365 dní

Zfilmování populární stejnojmenné knihy autora Blanky Lipinské ukazuje Lauru Biel (Anna Maria Sieklucka), úspěšnou hotelovou manažerku, jejíž manžel ale sedí do noci u počítače a jí nezbývá než si vybrat shodného robertka. Na dovolené na Sicílii ji ale zahlédne mladý gangster Massimo Torricelli (Michele Morrone), kterému nedávno zastřelili otce (dost krvavě a před očima). Massimo se do Laury zamiluje, unese ji a sdělí ji, že ji bude 365 dní držet v luxusní vile, dokud se do něho nezamiluje. Tento produkt byl uveden jako první polský erotický film a obsahuje ostře řezané mužské tváře a těla, krásné ženy, bohaté stoly, úchvatnou sicilskou krajinu a moře, luxusní vily a jachty tak, aby byl divák spokojen. (Peabody)

Zlajdaa

Krásný vizuál, moderní hudba, nádherné prostředí. Co mi vyhovovalo - herci měli pěknou angličtinu, sem tam něco promluví polsky a italsky. Co se týče erotiky, byla jsem překvapená, jak reálně to vypadalo. ALE ten děj! -_-- Doslova jsem cítila, jak se mi roztéká mozek. Stockholmský syndrom hadra, hlavní hrdinka je prostě stupidní slepice, jinak se to napsat nedá. *SPOILER.* Když mě unese chlap, budu se chovat jako provokativní flundra a u toho budu vést feministické kecy, jak mě ten chlápek nevlastní a může si nechat zajít chuť. Mein gott! *KONEC SPOILERU.* Jediné, co mi dávalo smysl, byl konec filmu :-D ... ale pak jsem zjistila, že je to knižní trilogie. :-D ()

vladi3 odpad!

Pri poslednom diely sedeho mi konstante klesalo IQ.... Ale toto je 10x horsie... Herci vyslovene nesympaticky a "divak urcite neni spokojen"!!!! ()

Chlo0opek

Ano, je to, jak je uvedeno v popisu: ...obsahuje ostře řezané mužské tváře a těla, krásné ženy, bohaté stoly, úchvatnou sicilskou krajinu a moře, luxusní vily a jachty tak, aby byl divák spokojen. Tím pádem ale já nejsem ten tuctový, omezený divák, kterému jen tato (dnes již bohužel dost univerzální kombinace) stačí k uspokojení z dobrého filmu. Když to vezmu od začátku, tak ty mužská těla mě nezajímají, krásné ženy musí mít také alespoň nějaké to poprsí a ne, že (jako v tomto případě) když si ta "kráska" lehne, nepoznáte, zda ten hrudník není vlastně mužská hruď, jak je plochá a ten zbytek z popisu je tam hlavně pro to, aby se to líbilo masám. A co říct k filmu samotnému? No, děs. Anebo snad nejvíce promrhaný námět u filmu, co jsem kdy viděl? A že je to drama? Jo, tak možná pár okamžiků by se našlo, ale zbytek je to přeslazené jak nějaká telenovela. Však gangsterský film, který se odehrává v obchodech, nákupama obuvi, oděvů, apod., to už fakt není normální! Jen nevím, co považovat za vrchol filmu... Tak ale podle reakce Laury to byla nejspíš ta návštěva ... prosím fanfáru ... plesu! Ano, nedělám si srandu, vskutku se v tomto filmu dočkáte kromě nákupů v obchodech i plesu! No wow! Toto vážně současné obecenstvo oceňuje u filmu ze Sicílie?! A že si ho obě Popelky (teda vlastně 1 Popelka a 1 gangster, pořád si nemůžu zvyknout, že gangster na ples a do módního obchodu dle tvůrců vskutku patří...) užili. O tom žádná! Anebo ten zvrat, kdy gangster pošle jeho vyvolenou domů a ona je pak z toho smutná? Tak to bylo také drsné, nemyslíte? A co pak teprve ten závěr (a vůbec mi nevadí, že vlastně spoiluji, tento snímek si nic jiného nezaslouží)? To, jak si jako v každé jiné správné gangsterce tvůrci vychutnají smrt té Popelky? V řeči tohoto filmu to znamená autem zajet do tunelu a následně již z něj nevyjet? Tak to je panečku taktéž dramatické zpracování... Ale abych jen nehanil - byla tu nějaká ta erotika v míře větší, než je dnes ve filmech běžné, tak aspoň něco, za co se dá dát 1*. ()

hannahmontan

O filmu jsem dost slyšela. Většina lidí z mého okolí to přirovnalo k 50SOG, ale to teda ani náhodou, protože 50SOG měl mnohem lepší děj a návaznost, tohle se mi fakt nelíbilo. A ten konec, to byla tragédie, čekala jsem cokoliv, ikdyž žádné velké iluze jsem neměla, ale nechat film takhle rozdělaný a skončit, to se nedělá. Dobrý výběr hlavního hrdiny, ten herec je fakt krásnej, ale to je asi jediné, co mě zde na tomto filmu bohužel zaujalo. ()

mia.com

Je to sice lepsi a ne tak nudne, nez 50 odstinu sedi, ale i tak je to kravina na entou. Ten ital nebo arab nebo co to je se porad tvari jako macho,az je to protivne a jako hlavni hrdinku mohli dat hezkou holku. Tahle se mi teda nelibi a vypada jak slapka, opravdu... ()

Thalin odpad!

