atd. - Minusy: největší mínus IMAX format - never more!, bez napětí, protože už jsme některé scény viděli a věděli, že kladní hrdinové vyhrají bez ztráty kytičky, Steppenwolf se vůbec nemůže rovnat Supermanovi v síle, takže jak to může dopadnout, když záporák není silnější něž všichni jednotlivci (viz. Thanos vs Avengers), ukázat divákovi, že už jednou Darkseid prohrál...to je velká chyba!, záporák musí být dokonalý a "neporazitelný", herci - takový nemasný výkon, asi chybí charizma..., hudba - žádnou si jako u Avengers na druhý den nezpívám ()

PhoenixTears

Excelentní, nekompromisní... Perfektně natočené čtyř hodinové podívání, které skončilo tak rychle, že jsem se až divil. Oproti vydání z roku 2017, je tato podívaná naprosto fenomenální a JINÁ...... Z původního filmu má cca. 20 minut sestřihů, které ani nepostřehnete jak do sebe jednotlivě zapadají. Film je úplně jiný a odlišný, ale hlavně je to podle mně jeden vynikající snímek. Doporučuji shlédnout, je to opravdu zážitek.... Děkujeme pane Snyder.... ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze