Šikovný hráč Eddie a jeho kamaráti dajú dohromady 100000 libier v nádeji, že ich Eddie dokáže počas kartovej hry slušne rozmnožiť. Narazí však na profesionálov a tak majú Eddie s kamarátmi namiesto výhry na krku dlh pol milióna libier. Keď ich do týždňa nezoženú, budú mať veľké problémy a tak vymyslia rafinovaný plán - olúpiť lupičov, ktorí sa chystajú olúpiť drogových dealerov. Bláznivá jazda londýnskym podsvetím sa môže začať. (RTVS)

giovanni3

Výborná podívaná, skvělé herecké výkony i příběh. Očekával jsem hodně od Stathama, ale ten moc prostoru nedostal za to se tu vyskytlo množství menších postav co prostě baví. Dokonce se zde člověk i zasměje. Faktem je, že první půlka filmu je spíše takovou solidní přípravou na tu jízdu co v závěru nastane, ale v součtu obou polovin dávám 5*. ()

Trapper33

Wooow, skvělá záležitost. Tenhle film má úplně všechno. Vynikající zápletka, skvělé postavy a tolik vtipů. Ze začátku jsem byl sice lehce zmatený, ale nakonec jsem chrochtal blahem. Trošku mě mrzí, že Jasona Stathama vídám pořád v roli drsňáka, když mu role jako tato naprosto sedí. Kvalitní zábava na večer! ()

Smileface

Skutečně kultovní snímek na který se mohu koukat stále dokola.Opravdu skvělý drsný humor i suché hlášky se nikdy "neoposlouchají".Guy Ritchie ví co točí :-) ()

Rousse

Jedna z těch kultovních záležitostí, kterým prakticky nemám, co vytknout a můžu tedy jen chválit! "Ale oni měli zbraň!" "A čím po vás jako stříleli? Vzduchovkou?" ()

Mr.Jackass

Tak tohle byl film, který mě po dlouhé době dost dostal...Totální dokonalost a Guy Ritchie se předvedl ve skvělé formě, ostatně stejně jako herci a hudba...absolutně jasných 5* ()

slovan1

Drogy, karban, střílečky, zajimavé a podivné postavy. Tenhle typ filmu si tohle vyžaduje a navíc ve městě jako je Londýn, je tohohle všeho určitě dostatek. Příběh hodně dobrý, promyšlený s všechno řešícím koncem. K úplné dokonalosti mi zde ale něco chybí. 85% ()

Lukoboss

Guy Ritchie prostě umí. Spousta vynikajícího humoru, dobří herci, scénář... no je toho povíc a hodnocení tomu odpovídá. Škoda, že o karty jde jen chvíli, pak se to otočí spíš na honičku za penězi, ale to zase tak moc nevadí, divák se baví pořád skvěle. Na snímky typu Snatch to sice nemá, ale pořád je to na hodně vysoké úrovni! ()

Arius

Typický Ritchie. Má svoj štýl a príbehy ktoré si píše sú neokopirovatelné. Opäť rovnaká koncepcia,úvod venovaný oťukaniu postáv, ktoré postupne pribúdali a každá z nich priniesla niečo nové,ako je u Ritchieho zvykom napokon sa všetko pretlo a stalo sa presne to čo by ste neočakávali.Samozrejme opäť sa tu prezentovali známe firmy(Statham,Jones),vela krvi,solídna hudba a pestrá paleta charakterov. Zbaľ prachy a vypadni by som zaradil k Ritchieho štandardu s miernym nábehom na 5 hviezd. Každopádne skvelá a úsmevná podívaná. ()

OughJay

Znám lepší gangsterky a znám i lepší komedie... Tenhle film byla fakt prdel tak do půlky, pak už to bylo pořád opakování jednoho a toho samýho - ten okrad toho a ten zas tohohle... Jasně, jde o odlehčení toho gangsterskýho žánru, ale ten stereotyp je ve druhý polovině filmu fakt strašnej. Celkově pro mě Ritchieho filmy krom Podfu(c)ku nemaj moc šťávu a jsou si všechny dost podobný. Vinnie Jones to ale zatim v každym jeho filmu rozsek :)) ()

Devilian

Tak výběr tohohle filmu byl náhodný. Rande naslepo. A krásné rande! Zamotané, ujeté, akční, vtipné, prostě... Super! P.S.: Být umlácen k smrti něčím velkým, černým, gumovým... asi nebude zrovna nejpříjemnější a nejdůstojnější, heh. ()

Sdoom

Jeden z nejlepších scénářů vůbec a sympatičtí, nepříliš známí herci jsou největší devízou téhle typicky britské lahůdky. Velké plus je, že jsem se ani hned při prvním zhlédnutí neztrácel v ději, což při jeho zapeklitosti je trochu zázrak. :-) Jen mi tam prostě chybělo něco navíc, co by z filmu udělalo nezapomenutelnou pětihvězdičkovou podívanou. Trošku mi vadilo i závěrečné na můj vkus příliš zběsilé tempo, kdy se celý propletenec vyřešil. Proto zatím jen 4 hvězdičky. Edit 18.5.2014: Tak i po druhém zhlédnutí hodnocení zůstává, nicméně dojem ještě o něco lepší než minule. Zejména ze soundtracku, který je naprosto rulézní! (HD, orig.) ()

Maynard.

Jedním slovem paráda!!! Už dlouho jsem se takto nepobavil, jako s tímto filmem. Neskutečně neuvěřitelný děj, který musel napsat naprostý šílenec, samozřejmě v dobrém slova smyslu... Každá postava úplně perfektně seděla na svou roli. Nejvíc mě asi bavili 4+1 domácí pěstitelé ganji, jejich obranná zbraň neměla chybu. Na Ritchiem se mi strašně moc líbí propracovanost postav a totálně zamotaný děj, no a ten konec???Bomba! Taky si v pár scénách vzpomněl na Sergia Leone. Tímto si mě totálně zjískal a já už se teď teším na Rocknrollu a o Sherlockovi ani nemluvě... /2.skouknutí/ Na 5* neměním vůbec nic. Z postav mě navíc hodně bavil zrzavej týpek s copánkem, kterej má neuvěřitelně chraplavej a směšnej hlas a ještě Sting a jeho bar :o). Též scéna, kdy jeden z hla.hrdinů prohraje vypůjčené prachy. Ještě bych chtěl dodat, že tento a podobné filmy chce v každém případě sledovat v původním znění! /3.skouknutí/ NEmůžu si pomoct, ale tenhle film prostě dává jako málo kterej. Guy Ritchie se pomalu, ale velmi jistě stává mým hodně oblíbeným rejžou. Páč takle si pohrávat se záběry, takle do filmu kombinovat různý žánry hudby, to se vidí a slyší málokedy. Tentokrát sem bohužel viděl v českým znění, což nedoporučuju, tady to chce jednoznačně origoš./4.skouknutí/ Hmm, tak už mám podobnou závislost jako svýho času u Kick Ass. Ale musel sem si to stáhnout v originále, páč tenhle film je prostě daleko lepší. Fakt doslova uchcá.ám z toho rezavýho chraptícího týpka, taky z těch dvou zlodějíčků, pěstitelů trávy, z řeka Nicka a z černýho bosse gangu. Prostě posavy uplně nejdokonalejc promáknutý. Už sem si to píchnul do topky ()

sedm.1

Guy Ritchiemu se touto svou prvotinou podařilo rovnou vytvořit nový subžánr v rámci gangsterských filmů, na který pak chtělo okamžitě navázat, a vlastně se o to pokouší i dodnes, skutečně velké množství dalších tvůrců, ovšem pravdou je, že přiblížit, respektive možná ještě o píď překonat, se to podařilo ale zase už jen samotnému Guy Ritchiemu s Podfu©kem. Celý film je každopádně jedna neuvěřitelná jízda, disponující skutečně geniálním scénářem, originální, neuvěřitelně nápaditý, pádící kupředu dech beroucím tempem, s dialogy, nemajíc naprosto obdoby, něco tak nahláškovaného a uzemňujícího nelze označit za nic jiného, než za kurevský zázrak, stylově vybroušený jako ten nejčistčí diamant, samozřejmě ohromí i to famózní množství nenapodobitelných a nezapomenutelných postav, s tím jsem se snad ještě nikde jinde nesetkal, o jejich představitelích pak ani nemluvě a opomenout též nemohu ani hudbu, která dává celé té podívané další neopakovatelný rozměr a grády, já jsem z toho celého pojetí, kombinace zábavného násilí a černého humoru, prostě úplně v prdeli, tohle je zkrátka doslova geniální zábava, kterou lze už dnes klidně považovat za filmovou klasiku. ()

herr_carter

Tak jo no, už to taky vím, že Ritchie je bůh, tohle byla neskutečná prdel a jakkoliv by se vše zdálo až prvoplánové a překombinované, tak ruku v ruce s britským dialektem to dává do kupy nekopírovatelnou jízdu !................ moje hodnocení = 9,5 z 10. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Pro producenta vykročení neobvyklým směrem, pro režiséra naopak návrat ke klasice. To je RocknRolla, nový film Guye Ritchieho. Režisér kultovních britských gangsterek Sbal prachy a vypadni a Podfu(c… (viac)