Kriminálka Miami

• Slovensko C.S.I.: Kriminálka Miami (viac)
všetky plagáty
TV spot 4
Akčný / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2002–2012), 173 h 1 min (Minutáž: 43–45 min)

David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Rex Linn, Jonathan Togo, Eva LaRue, Khandi Alexander, Omar Benson Miller, Sofia Milos, Rory Cochrane (viac)

Na rozdiel od kolegov v Las Vegas, ktorí dokonale poznali prostredie suchej púšte, kriminalisti z Miami vyšetrujú zločiny v dusnej a vlhkej klíme bujnej subtropickej vegetácie Floridy. V jednotke C.S.I. Miami ďalej pracujú Calleigh Duquesneová (Emily Procterová), južanská kráska, ktorá sa špecializuje na balistiku a balistické testy, ďalej Tim Speedle (Rory Cochrane), mladý vyšetrovateľ s dobrými stykmi v uliciach, Eric Delko (Adam Rodriguez), expert na vodu, ktorý vie všetko o riekach a močiaroch na Floride a pozná všetky biologické a fyzikálne procesy, ktoré sa v nich odohrávajú. Neoddeliteľným členom tímu je vševediaca súdna lekárka a koroner Dr. Alexx Woodsová (Khandi Alexander), ktorá načúva reči stôp na telách obetí. Jednotka forenzných vedcov z Miami dokáže vyriešiť aj také prípady vrážd, ktoré by iné laboratóriá pre náročnosť vzdali. Ich doménou sú dôkazy z miesta činu, predovšetkým odtlačky prstov či biologický materiál. Presné výsledky náročných vedeckých analýz, porovnávania DNA a nevyhnutná železná logika umožňujú efektívne pátranie po skutočných zločincoch. Pod prístrojmi najlepšie vybavených laboratórií na svete potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. (oficiálny text distribútora)

Scar

Vizuálne veľmi dobré, ale nehorázne ploché. Bolo len veľmi málo častí, kedy som sa necítil oklamaný náhodnými dôkazmi. Z vážnych tém sa potom stáva rozprávka, ktorej nemôže uveriť ani dieťa. Už nejakú dobu to prepínam. ()

JKL

Tak prrrrr, pánové!!! Kriminálka Miami je podle mého názoru o něco lepší bratříček Las Vegas či New Yorku. Stačí už jen herecké obsazení. Rozhodně mi příjde charismatičtější Caruso než Petersen. Co se dabingu týče, Lucka Vondráčková to občas nezvládá až tak bravurně, ale znám i horší (třeba v sousedním Polsku... :-D). Takhle navečer, při kávě a sušenkách je to koukatelné a někdy i záživné... Svůj účel prostě plní. A od moderní detektivky se ani víc nečeká. ()

Zagi20 odpad!

Postava Horácia je jedna z mých nejméně oblíbených seriálových postav vůbec. Neskutečně mě tam sere, a nemůžu ho vidět ani slyšet. A bohužel (pro mě vlastně bohudík) má averze vůči němu se přenesla na celý seriál. ()

Kali4

Ježíši, ty Carusovy gymnasticko-atletické pózy před kamerou - když se pokaždé zkroutí do prapodivné, zcela nepřirozené pozice za permanentní hrozby vykloubení pánve a extra pomalého nasazování slunečních brýlí s nulovou propustností světla - no za to bych ho fakt zabil. ()

vyfuk

Starší díly jsou klasické, časem jsou ty prostřední prazvláštně divné. Posledních desítek epizod nebylo k zahození. Je to v podstatě klasická americká kriminálka, se spousty záhad, které vyřeší. ze všech kriminálek New York nebo Las Vegas mně tato příjde nejlepší, ale asi to bude tím, že jsem moc dilů Las vegas neviděl. ()

