Kriminálka Miami

• Slovensko C.S.I.: Kriminálka Miami (viac)
všetky plagáty
TV spot 4
Akčný / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2002–2012), 173 h 1 min (Minutáž: 43–45 min)

David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Rex Linn, Jonathan Togo, Eva LaRue, Khandi Alexander, Omar Benson Miller, Sofia Milos, Rory Cochrane (viac)

Na rozdiel od kolegov v Las Vegas, ktorí dokonale poznali prostredie suchej púšte, kriminalisti z Miami vyšetrujú zločiny v dusnej a vlhkej klíme bujnej subtropickej vegetácie Floridy. V jednotke C.S.I. Miami ďalej pracujú Calleigh Duquesneová (Emily Procterová), južanská kráska, ktorá sa špecializuje na balistiku a balistické testy, ďalej Tim Speedle (Rory Cochrane), mladý vyšetrovateľ s dobrými stykmi v uliciach, Eric Delko (Adam Rodriguez), expert na vodu, ktorý vie všetko o riekach a močiaroch na Floride a pozná všetky biologické a fyzikálne procesy, ktoré sa v nich odohrávajú. Neoddeliteľným členom tímu je vševediaca súdna lekárka a koroner Dr. Alexx Woodsová (Khandi Alexander), ktorá načúva reči stôp na telách obetí. Jednotka forenzných vedcov z Miami dokáže vyriešiť aj také prípady vrážd, ktoré by iné laboratóriá pre náročnosť vzdali. Ich doménou sú dôkazy z miesta činu, predovšetkým odtlačky prstov či biologický materiál. Presné výsledky náročných vedeckých analýz, porovnávania DNA a nevyhnutná železná logika umožňujú efektívne pátranie po skutočných zločincoch. Pod prístrojmi najlepšie vybavených laboratórií na svete potom nájdené dôkazy prehovoria jasnou rečou a prezradia znalcom dostatok informácii o páchateľoch. Pomstia tých, čo už hovoriť nedokážu - obete zločinov. (oficiálny text distribútora)

MFloyd

Caruso(show)... nasazování brýlí fenomenální, tempo pomalé a po pár dílech nuda a šeď, pardon, oranžáda (tady má snad všechno oranžový odstín). Jedna z mnoha kriminálek, které dávali pořád dokola v televizi a která byla naprosto průměrná, pokud jste viděli více dílů než jeden. ()

deep

Tohle mi připadá z trojice csi serálů nejslabší.David Caruso nemá na Williama Petersena jak charismatem, tak ani tím jak je jeho postava napsána-Horacio Cane je sice hluboce lidský, ale ta postava se prostě nemůže vyrovnat Grissomově podivnosti.Jo a dějová linka s mrtvým/nemrtvým horaciovým bratrem mě nikdy nezajímala.Jinak je to vlastně kopie Las Vegas s méně zajímavými vyšetřovateli. btw: Nedělám si iluze o realističnosti vyšetřování v csi seriálech obecně, ostatně chci se bavit a ne se stát pracovníkem oddělení vražd. ()

epoh

Člověku chvilku trvá, než se odpoutá od "Las Vegas" a přestane tuhle "lokální variaci" vnímat jen jako kopii. Ale když se vám to povede, tak si Miami zamilujete stejně jako Las Vegas. Navíc pro mě má David Caruso s úžasně melancholickým a medovým hlasem Jaromíra Meduny zcela podmanivé kouzlo. Jistě je možné pochybovat, zda by byl polda na jeho místě skutečně obdařen takovou mírou empatie a citlivosti, ale mně se právě kvůli tomu tak líbí ()

GianniP

Na můj vkus je to dost přetechnizovaný (samá DNA a jiný módní vyšetřovací metody), chybí tomu chytrost kriminálek typu Columbo a po herecké stránce je to taky slabota. ()

E.Verity

Myslím, že Miami svou starší sestru v mnoha ohledech předčí. V první řadě je mi Horatio Caine mnohem sympatičtější než chladný Grissom. Ostatně celý vyšetřovascí tým mi připadá poněkud charismatičtější než v LV, hlavně tedy skvělá soudní patoložka promlouvacíjí se svými "pacienty". Jinak mi chybí vyloženě vtipná a nešikovná postava typu Grega Sanderse. No musím říct, Miami a Las Vegas má každá něco do sebe ()

vaclaw

Ačkoliv jsem ze začátku moc nemusel Carusa, co jsem si na něj zvykl musím uznat, že charisma mu nechybí. Zbytek je lehce pod průměrem CSI: Las Vegas, ale i tak kvalitní podívaná, navíc těžící z Miamské přírody. ()

Pavlunka

ou ou ou...kriminálka...je jich jak napr*íno.Kriminálka Kolín,Kriminálka Las Vegas,Kriminálka New York,Kriminálka Anděl,Odložené případy.Jděte se vycpat..ten kdo to dává do televizi dokonce 2 za sebou by nasloužil na hubu.Krimi-jen todle vidim napsaný u filmu tak pláču.Proč se mám donekonečna koukat na to jak parta rádoby chytrejch lidí vyřeší každou vraždu,která je donekonečna vopatlávaná dokola. ()

MrMir

U tohoto seriálu mě fascinují dvě věci - charizma Davida Carusa a neuskutečná frajerská kamera a střihy s brutálně exponovanými barvami. Už jen jako videklip to stojí za to. ()

oasismanik

Zo všetkých CSI u mna jednoznačný kráľ. Hlavne vďaka Carusovi, z ktorého je od časti k časti zaujímavejšia a zaujímavejšia postava. Skvele ozvučené a dobre zahrané a samozrejme neuveriteľne naivné... ()

Marrianna

Kriminálky typu Las Vegas, Miami, New York atd... mají pár věcí společného, jednu základní a to, že působí, jako by vyklouzly z jedné dělohy, a z osobní stránky, mě všechny dovedou bavit. Zde ke všemu mě fakt baví zrzavý detektiv s vševědoucím pohledem. Jojo má mé sympatie on i Miami. ()

TemnyRytir

Myslím, že by ten Horácio měl co nejdřív vyrazit do Princetonu k Dr. Houseovi, protože se mi zdá, že má furt nějak nakřivo hlavu a může každou chvilku umřít. Jedna hvězda za tu parádní sexy bloncku. ()

yaqwsx

Přesná kopie svého staršího bratra. Má stejné ambice, které však zabíjí pro mě nesypatický Horatio a pro mě již ohrané prostředí Miami. Škoda. ()

McMastamind

O kriminálky se nezajímám, nikdy mě moc nebavily a jediný díl, který jsem viděl byl ten, který režíroval Rob Zombie. Musím říci, že odvedl slušnou televizní práci, děj má spád, epizoda má nápad a myslím, že by se z ní dal vytřískat bez problémů celý film. Jen tak dál, Robe, třeba se uchytíš v televizní produkci a já se budu mít konečně na co koukat. A jestli budeš obsazovat Sheri Moon, tak si občas i zamasturbuju. Jenom by jsi mohl přidat na brutalitě (ale to by tě zase z TV vykopli, já vim). 9/10; S08E16 ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

Střídání na Kriminálce

Střídání na Kriminálce

08.08.2008

To, že Jerry Bruckheimer vládne akčním filmům, by bylo zbytečné připomínat, ale on je podobně úspěšný i v televizi. Mezi jeho nejslavnější a nejvýdělečnější dílka patří série CSI. V televizi teď… (viac)