Priatelia

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jancll

Symbol dobré pohody. Škoda jen, že v reálném životě není taková sranda, pohodička, a že všude kolem nejsou krásní lidé vždy velmi vkusně oblečení a pohotově vtipní. Nejlepší jsou první série, za nejlepší díl považuji ten, jak je Chandler zavřený ve vestibulu banky :-). M.E.J.L.A.: Presne o to tady ted jde, ty idiote ;)! ()

eagle-eye odpad!

Tak tento seriál mě naprosto irituje, snad více než argentinské telenovely. Ploché scénáře, trapně přehrávající a nezajímaví herci, absence špetky inteligentního humoru. P.S.: Krédo seriálu - mozky nenamáhejte se. ()

Sgt.Pepper

Ross Geller za sebou táhne pět přátel..jen občas se někdo z pětice vyhoupne hláškou nahoru ( nejčastěji Chandler ), aby pak opět nechal doktora Gellera v klidu kralovat..on jediný má totiž UNAGI.. ()

B4TM4N odpad!

NAPROSTO DEMENTNÍ HUMUS!!!!!! Smát se s diváky je asi v USA považováno za vrchol televizní zábavy. Těžko říct, zda za to může absence vtipných scén nebo nesympatičtí herci. ()

Stružák

Přátelé si po celých 10 sezón drží hladinu humoru hodně vysoko a patří jim za to dík. Slabší chvilka přijde snad jen v případě, kdy Chandlera dočasně dabuje Aleš Procházka místo osvědčeného Rosti Čtvrtlíka. To už však není chyba seriálu samotného, proto pět hvězd je více než zasloužených. 8-) ()

Katka88

Přátelé jsou seriál, na který bych se mohla koukat pořád a to díky mnoha věcem, které ale nebudu vypisovat, protože určitě každý ví, o čem je řeč. Jen mi připadá, že se stále víc směju Chandlerovým vtipům. ()

Very_kuul

(Phoebe najde v plechovce s limonádou palec.) Ross: S palcem? Phoebe: No jo, prostě jsem to otevřela a on si tam klidně plaval, jakoby se snažil stopnout loď. Chandler: Možná je to nějaká soutěž, kdy máš najít všech pět. ()

Scytale

Pět hvězdiček i navzdory posledním dvoum pásmům, které jsou humorně slabší, dospívající a postupně se utápějící v sentimentu. ()

TerezaVanCZ

S přátely mám problém. Vždy když na ně narazím, poslušně dokoukám, zasměju se, ale nic víc nic míň. Prostě ve mně nevzbuzují ty správné seriálové pudy. Ale určitě se jedná o jeden z nejlepších amerických sitcomů vůbec. ()

Mičl

Můj určitě nejoblíbenější seriál. Tuhle partičku si musí každý zamilovat. Sledovat Přátelé je jakoby jste se staly součástí toho příběhu, takže se díváte a díváte (málokdy Vám stačí jen jedna epizoda) až zjistíte, že jste na konci a uvědomíte si, že je to konec jedný éry vždyť už nebude JayMan a Chandy. Nebudu lhát při závěrečné scéně kdy je tam pohled na prázdný byt kde se odehrála většina seriálu mi ukápla slzička... ()

sl4necek

Navzdory „vatám“ v posledních sériích musím dát pět hvězdiček. Ještě nikdy jsem u žádného seriálu neprožíval tolik emocí. Proč to Rossovi s Rachel pořád nevycházelo? :( ()

Tessie

Nespočet večerů jsem "přátelovala" a rozhodně ještě mnohokrát celý seriál uvidím. Nesouhlasím s názorem, že kvalita šla s přibývajícími díly dolů. V každé epizodě byly nezapomenutelné hlášky, které se dostaly do každodenní konverzace mnoha fanoušků, včetně mě. Ať už to byla trochu hysterická Monica nebo praštěná Rachel... každý z této šestice byl nepostradatelným dílkem ve skládačce, bez kterého by to nebylo ono. ()

Bohemák

První série jsou pro mě pořád vynikající zábáva plná nápadů a skvělé komiky. Škoda, že se to ke konci trochu nezestručnilo. ()

jakeer

Priateľov vo svojej TOP 10 jednoducho musím mať. Sprevádzajú ma životom od detstva. Keď si ich raz za tri roky pozriem, vždy to je jedinečný zážitok. Zakaždým si obľúbim inú postavu, resp. zaujmem iný postoj k životným situáciam, ktoré riešia. Priatelia predefinovali sitcomový žáner, ktorý bol dovtedy celkom podradný. Založené to bolo na jednoduchej myšlienke - seriál o partii kamarátov. Bolo to tak účinné, že to bolo v nasledujúcich desaťročiach iks krát kopírovné. ()

7trpasliku

Už odmalička mám zafixovaný tento seriál jako nejlepší, co jsem kdy viděla. Zjistila jsem, že se na něj můžu dívat pořád dokola a přesto mi přijde pořád zábavný. Dokáže rozesmát a pobavit, a to za jakékoli situace. Přátelé jsou moje seriálové Číslo Jedna! ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry