Laura a Massimo se vrací na scénu v ještě lepší formě. Situaci ale milencům komplikují Massimova rodina a záhadný muž, který se uchází o Lauru. (Netflix)

JenYu

Slunce. Pláže. Černé obleky. Bazény. Uhrančivé oči. Melancholické písně. Rychlá auta... Bohužel ani opulentní výprava a herci bez zábran nestačí, když není o čem hrát. Film tak spíš připomíná dvouhodinový bezeslovný videoklip a reklamu na výrobce slunečních brýlí :) P.S. Žánr mi nevadí a jednička byla celkem ucházející, tomuhle dílu však chybělo cokoliv, čím by zaujal. ()

Streeper odpad!

První film byl alespoň nějak zajímavý, hlavně dobře zpracovaný, co se erotických scén týká, tohle je strašný. Ať už jako příběh nebo zpracování erotických scén. Většinou mi to přišlo, že se divám na opravdu dlouhý erotický hudební vidoeklip. Všechno, co bylo na jedničce jakž takž koukatelný tady úplně zazdili a za mě to bylo naprosto zbytečných 110 minut, které jsem tomu věnovala. ()

kingik

Jacku, ukaž svého jacka! A ono nic. Polská kinematografie nebyla od dob Čtyři z tanku a pes explicitnější. I tentokrát má divák o zábavu postaráno, a nejvíce se zabaví takzvaní počtáři, tedy kategorie diváků, která ráda počítá kolikrát se za film objeví přirození. Psí kulky z válečného seriálu nahradil klín Anny Marie Sieklucke, jehož chuťové kvality testuje Michele Morrone. Italský hřebec a polská klisna jsou v pokračování hitu od Netflixu sezdaným párem a užívají si vrchovatě sexuálních hrátek. Ovšem na scénu nečekaně vstupuje nevěra z mužovi strany, také (španělský) zahradník, který tentokrát není vrahem, a v ohrožení je i letité příměří mezi dvěma sicilskými mafiánskými klany. A na závěr přijde nečekané rozuzlení celé zápletky (spoiler - s dvojníky). A nečekaný závěr celkově pozvedává nevyrovnané divácké dojmy. Kdyby film stále neměl náběh do částečně parodické telenovely, určitě by se dal brát více vážně. Takhle je to spíše erotická (skoro) fraška protkaná afektovanými pop songy a zpomalenými záběry koitu, přičemž nechybí příjemný vizuál a kvalitní kamera. A nad všemi atributy trůní Anna Maria Sieklucka, která svým pružným tělem zastíní tvůrčí nedostatky. A s výpomocí lepých kolegyň Magdaleny Lamparske a Nataszi Urbanska je to taková provokativnější reklama na ženské půvaby, kterých v polských končinách je zjevně přehršel. Takže proč si neudělat filmový výlet za sluncem, mořem a sexem. 7/10 ()

hroubek

Čekal jsem, že to bude stejná blbost jako první díl (blbost u které vypnu a nebudu muset nic řešit). Spletl jsem se. Tohle je ještě větší kravina, které český dabing nasazuje pomyslnou korunku - co věta, to perla. Vypil jsem při filmu pět dvanáctek, a ani v mírná opilost tomu nepomohla. Nekoukat, nebrat a dělat cokoliv jiného. ()

Amalberga odpad!

"Film" vypadá, jako kdyby někdo filmařům zadal natočit velkorozpočtovou reklamu a porno. A na pozadí této reklamy (snad v každé scéně jsou jiné sluneční brýle, mafiáni nosí drahé značkové hodinky, detailní záběry na značku Ferrari atd.) se v náznaku odehrává cosi jako děj ve schématu: sex - postavy řeknou pár vět - montáž - sex a pořád dokola. Jediná pozitivní věc jsou krásné záběry okolní krajiny, až se mi zachtělo jet do Sicílie. ()

• Natáčalo sa vo Varšave a na viacerých miestach v Taliansku. (MikaelSVK)
  • Pláž, na kterou vezme Nacho (Simone Susinna) Lauru (Anna-Maria Sieklucka), je Cala Luna na východě Sardinie. Když říká, že se tam dá dostat jen po moři, nemá úplně pravdu. Na pláž vede stará turistická stezka. Dá se projít jen v obdobích sucha a cesta trvá asi 6 hodin. (Ficik)