Ravi

Po čase se mi Carusovo uhýbání hlavou a tělem při mluvení tak zajedlo, že už se na něho nemůžu ani koukat. Natož pak jeho snímání brýlí. CSI: Miami je nepovedenou napodobeninou CSI: LA. Je povrchní, plná hezkých obrázků a hudby, ale v zásadě tím méně se dostalo na herce a příběh. Nevím proč, ale drogové kartely mě netáhnou, ani všechny ty dokonalé záběry. Tato kriminálka mi přijde velice slabá, takže 35% = 2/5 ()

Dagoussek

Šéf Horatio s nakloněnou hlavou a s upřímným pohledem má vždy poslední slovo, líbí se mi jeho empatické chování a jeho tým jak se skvěle doplňují a k tomu hudba je taky super. Rozhodně lepší než Vegas. ()

ssfan

Sice už to není moc originální, protože to kopíruje CSI Las Vegas, ale pořád je to velmi pěkná kriminálka se sympatickými herci. 70% ()

Richard_Ba

CSI:Miami si nenechám nikdy ujsť, ale predtým než ma zbičujete musím dodať, že jediná príčina prečo som dal tri hviezdy je, že podla mňa to je skvelý amerecký sitcom. Osobný šarm, aura, Davida Carusa roztápa kryštáliky na mojom LCD monitore... jeho neskutočné gestá a nezabudnuteľné okuliare...David škoda, že si si zmýlil žáner, bol by si skvelý komik ! Tri hviezdy pre Davida. ()

giovanni3

No navazovat na kriminálku Las Vegas? To není vůbec snadné a zde se to potvrdilo... Tým již není tak sympatický a změnu prostředí ,,neřeším,, a co se týče vlastní kriminalistiky tak to je vlastně opět totéž co v Las Vegas.. = zde 3z5 ()

Liqid

Oproti Vegas je to poněkud slabší, ale naštěstí je prostředí diametrálně odlišné, takže spousta nových možností pro vyšetřovatele. ()

Mr.Nigga

Škoda, že je David Caruso tak špatnej herec, díky němu "pouze" ***. Update: kvalitativni dopad v pozdejsich sezonach si nic nezavda s nejvetsimi braky kriminalmiho zanru. Hnus a bida, preefektovana bida s mizernou kamerou. Snizuji hodnoceni ze solidnich 3 hvezdicek na slabou 1. ()

Maynard.

Po dlouhé době jsem se na to včera mrknul a musím přiznat, že jsem se poměrně dost bavil, bohužel ale nad "nehereckými" výkony herců a hereček. Příběhy působí vyčpěle, nápady docházejí a já se jen chytám za hlavu, že se pořád točí nové a nové série. Když se zrovna v seriálu nemluví, tak se prostě pustí písnička a k ní máme možnost sledovat práci elitních neomylných detektivů :o). To už tady bylo v Baywatch, akorát tam se buď plavalo, cvičilo a pí.... No, doufám, že si od podobných seriálů budu vždy držet patřičný a potřebný odstup. PS: Nikdy nevěř zrzkovi v kostkovaný košili, zdravím tě Vinčenzo :o) ()

Cejny

Jedním z kladů této kriminálky je její hlavní představitel, D. Caruso. Bez něho by Miami nemělo smysl, jeho charizma a celkový herecký dojem je parádní. ()

herr_carter

Pan Meduna je výbornej - teda pardon, Dejvid Karůso...jinak se jedná o normální kriminálku že jo...někdy slabší, někdy lepší, čas na televizní epizodu si najdu zhruba tak jednou do měsíce (a jestli je to Kriminálka Miami, Las Vegas, nebo Kriminálka Kolín, to už je mi vcelku jedno, všechno je to na jedno brdo) ......................moje hodnocení = 6 z 10. ()

darwin

Významně slabší než "Las Vegas", ale stále je to nadprůměr mezi kriminálními seriály. Horacio sice není Grissom, ale i on je tím charismatickým vůdcem. Další postavy jsou obecně matnější než v "Las Vegas" a postava té blondýny je až karikaturní, silně připominající prsaté agentky FBI z epizod Pobřežní hlídky. ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (viac)