mety6

Ja fakt neviem, ako toto zhrnut. Ono to je trochu lepsie ako ta originalna verzia z 2017 ale je to tak viditelne pozliepane, ze ma uz 2 hodiny po dopozerani bolia oci. Sceny na silu predlzovane, ci sceny na silu dodane do filmu, ktore mali divakovi dat viac informacii ale ono to nefunguje. Ako uplne seriozne, 𝐛𝐞𝐳 𝐚𝐤𝐞𝐡𝐨𝐤𝐨𝐥𝐯𝐞𝐤 𝐩𝐫𝐞𝐡𝐚𝐧𝐚𝐧𝐢𝐚 - 𝟓𝟎% 𝐟𝐢𝐥𝐦𝐮 𝐣𝐞 𝐯 𝐬𝐥𝐨𝐰-𝐦𝐨𝐭𝐢𝐨𝐧. A to je katastrofa. Dalsi pruser su dokrutky, ktore az velmi biju do oci, pretoze niektori herci mali trosku inu stavbu tela v originale a v dokrutkach (neskutocne to vidno na Affleckovom xichte). To, ze herci maju v kazdej druhej scene absolutne ine ucesy, ci dokonca farby vlasov uz absolutne nebudem komentovat, lebo toto je pruser ako hrom. No a Epilogue tiez velmi nezapasoval, kedze vieme, ze dalsie filmy v takomto hereckom obsadeni uz nikdy neuvidime... ()

snas

4 hodiny digitálních patlanin, co nedává skoro žádnej smysl. Hlavně, že to musel dát ven v imax formátu, když je to jen v digitální distribuci. Sebestřednej kretén. ()

Pavlis.xxx

Je to prostě v prdeli,když vám kvůli jednomu projektu přijde o kariéru několik herců,režisér a studio má jeden problém za druhým kvůli natáčení,když ve finále tohle měl být ten produkt, který jsme před X lety všichni chtěli vidět. Co dodat, veledílo to není,ale velkofilm určitě. Bohužel to mělo přijít dřív. Daleko lépe prokreslené postavy a příběhy, víc Cyborga a Flashe, všechno lepší než Whedonova polívka. Je to temné, krvavé a naservíruje vám to opravdu moc věcí, které jako fanoušek jistě oceníte. Nové scény výborně doplňují příběh, dovysvětlují spoustu věcí a krásně na sebe navazují, takže vše dává lepší smysl i motivaci postav. Atmosféra je daleko víc uvěřitelná než v první verzi. Ono těžko nejde srovnávat, když víte co měl Whedon k dispozici a co nevyužil,ale na druhou stranu mu to nezávidím a nevím co se skutečně stalo mezi studiem režisérem atd. Věřím,že po tomhle by dvojka jistě přišla,ale místo toho jsme dostali pěkně shitozní jinou verzi a následně i WW2, která po tomhle představení Diany,která se mi daleko víc líbila, spadla ještě hlouběji. Na druhou stranu je to Snyderovský digibordel místy až moc viditelně špatný, plný v 90% zbytečných zpomalovaček. Hudební doprovod se mi taky moc nelíbil... To snad jediné bylo "lepší" u Whedona. Každopádně celkově je to výborný fanservis s pár nedostatky, které pokud jste fanoušek překousnete. Do kina jistě super zábava. Osobně bych si pokračování velmi rád dal... 85% ()

Flammarion

Oh, oooh. Mám pocit, že je ze mě hovnocuc. Koukat na tyhle totální sračky je totiž stejné. Místo spajdýho tu máme Flashe, z Batmana je pan supergej Amerika...Krychle místo prstenů. No ty vole, asi každej umělec v Hollywoodu má pocit, že si musí natočit svojí verzi popíračů fyziky. Není divu, že ze školních osnov mizí přírodní vědy, protože nedej bože aby děti pochopili co je to za magorskou debilitu. Když nad tím tak přemýšlím on Zack toho neměl zas tolik co točit. Tak 60 procent je počítačová hra, doprdele na tohle snad už ani nepotřebujou režiséra. Fakt na tohle baví ještě někoho koukat? No 4 hodinovou sekvenci pregvel pregvelu a tadááá veledílo? Pro tupomozky asi ok. Nevím, takovému umění já už přestávám rozumět. Řekl bych, že většina by zasloužila za tohle malinu. A ta stopáž, kurva kdo má chut dávat 4 hodiny pozor? To je na seriál a ne na film. Od úplné tragédie to zachránily dvě věci. Cavill a sen, respektive Joker v něm, ale žádná sláva. ()

Bullsye

Píšu jako velice zaujatý fanoušek DC comics. DC nutně potřebuje Snydera, protože on tomu dává úplně jiný rozměr. To co byla původní verze za to bych toho jejího režiséra zavřel do kriminálu jak to znásilnil. To co Snyder předvedl je mistrovské dílo, sice 4hodiny opravdu dlouho, ale ani na minutu jsem se nenudil. Že by konečně DC povstalo z popelu? Pro mě srdcovka a best film. 5 hvězd a i tak to je málo ()

Taylor Drood

Za mě jednoznačná spokojenost. Je to úplně jinej film než JL z 2017. Škoda, že to nějak takhle nešlo do kin. Jasně, chyb se tam dá najít dost a kdo je bude chtít hledat tak ten je najde (jako v jakémkoliv jiném filmu), ale nic co by kazilo zážitek ze sledování. U filmu jsem se vůbec nestihl nudit. Hezky to odsejpá a vizuál za mě super (jsem moc zvědav jak bude vypadat černobílá verze). Poměr stran neřeším, ten mi vubec nevadil. Postavy maj skvěle vykreslený charaktery a film oproti kinoverzi dává smysl. Jen doufám že se u WB kousnou do prdele, podepíšou herce i Snydera a dostaneme regulérní pokračování ZSJL. Vůbec by mi nevadilo pokračování ve stylu snové vize Batmana se zlým Supermanem. Tak snad to vyjde...a když ne, tak tu máme alespoň tenhle super biják! ()

Ficka_CZ

Strašně, strašně, ale opravdu strašně špatný, nelogický, na mnoha místech tak blbý, že jsem vyprsknul smíchy a posléze přemýšlel, co si hrdna/ka šňupnul/a, že se chová jako naprostý kretén/kráva. Tohle je prostě megamix naprosté marnosti, trapnosti a ... tak mě napadá, možná to je pro děti a mentálně zaostalé jedince, kteří ještě ve 40 bydlí u matky. V tom případě beru zpět ODPAD a dávám jednu malou, ale fakt malou hvězdu. ()

