Krok za krokom

Komédia / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Patrick Duffy, Suzanne Somers, Sasha Mitchell, Bronson Pinchot, Staci Keanan, Angela Watson, Christopher Castile, Brandon Call, Josh Byrne, Christine Lakin (viac)

Seriálový hit Krok za krokom si získal priazeň miliónov divákov na celom svete. Rozvedený podnikateľ Frank (Patrick Duffy) sa jedného dňa zamiluje do atraktívnej, taktiež rozvedenej Carol (Suzanne Somers). Ich zoznámenie sa nakoniec skončí svadbou. Frank sa nasťahuje ku Carol a privedie so sebou svoje tri deti - T.J.-a, Aliciu a Brandona. Tri deti z predchádzajúceho manželstva má aj Carol. Dana, Karen a Mark nie sú príliš nadšení, že dostali nových súrodencov. Nadšenie však nie je ani na druhej strane. Konflikty na seba nedajú dlho čakať. Carol a Frank dúfajú, že je to iba otázka času a trpezlivosti, kedy sa ich deti naučia spoločne nažívať. Zatiaľ si na seba všetci zvykajú a zbližujú sa „krok za krokom“. (TV Markíza)

tsatsiki

Výborný seriál, který se díky svým reprízám stal klasikou. Nejlepší byl Cody, který i slabší díly oživil. Jinak s postupujícími řadami šla kvalita dolů, ale stále si to udržovalo určitý standard, který vyčnívá nad mnoho amerických sitcomů. ()

honzic

Podle mne velmi povedený rodinný sitcom, jeden z nejlepších mého dětství, který pobaví, zejména pěkné holky potěší a jednoduchý humor. Je fakt, že herci občas přehrávají, ale to se dá i přetrpět. Hodnocení: 70 % ()

Osvícený

Přišel jsem k němu v podstatě náhodou, ovšem po pár epizodách mě Step by Step pohltil nadobro. Uznávám, že humor se často opakuje a je trochu předvídatelný, smíchy jsou umělé a tak dále, ovšem když se vžiji do záležitostí rodiny, baví mě to na max. Všechny postavy jsou dobře napsané, tedy v naprosté většině. Mou bezkonkurenčně nejoblíbenější postavou je Kouďák a nejoblíbenější sérií je druhá. Všechny nejzapamatovatelnější díly jsou z ní. Jednou jsem náhodou zhlédl jeden díl z páté série a byla to celkem katastrofa, takže si dvakrát rozmyslím, zda od druhé budu postupovat dál. Krok za krokem je kult. ()

walkingdead

Krok za krokem je jeden z těch seriálů, které na našich obrazovkách běží pořád dokola prakticky od té doby, co se na nich před skoro 3 dekádami objevil, už to svědčí o jeho popularitě. Fakt je, že v 90. letech to bylo zábavné, na nutné "morální ponaučení" v každé epizodě se dalo zvyknout, postavy byly sympatické a dobře k sobě pasovaly. Osobně mám nejradši 3. a 4. sérii. Bohužel zábavnost šla hodně dolů, když seriál opustila nejlepší postava - Cody, za kterého se nepodařilo najít náhradu. Pomalu se prakticky vytratili i Mark nebo Brendan, seriál ztratil kouzlo. Ale stejně se občas na nějaký díl docela rád mrknu. ()

Simako

No tohle byla pecka!!!Jsem priznivcem tohoto popularniho serialu!!Kdo by se rad nezasmal, kdyz Kouďák laskuje s Dejnou!!!Opravdu zdarily kousek. Za pet!!! ()

Chase

Díky Markíze se mi nedávno podařilo připomenout si tenhle seriál dílem, kde se Cody nemohl zapřírodu zbavit věčnýho štěstí a byl to vážně nářez,(jeho výraz potom co si při pokru vyměnil čtyři krále jen aby místo nich dostal čtyři esa byl parádní:-) škoda jen, že druhá půlka byla o tom, jak se vlastně všichni mají rádi i když to tak nevypadá. Takže jsem musel čas od času zatnout zuby a čekat až se tam Cody objeví znovu Jak moudře pravila Galadriel (taky jak jinak, když jí je několik tisíc let) je většina dílů půl na půl. Polovina času je zábavná a zbylá půlka je moralitka kterou je třeba přetrpět. Jako malýmu mi ale vůbec nevadila. Takže když srovnám své dětské já se svým současným je to hezky mezi. 4 hvězdy ()

freeeeedom

Jeden z mojich najoblubenejsich sitcomov, nechyba v nom humor ani inteligencia. Jedina chybicka krasy, ale zas na druhu stranu bez ktorej by sa to cele asi neobislo, su obcasne pateticke zavery v style vsetko sa urovna, vsetci sme si zobrali pekne moralne ponaucenie a vsetci sme opat stastni a mame sa radi :o). ()

Rony

Zásadní seriál mého mládí a nekonečná studnice hlášek pro moje rodiče...dodnes. Někdy si rád pro relax některé dílky zopakuji a znovu vstřebám tu atmosféru nesourodé rodinky, která však přes všechny útrapy a naschvály dojde k pravým americkým hodnotám...u tohoto dílka mi to nějak nevadí. Typově vynikající herci a trošku inteligentnější humor než bývá u pozdějších sitcomů zvykem,.....a od Koudyho se toho přece dá do života hodně naučit : například od té doby, když cokoliv sestavuji-okamžitě vyhodím návod....jen tě to zblbne,chápeš?....**** ()

pierre9

Po zhliadnutí všetkých (!) dielov môžem zodpovedne prehlásiť, že čo sa týka seriálov pre celú rodinu, konkurenciu Step by Step budete hľadať len ťažko. Tým nechcem povedať, že seriál nemá svoje muchy, ale fakt, že som tých 160 dielov dokázal pozrieť o niečom svedčí. Mne najviac liezlo na nervy to, že herci, ktorí hrali epizódne úlohy sa v seriáli objavili viackrát. Na tom by nebolo nič zlého, ale vždy v inej úlohe. A tiež ma trošku iritovala temer vždy nejaká tá dojemná scéna na konci. Áno, pri toľkých sériách je vidno určitá šablónovitosť jednotlivých dielov, no herci hrajú tak skvele, až si neuvedomíte, že je to len "televízna" rodina a nie skutočná. Navyše seriál rastie a vyvíja sa zarovno s (v prvých sériách detskými) hercami a tak rozdiel medzi prvým a posledným dielom je skutočne viditeľný. Čerešničkou na torte pre mňa boli narážky na Dallas Patricka Duffyho:) A Coďák.... ()

HaBe

Vynikající rodinný seriál. Kdykoli to vidím v televizi, zarelaxuju si u toho. Navíc je i vtipný, což většina jiných přeromantičtělých a naivních rodinných seriálů není. Jen v poslední sérii postrádám "Kouďáka". Bez něj už to nebylo úplně ono, proto to není 5* ()

`barocco

Tento rodinny serial mal neuveritelne dobry cesky dabing ktory realizovala CT a dramaturgicky dohliadala ako sefka Marie Polednakova, a ze ta to s detmi vie, staci si pozriet co vsetko natocila... Takze vyborny dabing tlaci hodnotenie velmi vysoko. Co vsak prinasa original je neskutocne vierohodne spravanie deciek a nasledne rodicovske trampoty ako tieto decka spravne usmernit pre dalsi zivot. Kto zazil v dome pubertiaka ako rodic, vie velmi dobre co pisem, ak kto zazil taku pestru zmes az siestich deticiek vie este viac ze scenaristi sa skutocne vytiahli a pokryli snat vsetky mozne situacie ktore take detvaky mozu vymysliet aby to rodicom "osladili". Tento serial vsak ide dalej a dava aj tie tu tak casto kritizovane moralne ponaucenia. No a co. Vy snat budete svoje deti vychovavat len tak bez akychkolvek zakladov do zivota? Ze je prirodzene sa ospravedlnit, chybu napravit atd? To sotva.... Verte ze s pribudajucim vekom (a starostami s vychovou potomstva) odhalite v tomto seriali viac ako by ste ako dieta ci zrely mladik ci mladucha v nom nasli teraz.... ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (viac)