Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlapík stredného veku, ktorého život sa scvrkol na otravné každodenné rituály prekladané manželkiným pohŕdaním a pubertálnymi výlevmi vlastných detí. Keď do ich domu vniknú dvaja zlodeji, nechá ich beztrestne kradnúť a prizerá sa nečinne, ako tresnu jeho syna. On sa obhajuje tým, že nechcel hrotiť nebezpečnú situáciu, ale všetci v jeho okolí ho majú za zbabelca. Hutch si pôvodne myslel, že to ustojí, ale keď sa ocitne medzi cestujúcimi, ktorých v nočnom autobuse obťažuje banda grázlov, vybuchne v ňom nahromadená zlosť. A nie je jej málo. Než sa usadil, živil sa Hutch tým, že s pomocou násilia riešil problémy, na ktoré si nikto iný netrúfal a absolvoval kvôli tomu veľmi špeciálny tréning. Krvavá výchovná lekcia v autobuse spustí lavínu udalostí, ktoré Hutcha preveria viac, ako čokoľvek doteraz prežil. Tento pán Nikto má ale poriadne tuhý korienok. A tajný trezor plný zbraní. (Cinemart SK)

Bogrant

Takto nejako vyzeral John Wick predtým, než mal psa a bol "obyčajným" chlapom od susedov...Ultimátna akčná jazda bez zbytočných kecov, s krátkou stopážou a prostým príbehom (má potrebu ho niekto rozpytvávať?), vystačujúca si s prvotriednou krvavou náložou, zábavnými vychytávkami (s autobusom!) a jedným totálne anti-face prďáckym akčným "hrdinom", ktorý si to vyložene užíva od prvej do poslednej minúty. Odenkirkov snáď životný výkon a Najšuller je zjav, ktorý už teraz má svoje miesto a určite ešte nepovedal posledné slovo. ()

tominger

Boba Odenkirka som si teda rozhodne nevedel predstavit v ulohe takehoto akcneho hrdinu ale vyborne zahrate, len ten ta zaverecna prestrelka bola uz na mna moc "sci-fi". ()

Little_Sawy

Ty vole! Klíďo, bych si tohle koukla i 2x. V prvních 20 minutách se díváme na stejný sterotyp, fotřík vstane, dá si sváču, buddhožel každou středu si da běh s popelnici 5m od domu kdežto popeláři vyklízejí již 3 dům a von zase stih leda hovno. Páč to raz v noci ho přijdou navštíviť muži v černém, a v tom.. A jo! Žadne spoilery. Je to takovej John Wick, raději ho neserte, páč máte špatnej den. ()

Sombreri

Nemůžu si pomoci, ale jak mám Boba rád, tak v některých scénách mi prostě neseděl.. Scénář místy nelogický, střih a kamera často nepřehledné. Byť je pro mě motivace hlavní postavy přirozené pochopitelná, tak následující sled zvratů to kazí. Snahy o syrovost zde jsou, ale nemá to kvalitu např. J. Wicka. Nepřátelé umírají po desítkách, chovají se nelogicky, v podstatě jako kdyby v ruce drželi zbraň poprvé... Pro mě je to velké zklamání. 2,5 hvězdy za ucházející začátek a Boba, kterého mám prostě rád. ()

RavenSpector

Po čertech zábavná a vtipná řezničina. Nepamatuju si kdy jsem se naposledy řezal u zabíjení. Tolik originálních poprav jsem ještě ve filmu neviděl. ()

motyka52

Díkybohu za to, že je ještě Někdo, kdo natočí film jako Nikdo. Čirá, nekomplikovaná, tak akorát dlouhá zábava. Tomu už chybí jenom to, abych to sjížděl na VHSce ve čtvrté kopii a druhej den to nadšeně probral s klukama ve škole. ()

Yamatosan

První polovina naprosto úžasná, a být to v tomto stylu celé, byl by to v rámci žánru film desetiletí - zcela vážně by to pro mě přebilo i Wicka - pak to ale začalo být příliš parodické, obzvláště závěrečná bitka. Ovšem i tak pěkné 4 * - chci více Boba Odenkirka v takových rolích! ()

Erichan

Trochu z Wicka, trochu z R.E.D.a, trochu z posledného Ramba (alebo zo Sám doma???). V podstate všetko, čo tam bolo, už niekde bolo. Ale dobre sa na to pozerá a Odenkirkovi tá rola veľmi svedčí. Určite veľmi dobrá podívaná, len som čakala aj kvapku väčšej originality a miestami menej predvídateľnosti. ()

JendaBenda

Super, pecka, nářez. Dobrý scénář, výkony herecké i akční moc pěkné. Taková Smrtonosná past, ve stylu ne nezranitelného hrdiny. I přes některé slabůstky, jako akční děda a pasti jako Sám doma, to celkově klapalo. Fakt jsem si to užil a v rámci žánru po dlouhé době nový etalon. 95% ()

jojo33

John Wick sa moze ist zahrabat. Uprimne! Doma to zovsednelo, v praci takisto, deti ho obvinuju, manzelka vyuziva, smetiari od neho utekaju... Az pokial sa nezvezie nocnym autobusom. Ta bitka s ruskou mafiou ide definitivne do TOP 3 mojich naj fightov vsetkych cias (prvy je Oldboy Spike Leeho a druhy Raid 2 s Ikom Uwaisom). Trilogia Johna Wicka je skvela, ale chladna, proceduralna, presna, kdezto Nobody je dynamicky hrejivy, vtipny a obsahuje comeback desatrocia s demonickym, stale vitalnym Lloydom. PS: Ilja odteraz mas jedneho velmi zanieteneho followera! ()

naytsirk

Byla to parádní podívaná…Ukázka rekla vse a tak člověk nebyl nijak překvapen…a to naštěstí ani v tom špatném slova smyslu…Je to jednoduchý, přímočarý, na nic si to nehraje a uteče to jako voda…A hudba taky super…. ()

Pignon

Nadějná kapka optimismu v moři momentální frustrace, že by se snad i s tím sajrajtem dalo něco udělat, jenom na to mít toho správného člověka. ()

Kraken777

Veľmi dobrý Akčný Thriller,aj scenár dobrý, jediné čo musim vytknúť, je že ten začiatok sa troška naťahoval, ale nevadí. Za mňa 4* ()

roygbiv

Jedním slovem - odpad. Scénař je jako kdyby ho někdo napsal na záchodě 5 minut před filmem. Jedna hvězda ze soucitu a za solidní kameru. ()

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (viac)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (viac)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (viac)