Vztah Laury s Massimem vážně ohrozí vzájemná nedůvěra. Neodbytný Nacho se je navíc neustále snaží dostat od sebe. (Netflix)

spar odpad!

Myslel som že po katastrofálnej dvojke sa už dno nebude dať hlbšie preraziť, no podarilo sa. Tento film my viac pripadal ako spleť rôznych reklám spojených do 2 hodinového celku. Scéna kde ho ,,dráždila´´ pri jeho stretnutí s mafiánmi mi prišla ako reklama na Clavin , ďalšie scénky v kaviarni ako na kávu od Tchibo a párty v kluboch….. škoda reči …. Samé sex scény ako v treťotriednom porne…. Dávam si otázku o čom to vlastne bolo, a ma byt ešte dalsia časť??? Prečo? Načo? To tý herci fakt nečítajú scenár? Alebo im je to jedno? ()

Olík

Uf, taky  jste se lekli, že už nikdy dalších 365 dní nepřijde? :D A víte, co je největší sranda? Ne, nejsou to neuvěřitelně hloupé věty vycházející z úst polskie pochwy chtivých mafiánů. Největší srandou je, že tohle třetí pokračování polsko-kmotrovské telenovely je o milimetr kvalitnější, než předchozí Ten den. Jako je to ve stylu, je lepší spadnou mezi devětsetdevadesátdevět krokodýlů, než mezi tisíc, ale je tam o toho jednoho plaza méně. Takže jedeme dál….házíme romatickodramatické pohledy, vedeme romantickodramatické řeči, děláme romatickodramatická gesta, romantickodramaticky kopulujeme….prostě klasický den polské paničky a jejich italských souložníků. ()

Likan7

Polské porno potřetí! Jenže tentokrát skoro...bez toho porna. Jedničku jsem celkem přežil, měla i náznak příběhu, dvojka byla už jen o sexu a hodně odvážných záběrech. A trojka? No...kameraman furt ví, že Sieklucka je v černým upnutým oblečení sexy a dokáže jí nasnímat aby vypadala jako nejžhavější ženská na planetě. Massimo Michela Morroneho je furt úchylný pako (Morrone možná vypadá jako vytesaná socha, ale herec je to příšernej) a Simone Susinna vypadá jako druhá vytesaná socha, k tomu potetovaná, jenže herecky to taky není zrovna Di Caprio. Nejdůležitější ale je, že jsou kluci sexy, ona taky a všechno ostatní je podřadný. Příběh je tady asi 15 minut, jenže tentokrát mi přijde, že i sex je na vedlejší koleji, i když nějaký zásuny samozřejmě přijdou, nenaplňují většinu stopáže. Většinou se tu totiž řeší depky... Jak se pomalu blížil závěr, na internetu jsem zjišťoval kolik dílů mě ještě čeká. Jaké překvapení, že jsou jen 3 knihy...jenže když zbývalo 5 minut do konce filmu, pochopil jsem, že Lauru a Massima určitě ještě uvidíme..a zase to bude určitě podobnej top! ()

Anet21

⚪Scény bez ladu a skladu po tretíkrát aneb niečo ako tie softp*rn talianske a americké snímky zo 70. a 80. rokov, (ktoré vysielala toho času Nova o 1:30 a v ktorých vždy počas sexuálnej scény hrala monotónne inštrumentálna hudba dookola), ak by ste ich urobili ešte o 80x horšie.⚪Úvod, v ktorom sa striedajú zlé dronové zábery so spomalenýni zábermi na drsných mafiánov, ako si mimikou vybavujú, kto má kedy odkiaľ odísť, pričom ešte scenár chce oblbnúť diváka, že hrdinka zomrela (bohužiaľ, nie) sú skvost. Rovnako ako hlavná zápletka, v ktorej sa otvárajú staré krivdy (búúú??) z minulosti, Massimo je z ničoho nič potenciálny alkoholik a feťák (??), treba aj milostný trojuholník, lebo samozrejme, že treba a celkovo tu charaktery hrdinov skáču tak, akoby boli na nafukovacom hrade. Akoby charakter bola nálada, ktorá sa môže meniť v sekunde na sekundu.⚪Ono, vidno, že scenárista už pri tomto filme nevedel ,,kudy kam" a že aj tie 5-korunové zápletky vystrieľal už v predchádzajúcich filmoch. Toto je len klasicky nastavovaná kaša, v ktorej je znova viac klipových záberov krajiny s pop hudbou ako scén s hovoreným slovom, v ktorom žiadny z hercov nevie hrať (napr. herec toho ,,Gaspaca" bol vraj pôvodne účastník nejakej domácej pofidérnej reality show, ktorého si všimla produkcia a oslovila ho), a v ktorom už sa očividne väčšinu času ,,hrá na bizár," teda, že scenáristi aj herci vedia, že to, čo tvoria je úplne pod úroveň, ale pokračujú. Ha-ha.⚪Vrchol filmu nie sú tie otrasné a nudné sex scény, ktoré treba preskakovať, ale nanútený homo bozk (pretože... prečo nie??) a to, že aj keď je v knihách príbeh ,,iba" trilógia, tu sa očividne (podľa záveru) tvorcovia rozhodli žmýkať a dojiť dej dovtedy, kým neopadne po mentálnej lobotómii aj posledný divák.⚪Ps.: Celý film pôsobí skôr ako sebaprezentácia (inak už niekoľkonásobná) hlavného herca ako úžasného speváka, keďže okrem ,,hrania" vytvoril do filmu skoro 90% soundtracku. Tak za niektoré pesničky (ak si človek odmyslí kontext a počul by ich na Spotify) 1 *.⚪ ()

Arsenal83 odpad!

50 odtieňov šedej po poľsky po tretie. Poľská ludra a psychopatický, sadistický udenáč, ktorý si do učebného odboru vzal alkoholizmus a fet. A ludra sa kurví ešte viac, pričom zdatne jej vo filme sekunduje zbor ďalších prostitútok, ktoré za pár chechtákov natočia čokoľvek. Tie porno herečky sa aspoň nehanbia nazvať porno herečkami, tieto sa hrdo pýšia, že sú len herečky, ale od tých pornostars ich nerozlišuje skoro nič. Dej stále nijaký, v jednom kuse ide len o promiskuitnú mrdačku. A keď niekto napíše, že ide o mizerný film a takejto sračke dá napriek tomu tri hviezdy, tak to sa už rozum zastavuje ()