Trošku to sestříhat, vystříhat jejich obličeje a všechny ty debilní dialogy a byla by z toho dobrá propagační reklama pro začínající nízkonákladovou sexuální agenturu nebo pro cestovku. ()

Feacher

Ale tak svým způsobem to v rámci svého žánru nebylo tak špatné. Ano, je to docela o ničem... láká to v podstatě jen na sexuální scény s krásnou herečkou, nicméně možná i to je důvod, proč mě i ten nicmoc příběh v tomto provedení bavil jako celek. Chvílemi jsem se cítil jako bych sledoval nějakou telenovelu, chvílemi to byla docela nuda, ale v tomto žánru opravdu proč ne. Konec je dle mého dostačující a další díly mě rozhodně nelákají, takže je vynechám. Úplně ale chápu onu rozporuplnost snímku, lze dát jak ODPAD, tak 4*... na 5* to určitě není... nicméně za mě zcela spravedlivé 3* za takový průměrný až lehce podprůměrný filmový večer. ()

Chicharron odpad!

Polský exkrement bez jakéhokoli děje připomínající zpracováním spíše téměř dvouhodinový hudební videoklip. No a k tomu pár nahých Polek...v Sexmise (1983) to smysl mělo, tady jde jen o samoúčelnou vatu. Film je totalní nuda. ()

Pes odpad!

Keď som "začínal" tak som si povedal, že krátke recenzie dávať nebudem a že sa pekne rozpíšem. K tomuto poviem len klišé vetu: Kto mi vráti 2 hodiny zabitého času? ()

Ammit

Poláci produkují Padesát odstínů. Pitomé, ale jako šum do pozadí k práci na kompu koukatelné. Ten český dabing je jak z telenovely na Barrandově. Ále co, když už je to trilogie, tak ji zmáknu celou... ()

ronyyy odpad!

Byla jsem přítelem donucena tuhle chujovinu vidět a už po prvních několika minutách se i skok z okna jevil jako příjemněji strávené odpoledne. Jestli někomu tohle přijde sexy, tak asi doporučuju návštěvu psychiatra. ()

Anul odpad!

Jakožto milovník romantických filmů mě při projíždění Netflixu film zaujal nejen svou obálkou ale i anotací. Nečekala jsem ovšem, že už po 15 minutách se film zvrhne v  porno počínající deepthroatem v letadle. Děj nula, herecký výkony na bodu mrazu a pointa zůstala v nedohlednu. Horší film jsem snad nikdy neviděla a to jsem zkoukla i 50 odstínů. O obsazení nemluvě, buďto to je postavami, co hráli a nebo to tak je, ale působí jako by nebyli nejostřejší tužky v penále. ()

Jenda1cz

Film se vám může líbit pouze ze dvou důvodů. Buď máte velice zvláštní slabost pro hloupé filmy a nebo chcete "ehm ehm". Divím se, že něco takovýho natočil Netflix, protože by za oponou doslova mohl stát vypravěč a říkat vám, v který moment máte masturbovat a vůbec by to neuškodilo atmosféře filmu. To se týká i emocí, které máte cítit. ()

Chenso

Nejspíš jsem tady jeden z malá který se na filmy divá z vlastní perspektivy. Neocekavam od všeho Holywood a myslím si ze na film tohoto typu (což pochybuju ze jich je moc) je to hodně slušně natočené . Sexuální scény neuvěřitelně reálné ,jak píšou ostatní ukážou vše a zároveň nic. Ovšem rozhodne mi to nepřišlo jako klišé a už vůbec ne tak špatně jak tvrdí hodnocení. Na to ze herci nejsou žádní profici hrajou velmi dobře a film je hodně explicitní tabu. Za mě rozhodně slušné pokoukání které se v jistých scénách opravdu stává pornem a v jistých scénách zase dějově vyvíjí. Plus jsou tak občas takové ty romantické bloky. Od každého trochu ale převážně erotika,málo takových filmu takže 5/5 za odvahu. ()

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

14.05.2021

Fanoušci filmů Enola Holmesová a 365 dní (pravděpodobně dva různorodé tábory) se mohou začít radovat, streamovací gigant Netflix totiž čerstvě oznámil pokračování pro oba výše zmíněné snímky. V… (viac)

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (viac)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)