jabbo123

Všechna čest panu režisérovi, že si vydupal tento svůj autorský opus a dotáhl ho do konce/začátku DC značky Ligy spravedlnosti. Je to lepší film, než Liga Spravedlnosti z roku 2017? To bezesporu. Je to ale nějaký filmový milník, za který ho mnozí považují? Eh. Úplně ne, ale to co dělá, dělá docela dobře. Šílená stopáž je kupodivu to nejmenší zlo, film uběhne úplně v pohodě, člověk se nestíhá nudit a většina obsahu je superhrdinskou podívanou ze které sálá epičnost na všechny strany. Za to musím režiséra chtě nechtě pochválit - obecně se dá totiž říct, že je to dobrý film. Postavy a jejich pozadí je vykreslenější, to bohužel neznamená, že bych je měl o to raději, ale je potřeba říct, že celá stopáž od začátku do konce je plná obsahu a akce, nic zvlášť nepřečnívá, ačkoli taková půl hodinka by se nejspíš dala úplně v pohodě vystřihnout. Dokonce i ten zvláštní formát nakonec není vůbec na obtíž, jak jsem se zprvu bál, po pár minutách to přestanete úplně vnímat. Až potud dobré, ne? Co se nepovedlo? Bohužel toho taky není málo. Mám osobně problém jak a kam se ubírají DC postavy, které mám rád v komixu, ale které jsou nepochopitelně zdeformovány hranou větví DC za posledních 10 let, do jakýchsi karikatur komiksových postav, které jsou ale tak trochu "realistické" a rozehrává s nimi hluboká, temná, ale lidská dramata, ze kterých mi nabíhají křečové žilky na čele. I když vyloženě nemiluji, uznávám v tomto Nolenova Temného rytíře, který má hlavu a patu a není jednovrstevný a plný klišé. Tomu se ani Snyder nevyhnul - Batman navlečený v jakémsi vatovém obleku, ve kterém se hýbe jako oblečený do pytle od brambor, dokud se tedy nepřepne do gumového CGI panáka, který najednou sviští vzduchem jako by na sobě měl tílko. A CGI je obecně dvojaké - občas to vypadá vlastně hodně cool, potvory a monstra mají svou váhu, akce je dobře střižená - ale jakoby to Sniderovy občas úplně ulítlo a najednou na vás scéna křičí GREENSCREEN a pustí do vás co nejvíc CGI bordelu, až se vám ježí chloupky na kolenou. Nejhorší části filmu jsou ty, ve kterých na sebe postavy vzájemně hovoří. Vydávají ze sebe věty jako po lobotomii, snaží se hláškovat, ale vypadá to asi takhle: Batman prohlásí něco hrozně chytrého, jako že se od teď řídí svými pocity a ne rozumem (což by nikdy ten komiksový neřekl! A neřekl!), načež Gal Gadot na něj chvíli vejrá jako kdyby vůbec neveděla, co se děje, načež udělá to jediné co umí a křečovitě se usměje. Je to občas takový cringe, že vám naběhne husí kůže. Chemie mezi postavami na bodu mrazu. Hrozně marně se snaží dělat humory, které fungují skvěle u Marvelu, jenže místo toho, že naivní spider man s iron manem mají super chemii a jejich dialogy jsou doopravdy vtipné, tak to co ze sebe vyzvrací občas Flash nebo Aquamen je jako z kompilace trapných Tik Tok videí. Flash mi přišel tak nesympatický, jako žádná jiná hlavní postava ve filmech za poslední dekádu. Cyborg je zase rozmazlený fracek, Batman se tady skoro neprojevuje a jediné co řeší je křivdička kterou způsobil Supermanovi. Na úplném závěru je pak (spoiler!!!) pohled do alternativního vesmíru, kde se spolu v ruinách baví Batman s tím nejodpornějším (ne v dobrém slova smyslu) Jokerem, jakého jsem kdy viděl a povídají si věci, které mají diváka tak okatě šokovat, až mi z toho bylo šoufl. Nechápu ten povyk kolem této scény, jak byla úžasná a hutná a kdoví co ještě. Nebyla, trapnost to byla. Ale dejme to stranou a ty části, ve kterých se nemluví, ale něco se děje, tak se naštěstí opravdu povedli a na film se rád podívám někdy znovu. Ale rozhodně se nezapojím do té skupiny lidí, kteří v tomhle filmu vidí nový příchod filmového boha. To bohužel vůbec. () (menej) (viac)

TheJokerCUZ

Vybrečený vysněný projekt zacka snydera se stal skutečností a já jen lituju proč jsme TOHLE nedostali už v roce 2017? Tenhle film v podstatě vyřešil všechny nedostatky svého předchudce a jsem štastný že má skepse v tenhle projekt byla zbytečná. Je to ve všech směrech lepší, každá hlavní postava (až na aquamana) dostane daleko víc prostoru, například Cyborg vám v tomhle filmu možná dokonce přiroste k srdci, flash už tam není jen na blbé vtípky a Batman? Batman v těch soubojích už dokonce i něco udělá. Hlavní záporák Steppenwolf je daleko snesitelnější než ta jeho minulá verze a přidání Darkseida na scénu bylo jedině dobře. Hudba ve finále je naprosto fantastická, hlavně když na scénu vstoupí wonder woman a samotný příběh přestal být tak plochý. Ten film mi narozdíl od staršího udělal takovou radost, že se nevyhnu tomu dát 9/10 ()

KrejcirikR

Příběh za tímhle filmem je supr. To jak fanoušci dokázali přivézt zpět prodělečně neúspěsnej film je neuvěřitelny. Ale ten film je prostě špatnej. Kinematografie je fakt hnus. Bolí se na to dívat (nemyslím formát 4:3 ale CGI a produkční design celkově). Naprosto nepřirozený dialogy a vyjadřování postav. Tohle má od umění které si Zack asi myslí že dělá hodně daleko. ()

