Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Komédia
  • Dráma
  • Akčný
  • Krimi
  • Animovaný

Recenzie (1 033)

plagát

Elvis (2022) 

Naozaj skvelá, svieža, rozkošne farebná a epilepticky zostrihaná rozprávočka prezentovaná ako jeden dlhý, takmer trojhodinový videoklip doložený občas nejakými dialogmi, aby sme si trochu vydýchli. A jeden démonický, vypasený Tom Hanks, u ktorého už Elvis kedysi dávno pradávno aj chvíľu pobýval, v Alabame ofc...Mať to tak o 20 minút kratšie, tak je to na plný počet bez zaváhania.

plagát

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál) 

Omnoho lepšie spracované ako ten HBO dokument asi rok dozadu, menej feministických kecí, viac autentickej "akcie". Ale je celkom očividné, že tvorcovia nemali ani omylom materiál na tri epizody a omnoho viac by tomu svedčala jedna dlhšia časť ako regulérny dokumentárny film.

plagát

Výnimočná Nikol - Episode 1 (2022) (epizóda) 

Tak po dlhých rokoch dorazil tento typ kriminálky aj na Slovensko. Vyšetrovací tím, ktorému pomáha pri prípadoch výstredná postava mimo branže /Mentalista, Monk, Vtierka Castle.../. Nie je to až také zlé, Táňa je na naše pomery pomerne solídna herečka a do tej trápnosti to nespadá až tak často ako sme pri našej tvorbe zvyknutí, určite to ale nie je niečo, čomu by som chcel dalej venovať čas...

plagát

Volejte Saulovi - Breaking Bad (2022) (epizóda) 

Ja by som sa tak nejako bez toho Heisenberga s Pinkmanom zaobišiel, prišlo mi, že Vince iba ustúpil fanúšikom aj za cenu toho, že to tam bude celkom okato nasilu a zbytočne, ale inak skvelé ako vždy, môj sen o sequeli k BB sa rozplýva...

plagát

Volejte Saulovi - Nippy (2022) (epizóda) 

Bože ja by som si tak hrozne po tom všetkom prial ešte aj sequel k Breaking Bad. A ten prvý rozhovor o "včerajšom zápase" bol absolútne epický!

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama