Reklama

Reklama

Kriminálka Miami

(seriál)
  • Slovensko C.S.I.: Kriminálka Miami (viac)
všetky plagáty
TV spot 3
Akčný / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2002–2012), 173 h 1 min (Minutáž: 43–45 min)

Hrajú:

David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Rex Linn, Jonathan Togo, Eva LaRue, Khandi Alexander, Omar Benson Miller, Sofia Milos, Rory Cochrane (viac)
(ďalšie profesie)

Série(10) / Epizódy(232)

Obsahy(1)

Na rozdiel od kolegov v Las Vegas, ktorí dokonale poznali prostredie suchej púšte, kriminalisti z Miami vyšetrujú zločiny v dusnej a vlhkej klíme bujnej subtropickej vegetácie Floridy. V jednotke C.S.I. Miami ďalej pracujú Calleigh Duquesneová (Emily Procterová), južanská kráska, ktorá sa špecializuje na balistiku a balistické testy, ďalej Tim Speedle (Rory Cochrane), mladý vyšetrovateľ s dobrými stykmi v uliciach, Eric Delko (Adam Rodriguez), expert na vodu, ktorý vie všetko o riekach a močiaroch na Floride a pozná všetky biologické a fyzikálne procesy, ktoré sa v nich odohrávajú. Neoddeliteľným členom tímu je vševediaca súdna lekárka a koroner Dr. Alexx Woodsová (Khandi Alexander), ktorá načúva reči stôp na telách obetí. Jednotka forenzných vedcov z Miami dokáže vyriešiť aj také prípady vrážd, ktoré by iné laboratóriá pre náročnosť vzdali. Ich doménou sú dôkazy z miesta činu, predovšetkým odtlačky prstov či biologický materiál. Presné výsledky náročných vedeckých analýz, porovnávania DNA a nevyhnutná železná logika umožňujú efektívne pátranie po skutočných zločincoch. Pod prístrojmi najlepšie vybavených laboratórií na svete potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. (oficiálny text distribútora)

(viac)

Videá (7)

TV spot 3

Recenzie (410)

emma53 

všetky recenzie používateľa

Pochopitelně to hodnotím z hlediska tehdejší doby, kdy jsem neměla možnost ještě tak obrovského výběru a tudíž možnost srovnávání s jinými seriály nebyla až tak velká. Já se na Davida dívala moc ráda i s tou celou jeho partou, která se v průběhu trochu měnila, ale mně to až tak moc nerušilo. Doma jsme už dokonale uměli napodobit Davidovy postoje a výrazy ve tváři, včetně nasazování a sundavání brýlí:-) Úplně komplet seriál jsem sice nedala, protože pak už byl přece jen stále na jedno brdo, ale to ještě neznamená, že si zaslouží hodit do koše. ()

T2 

všetky recenzie používateľa

Taká Americká rozprávočka o tom ako sa nedá tomu uveriť, že za pár okamžikov vyriešia prípad z minima záchytných dôkazov a to som moc nemusel starého dobrého Colomba. Seriál čo nič nové neponúkne a len zbytočne vizuálne vykráda pestrofarebnosť poňatú Tony Scottom, nehovoriac o podradných počítačových trikoch, ktoré vyznejú skôr smiešne než nápadito, o postavách a ich šikovnosti či obratnosti škoda hovoriť, všetky CSI podľa jednej zaužívanej šablóny a hlavne že je producent Jerry Bruckheimer aspoň to televízie ľahšie nakupujú. Možno zaujímavé to príde akurát tým čo nezachytili seriály 80. a 90.rokov ináč to nič nové neprináša. ()

Reklama

kinghome 

všetky recenzie používateľa

Jednou přijde den kdy Horatio zvedne nad hlavu auto a zastaví invazi UFO. Začíná se z něj stávat novodobej Simir Gerchán. Ale je to asi nejpovedenější kriminálka. Případy mě bavěj a Horatio je strašně vtipnej chlapík. I když to je prej na place pěkná svině, tak na plátně se projevuje skvěle a celý seriál stojí na něm. ()

gudaulin 

všetky recenzie používateľa

Kriminálka Las Vegas dlouhodobě patřila k mým nejoblíbenějším seriálům, a tak jsem byl, to se ví, zvědavý, kam zamířily její mutace. Producent zamýšlel rozmnožit tyto odnože kultovního seriálu do daleko většího souboru, dokonce prohlásil, že každé velké americké město si zaslouží svou "kriminálku". Po shlédnutí několika dílů Kriminálky Miami jen doufám, že zůstane u jeho fantazií. Problém je ve vyčerpání tohoto projektu, protože už Kriminálky Las Vegas bylo natočeno spoustu řad a scénáristé nemají nevyčerpatelnou zásobu nápadů. V praxi se to projevuje stále bizarnějšími kriminálními případy, stále okrajovějšími tématy, byť podanými v atraktivním balení. Navíc hlavní představitel jednoduše nemá charisma šéfa týmu lasvegaské vyšetřovačky a vůbec je zřejmé, že celý seriál směřuje do obvyklých konvenčních vod, kdy herci i herečky vypadají jako z lifestylového magazínu, člověk jen může odhadovat, kolik plastických chirurgů se na nich vyřádilo, a v ledasčems (včetně některých dialogů) to připomíná obsazení průměrné telenovely. Celkový dojem: 45 %. ()

kingik odpad!

všetky recenzie používateľa

Jako parodie výborný, ale jako vážně míněný kriminální seriál, je to k popukání. Nejlepší je, jak je to všechno na jedno brdo- na začátku je spáchán zločin, a hned na to už je v záběru detektiv David Caruso se svým smrtelně vážným výrazem, a já se můžu posrat smíchy. Prostě všude byl a všechno zná. No nedivím se, že už nedostává žádné role. A ještě že tam hraje Emily Procter, ta to jediná zvedne. ()

Galéria (1 853)

Zaujímavosti (169)

  • Davida Carusa původně producenti do seriálu nechtěli, protože byl alkoholik. On však možnost natáčet seriál pojal vážně a ze závislosti se vyléčil. (Gyorgy)
  • Rex Linn (Frank Tripp) a Eva LaRue (Natalia Boa Vista) sú od začiatku tejto série uvedení v hlavných titulkoch. (Pat.Ko)
  • Keď Horatio (David Caruso) povolí streľbu na cintoríne, zabudne povedať, že podozriví unikajú na pohrebnom aute. Základná informácia, ktorú by polícia potrebovala, aby ich našla a zastavila. (Pat.Ko)

Súvisiace novinky

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

Z kalifornského Los Angeles přichází smutné zprávy, ve věku jednašedesáti let totiž odešel americký herec Tom Sizemore. Zprávu o skonu médiím potvrdil hercův zástupce Charles Lago. Sizemore byl v… (viac)

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (viac)

Reklama

Reklama