Raiser1

3 hvězdy asi jen proto, že jsem fanda a možná mě to tak zklamalo i proto jak moc jsem se na novou verzi těšil. Některé grafické scény jsou jako z 20 století, děj jaksi vycucaný z prstu, monology jak pro dementy. Do toho všeho tam pořád někde zavazí amatér Affleck, který mě neskutečně nebaví a Batmana úplně zabil. Tento film zapadne mezi ty nepovedené snahy DC a nikdy se nepřiblíží k Topovkám jako jsou trilogie Christophera Nolana, Muže z oceli, Watchmen, Aquamana, Jokera a celkem ucházející Wonder Woman. Umím si představit 1000 zábavnějších činností než 4 hodiny této slátaniny. Jak jsem psal, za snahu a pro podporu komiksových filmů 3 hvězdy. ()

jiri.juricek

Máme tu reparát Justice League, a za mě se povedl. Předně zde jsou oproti původní verzi dobře prokreslené postavy, takže Vás zajímají o něco víc než minule. Původní film byl poměrně dost osekán a ty rádoby vtipné dotáčky mi zde vůbec nechyběli. Díky 4hodinové stopáži si asi někteří myslí, že se film bude vléct... Opak je pravdou, film má skvělý spád se super akčními scénami. Někomu možná bude vadit že je to až moc digitální, ale co dnes není... Vize Zacka Snydera jak podle něj mělo být nastartování DC univesrsa se mě osobně líbí, škoda že už asi více neuvidíme, ale kdoví třeba mu Warner bros dá ještě šanci a nebo aspoň seriál? :) Film je hodně zaměřen na fanoušky DC komiksů, je to podle mě velké plus, oproti marvelu je to úplně něco jiného. Co bych filmu vytknul je absence nějakého dosahu pro lidstvo. Nikdo asi kromě superhrdinů a Alfreda nevěděl že se schyluje ke konci světa. A občas levnější triky (naštěstí jich není moc). Hodnocení 4 hvězdy, tz. nadpůměr ()

JC_Gucci

Původní sestřich jsem neviděl a ani to v plánu nemám. Největší problém Ligy Spravedlnosti je neustálý pocit déjà vu, že koukám na Avengers. Přijde mi až nevuřetielné, jak příběh a i některé konkrétní scény jsou podobné již natočeným Marvelovkám. Přidejte k tomu hordy generických minionů, generických energetických zbraní, cestování v čase a najednou už v těch čtyřech hodinách na originalitu moc místa nezbývá. Záporák připomíná Thanose, finále připomíná Age of Ultron. Největší problém mi přijde v tom, že než aby záporáci se svojí armádou létajících zombií trávili svůj čas invazí a ovládnutím naší planety, což je jejich ultimátní cíl, tak všechen svůj čas tráví schování v nějaké kopuly a hledající tři McGuffiny, které jsou příčinou i řešením všech potíží v příběhu. Na druhou stranu je příběh aspoň koherentní a soustředí se především na členy Ligy, takže koukat se na to dá. Od filmu z DC univerza jsem čekal mnohem méně a podařilo se mu ve mě dokonce zažehnout jiskřičku chuti se dívat i na případná pokračování. Kdybych neviděl většinu Marvelovek a neviděl tam tu velkou podobnost, líbil by se mi film mnohem víc, takhle mi to přijde moc jako "s kytkou po funuse". ()

Sharky95

Rozhodně zlepšení oproti původní verzi. Opustilo se (i když ne úplně) od nabubřenosti a dosebezahleděnosti Batman v Superman. Čtyřhodinová stopáž by se dala určitě zkrátit. Formát 4:3 nerušil neškodil (filmy se většinou točí v 16:9, pro kina se ořežou. Schválně najděte si srovnání nějaké filmu v kinoformátu a bluray releasu), ale působil zbytečně podobně jako když lidi na ytb nahrají video, které pak ořežou do "cinemascope". Záporák je po stránce designu "so edgy", ale za se zlepšení. V mnoha ohledech je ten film na úrovni prvních dvou Avengers. Je to dobrý film, ale je tu jeden prvek, co to povyšuje nad konkurenci. "Coming age" moment v jinak nezajimavé finální bitvě. Je to patetický, je to kýčovitý, ale nebojí se toho a je to skvělý. 3,6 z 5. Učitě je chyba ten film zatracovat kvůli nejnabubřenější fanbase od vzniku jazzu. ()

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze